-18%

Духовой шкаф электрический (встр. духовка) SIEMENS HB 237JES0T, 66л, 3.3 кВт
25 670 ₴
21 169,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: D-0267
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Огляд Духова шафа електрична SIEMENS HB 237JES0T, 66л, 3.3 кВт
Оптимальний розподіл нагрітого повітря
Пироги, печиво або піца на одному, двох або відразу трьох рівнях приготування, інноваційна система розподілу нагрітого повітря "3D гаряче повітря плюс" дозволяє досягти визначних результатів в приготуванні страв.
М'яке та тихе закриття дверцят
Завдяки спеціальному амортизатору softClose дверцята духової шафи закриваються без стуку. Вам лише треба злегка підштовхнути двері, і вони призупиняться перед закриттям, а потім закриються м'яко і тихо.
Характеристики
| Бренд: | Siemens |
| Тип: | Духовка електрична |
Конструктивні особливості |
|
| Спосіб встановлення: | вбудована |
| Конструкція: | незалежна |
| Дизайн: | сучасний |
| Перемикачі: | поворотні втоплені, сенсорні |
| Відкриття дверцят: | відкидні |
| Направляючі: | дротові знімні, телескопічні напрямні |
| Висота, см: | 59,5 |
| Ширина, см: | 59,4 |
| Глибина, см: | 54,8 |
| Колір: | чорний |
Технічні характеристики |
|
| Об'єм, л: | 66 |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Потужність підключення, Вт: | 3300 |
| Потужність споживання, кВт: | 0,79 / 0,98 |
| Метод очищення: | традиційний (емаль легкого очищення ecoClean) |
| Кількість стекол дверцят: | немає даних |
| Кількість режимів нагріву (роботи): | 8 |
Основні функції |
|
| Гриль: | є |
| Конвекція (вентилятор): | є |
| Подвійна конвекція: | немає |
| Вертел: | немає |
| Електрозапалювання: | немає |
| Газ-контроль: | немає |
| Таймер: | електронний |
| Термозонд (термощуп): | немає |
| Мікрохвильовка (НВЧ): | немає |
| Пароварка: | немає |
| Приготування двох різних страв одночасно (з РОЗДІЛЬНИМ керуванням): | немає |
| Розморожування: | є |
| Приготування піци: | є |
Інше |
|
| Захист від дітей: | є (блокування управління) |
| Захисне автовідключення: | немає |
| Жирові фільтри: | немає |
| Основні комплектуючі: | емальоване деко для випічки, комбінована решітка, універсальне деко |
| Додатково: | fastPreheat: швидке досягнення потрібної температури в духовій шафі. 3D hotAir Plus: неперевершені результати випікання на 3 рівнях завдяки інноваційності системі розподілу тепла в духовій шафі. Дверцята з системою softClose. Температурний діапазон: 30 C ° - 275 C °. Галогенное внутрішнє освітлення. Система охолодження приладу |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Siemens |
| Страна производитель | Турция |
| Гриль | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Количество режимов приготовления | 8 |
| Конвекция | Да |
| Материал фасада | Стекло |
| Объем духового шкафа | 66 л |
| Состояние | Новое |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Элементы управления | Поворотные |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Внутреннее освещение | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Да |
| Количество стекол в дверце духовки | 3 |
| Максимальная температура нагрева | 275 град. |
| Покрытие корпуса | нержавеющая сталь |
| Потребляемая мощность | 3300 Вт |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Функция размораживания | Да |
| Часы | Да |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 30 кг |
| Высота | 595 мм |
| Глубина | 548 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 600 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 550 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 560 мм |
Информация для заказа
- Цена: 21 169,80 ₴








