-18%

Духовой шкаф электрический (встр. духовка) SIEMENS HB 557JYW0T, 66л, 3.3 кВт
27 400 ₴
22 399,80 ₴
- В наличии
- Код: D-02680
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Огляд Духова шафа електрична SIEMENS HB 557JYW0T, 66л, 3.3 кВт
Тип духової шафи та система нагрівання:
- Вбудовувана електрична духова шафа з 8 видами нагрівання: 3D гаряче повітря plus, верхнє/нижнє нагрівання, гриль плюс гаряче повітря, Піца, нижнє нагрівання, розморожування, Гаряче повітря gentle, Variо-гриль великої площі нагрівання
- Pегулювання температури у діапазоні 50 °C - 275 °C
- Внутрішній об'єм духової шафи: 66 літр
Система висувного механізму
- Дворівневі телескопічні напрямні
Дизайн:
- Поворотний перемикач
Очищення:
- Верхня, Задня, Бокові стінка з покриттям EcoClean
- Програма Очищення
- Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят
Комфорт:
- Варіант закриття: soft closing
- Швидке розігрівання
- Внутрішнє освітлення (галогенні лампи)
- Пряма ручка
- Решітка
Технічні характеристики:
- Довжина основного кабеля: 100 см
- Номінальна напруга: 221 - 240 V
- Потужність підключення: 3.3 кВт
- Клас енергоефективності (відп. EU Nr. 65/2014): A
Енергоспоживання за цикл в звичайному режимі: 0.98 кВт-г
Енергоспоживання за цикл в режимі конвекції: 0.79 кВт-г
Кількість камер: 1
Нагрівальний елемент: електричний
Об'єм камери: 66 літр
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Виробник | Siemens |
| Модель | HB557JYW0T |
| Найменування | Siemens HB557JYW0T |
| Колір | білий |
| Загальне | |
| TFT дисплей | Є |
| Очищення внутрішньої поверхні | каталітична |
| Офіційний сайт | siemens-home.bsh-group.com |
| Відкриття | зверху вниз |
| Захист від дітей | Є |
| Напрямні деко | телескопічні на двох рівнях |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Потужність підключення | 3.3 кВт |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5x59.4x54.8 см |
| Розміри для вбудовування (ВхШхГ) | 585x560x550 мм |
| Автодоводчик дверцят | Є |
| Функції та можливості | |
| Функції | автоматичне відключення, термостат, гриль, конвекція, таймер |
| Основне | |
| Органи управління | утоплювані з сенсорами |
| Духовка | електрична |
| Максимальна температура | 275 °C |
| Об'єм | 66 л |
| Тип | незалежна |
| Оформлення | класичне |
| Мінімальна температура | 50 °C |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Siemens |
| Страна производитель | Турция |
| Гриль | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Количество режимов приготовления | 8 |
| Конвекция | Да |
| Материал фасада | Стекло |
| Объем духового шкафа | 66 л |
| Состояние | Новое |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Элементы управления | Поворотные |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Внутреннее освещение | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Да |
| Количество стекол в дверце духовки | 3 |
| Максимальная температура нагрева | 275 град. |
| Покрытие корпуса | нержавеющая сталь |
| Потребляемая мощность | 3300 Вт |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Функция размораживания | Да |
| Часы | Да |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 30 кг |
| Высота | 595 мм |
| Глубина | 548 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 585 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 550 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 560 мм |
Информация для заказа
- Цена: 22 399,80 ₴







