Опис встр. духовка BOSCH HBJ 517YSOR
Ідеальна готовність м'яса без зайвих зусиль
Не тільки шеф-кухарі, а й ви зможете ідеально запекти м'ясо в домашніх умовах без особливих зусиль. У цьому вам допоможе багатоточковий термощуп PerfectRoast. Завдяки трьом високочутливим точкам він вимірює температуру навіть у важкодоступному місці з точністю до градуса. Установивши необхідні налаштування, духова шафа подасть вам сигнал і автоматично вимкнеться, коли досягне вказаної температури продукту.
Бездоганне запікання та випікання продуктів
Гаряче повітря 3D забезпечує рівномірне запікання продуктів на всіх трьох рівнях. Вам більше не доведеться перевертати або переставляти деко місцями. Продукти будуть ідеально пропечені на будь-якому рівні одночасно.
Плавне закриття дверцят
Дверцята духової шафи оснащені спеціальним амортизатором, який уповільнює її закриття. Завдяки йому дверцята м'яко і плавно зачинятимуться, без гучних звуків і стуку.
Готуйте з автоматичними налаштуваннями
Духові шафи Bosch з функцією AutoPilot 10 допоможуть підібрати вам оптимальні налаштування для приготування 10 страв. Птах, риба, печеня, випічка або овочі – просто виберіть потрібну страву, вкажіть вагу продуктів і натисніть "Старт". Аналізуючи всі дані, AutoPilot підбере оптимальний режим нагрівання, температуру, час приготування і навіть автоматично вимкнеться після завершення програми.
Характеристики
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні комплектуючі: | емальоване деко для випічки, комбінована решітка, універсальне деко | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Додатково: | 3D-Гаряче повітря: ідеальні результати завдяки оптимальному розподілу тепла на 3 рівнях одночасно. AutoPilot 10: кожне блюдо буде справжнім успіхом завдяки 10 передвстановленим автоматичним програмам. Дверні механізми SoftOpen і SoftClose: дверцята духової шафи відкривається і закривається тихо і м'яко. Температурний діапазон: 50 C ° - 275 C °. Телескопічні направляючі на 2 рівнях. Багатофункціональний годинник Easy Clock. Галогенное внутрішнє освітлення. Максимальна температура нагріву зовнішнього скла дверцят: 40 ° C -3-шарове скління | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Конвекція | Так |
| Матеріал фасаду | Скло, Нержавіюча сталь |
| Об'єм духової шафи | 66 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 548 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Максимальна температура нагріву | 275 град. |
| Споживана потужність | 3300 Вт |
| Таймер | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Функція автовідключення | Так |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 575 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
- Ціна: 19 490 ₴











