Опис BOSCH HBJ 558YW3Q
Система нагрівання Multifunktion 3D Plus
(8 видів нагрівання: Vario-гриль великої площі, Верхнє/нижнє нагрівання, гаряче повітря, Гриль + гаряче повітря, нижнє нагрівання, Піца, Розморожування)
Блокування від дітей
Захист від дітей блокує всі функції духовки й у такий спосіб запобігає її випадковому увімкненню.
EcoClean Direct: Легка і швидка очистка
Покриття EcoClean Direct робить чистку духовки легкою і енергоефективною. Це спеціальне покриття на внутрішніх стінках духової шафи складається з найдрібніших керамічних сфер, які розщеплюють краплі жиру при нагріванні, навіть під час приготування страв.
Покриття EcoClean Direct зберігає цю властивість протягом всього терміну служби духової шафи, економлячи ваші зусилля і час.
Вбудовувана духова шафа з функцією 3D-Гаряче повітря: досягайте ідеальних результатів випікання та смаження на декількох рівнях одночасно.
- Ідеально підходить для приготування замороженої піци.
- 3D-Гаряче повітря: рівномірне випікання та відмінний результат.
- LCD-дисплей керування: простий у використанні завдяки прямому доступу до додаткових функцій та налаштувань.
- Утоплювані елементи керування: для легкого очищення передньої панелі приладу.
- EcoClean Direct: чиста духова шафа без зусиль завдяки покриттю, яке знищує жир.
Дверцята духової шафи тепер зручніші, ніж будь-коли: спеціальний механізм запобігає захлопуванню духовки. Коли ви обережно натискаєте на дверцята, вони зупиняються безпосередньо перед закриттям, а потім механізм закриває їх обережно і тихо, гарантуючи тим самим довгий термін служби як вашої духовки, так її дверцят. Вентилятор рівномірно розподіляє тепло по всій камері духової шафи, що допомагає заощаджувати енергію. Під час випікання на одному рівні, наприклад, невеликої випічки, тістечок у формах або тортів на деку, попередній нагрів не потрібен.
Характеристики
| Бренд: | Bosch |
| Тип: | Духовка електрична |
Конструктивні особливості |
|
| Спосіб встановлення: | вбудована |
| Конструкція: | незалежна |
| Дизайн: | сучасний |
| Перемикачі: | поворотні втоплені, сенсорні |
| Відкриття дверцят: | відкидні |
| Направляючі: | дротові зйомні, телескопічні |
| Висота, см: | 59,5 |
| Ширина, см: | 59,4 |
| Глибина, см: | 54,8 |
| Колір: | білий |
Технічні характеристики |
|
| Об'єм, л: | 66 |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Потужність підключення, Вт: | 3300 |
| Потужність споживання, кВт: | 0,79 / 0,98 |
| Метод очищення: | традиційний (емаль легкого очищення EcoClean Direct) |
| Кількість стекол дверцят: | немає даних |
| Кількість режимів нагріву (роботи): | 8 |
Основні функції |
|
| Гриль: | є |
| Конвекція (вентилятор): | є |
| Подвійна конвекція: | немає |
| Вертел: | немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Конвекція | Так |
| Матеріал фасаду | Скло, Нержавіюча сталь |
| Об'єм духової шафи | 66 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Елементи управління | Поворотні, Утоплювані |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 548 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Максимальна температура нагріву | 275 град. |
| Споживана потужність | 3300 Вт |
| Таймер | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 597 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 568 мм |
- Ціна: 23 210 ₴






