
Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 4G 8/256GB Lime Green, NFC,108+2+2/20Мп, Helio G99 Ultra, AMOLED 6.67", 5500 мАч
9 714 ₴
8 213,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 197920
- +380 (95) 538-87-64
Обзор Xiaomi Redmi Note 14 8/256GB Lime Green

Redmi: новий рівень функціональності та мобільності
Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 відкриває нову еру швидкості, автономності та надійності. Потужний 6-нм процесор MediaTek Helio G99-Ultra забезпечує безпрецедентну продуктивність під час виконання будь-яких завдань, від повсякденних до найвимогливіших. Насолоджуйся плавним скролінгом і неймовірно барвистим зображенням на 6.67-дюймовому OLED-дисплеї з частотою оновлення 120 Гц і підтримкою розширеного колірного охоплення. Революційна ультрачітка камера з роздільною здатністю 108 МП дає змогу створювати приголомшливі світлини з будь-якого ракурсу, запечатуючи кожну деталь. А швидке заряджання потужністю 33 Вт не залишить тебе без заряду за будь-яких обставин.
Революція у світі мобільної фотографії
Зустрічай потужну систему камер, яка пропонує практично необмежені можливості під час створення мобільних світлин. З професійною камерою 108 Мп, датчиком глибини та макрокамером на 2 Мп можна без зусиль отримати ідеальні знімки в будь-яких умовах.

Майстерність фотошляховика
Основний сенсор камери 108 МП дає змогу зобразити будь-яку дрібну деталь із приголомшливою точністю. І навіть за 3-кратного збільшення фотографія збереже високу чіткість і деталізацію. Яскраві та чисті нічні фото, ультраширокі та портретні знімки одним натисканням — все це можливо з Redmi Note 14. Безліч режимів і функцій для знімання фото та відео допоможуть тобі відчути себе справжнім профі.

Ідеальні селфі без компромісів
20-мегапіксельна фронтальна камера з режимом б'ютифікації та з вдосконаленим алгоритмом групового знімання не пропустить твою усмішку та допоможе тобі щоразу отримувати чудові фото, на яких ти маєш чудовий вигляд.

Інтелектуальні інструменти
Те, що раніше вимагав спеціальних застосунків і чималих зусиль, тепер встановлене у твоєму смартфоні та готове до використання в будь-який момент. Використовуй функцію AI Erase, щоб без зусиль видалити з фото зайві деталі та непотрібні об'єкти. Функція AI Sky прикрасить фотографію зоряним небом і навіть похмурий знімок зробить сонячним.

Redmi готовий до випробувань
Завдяки пило- та вологозахисту стандарту IP54 смартфоном можна вільно користуватися в будь-яких умовах і не боятися бризок води та крапель дощу. Суперміцне скло Corning Gorilla Glass 5, покриває екран, краще за інших захищає його від негативних зовнішніх впливів, як, наприклад, подряпини та падіння. Підвищена чутливість екрана дає змогу керувати всіма функціями смартфона навіть вологими або брудними руками.

Відокремлюватися дозволено
Xiaomi Redmi Note 14 заворожує своїм елегантним зовнішнім виглядом, вираженим у витончених лініях і тонкому профілі. Товщина корпусу всього 8.16 мм і невелика вага 196.5 г роблять його дуже зручним для повсякденного використання, він буквально створений для того, щоб комфортно розташовуватися у твоїй долоні. На окрему увагу заслуговує задня панель зі спеціальною матовою обробкою, яка не тільки має стильний та ефектний вигляд, але й створює відчуття дотику до преміального пристрою, виділяючи його серед інших смартфонів.

Батарея, яка працює роками
Витривала батарея ємністю 5500 мА.год забезпечує цілий день роботи смартфона у твоєму звичному ритмі. Використовуй швидке підзаряджання потужністю 33 Вт і всього за 77 хвилин батарея зарядиться на 100%. Унікальна технологія Battery Health 3.0 продовжує термін експлуатації батареї, завдяки чому навіть після 4 років або 1600 циклів підзаряджання вона зберігає не менш ніж 80% первинної ємності.

Продуктивність і потужність MediaTek
6 нм 8-ядерний процесор MediaTek Helio G99-Ultra створений для забезпечення високої продуктивності за найрізноманітніших сценаріїв використання. Він дає змогу легко запускати та працювати навіть із найвимогливішими застосунками, насолоджуватися сучасними мобільними іграми з плавною графікою та чутливим керуванням, швидко редагувати світлини, отримуючи професійний результат, і багато чого інше без лагів і затримок.

Знайомство з Gemini
Gemini у твоєму смартфоні — це новий помічник від Google, що пропонує широкий спектр можливостей. Gemini з легкістю пише тексти, від віршів до ділових листів, шукає і генерує зображення, відповідає на питання, використовуючи як текстовий, так і голосовий висновок, і виконує ще безліч корисних функцій за секунди.

Обведіть для пошуку
Просто обведіть або клацніть на світлині або зображення для пошуку, і ви зможете легко та швидко отримати потрібну інформацію.

Розширення Gemini
Розширення з'єднують Gemini з іншими застосунками та сервісами Google, на які ви ставитеся.
Створення зображень
Створюйте приголомшливі зображення за допомогою Google Gemini
Накладення Gemini
Отримайте швидкий доступ до Gemini та контекстно-залежну довідку про те, що зображається на вашому екрані.

Компаньйон для зустрічей і подорожей
AI-переводчикПредставляємо AI Translator, помічника з перекладу у режимі реального часу, який допоможе вам під час зустрічей, телефонних дзвінків та онлайн-конференцій.

Використовуйте хмарну технологію штучного інтелекту, щоб пропонувати зручні функції AI, як-от макет, корекція та переклад.

Автоматично створює субтитри для зустрічей або відео з автоматичним переведенням

Підтримує транскрипцію мовлення в текст, розпізнавання того, хто говорить, створення склепінь і переклад.

Чітке та барвисте зображення на 6.67-дюймовому дисплеї
6.67-дюймовий OLED-дисплей відтворює живу та яскраву картинку в FHD+ форматі. Підтримка розширеного колірного діапазону, збільшена контрастність, частота оновлення до 120 Гц і яскравість до 1800 нітів створюють реалістичний контент з ефектом занурення. Спеціальні технології захисту зору, сертифіковані TÜV Rheinland, забезпечують комфортний перегляд без навантаження на зір.

Повна звукова іммерсія
Підтримка об'ємного звуку Dolby Atmos, що створює ефект присутності, покращує сприйняття музики, фільмів та ігор і робить звук реалістичнішим і захопливішим, даючи тобі змогу повністю розчинитися в прослуховування.

Характеристики
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Гума, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Зелений |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 394 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196.5 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер особи, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 8 213,80 ₴






