
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI, 30 м²
48 999 ₴
38 998,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: К-7406
- +380 (95) 538-87-64
Опис: Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI
Інверторна спліт-система FAI – лінійка інверторних кондиціонерів преміального сегменту, оснащених функціями припливу та очищення повітря. На відміну від більшості кондиціонерів з підмішуванням повітря, кондиціонер серії FreshIN подає в 2 рази більший об’єм повітря — 60 м³ свіжого повітря на годину та легко забезпечує потреби більшості типів приміщення. В комплекті вбудований Wi-Fi пристрій. Спеціальна конструкція дозволяє легко встановити та обслуговувати кондиціонер. Технологія Smart Gentle Wind забезпечує ніжний та м’який потік повітря.
FreshIN+
Допомагає підтримувати в будинку комфортний мікроклімат з оптимальною концентрацією кисню, завдяки можливості подачі свіжого повітря з вулиці.
360° Airflow
Інноваційна конструкція ламелі, що рухається на 360°, створює бар’єр для прямого повітряного потоку на користувача та концентрує весь потік повітря в одному напрямку. В режимі охлодження, ламель відсікає 100% холодного повітря, спрямовуючи його під стелю, додатково створюючи ефект душу. В режимі обігріву направляє тепле повітря тільки вздовж стіни на підлогу, створюючи ефект ковдри. Для більш швидкого та ефективного охолодження, можливо використовувати ламель таким чином, що холодне повітря буде направлене одночасно вгору та вниз, при цьому користувач може знаходитись безпечно перед кондиціонером не боячись прямого потоку повітря.
Температурний баланс
Перш ніж потрапити в приміщення, свіже повітря проходить через теплообмінник внутрішнього блоку. Воно охолоджується або нагрівається до заданої температури з точністю ±0,5°С. Це дозволяє уникнути дискомфортних коливань температури.
Повітряний двигун
Завдяки потужному повітряному двигуну, кондиціонер може подавати до 60 м³ свіжого повітря на годину та легко забезпечить потреби більшості типів приміщення.
Фільтри QuadruPuri
Свіже повітря проходить через 4 етапи фільтрації:
попередній фільтр
антибактеріальний фільтр з іонами срібла
високоефективний фільтр HEPA
фільтр високої щільності
IOT Wi-Fi керування
Дистанційно керуйте функціями через додаток TCL Home або керуйте за допомогою простих голосових команд. Додаток TCL Home також може відображати для вас обсяг свіжого повітря в реальному часі.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C. Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Обігрів до -20°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -20°С.
Технічні характеристики
TCL TAC-09CHSD/FAI INVERTER R32 WI-FI
Спліт-система
- Холодопродуктивність, Bт2 730 (800~3 500)
- Теплопродуктивність, Bт2 930 (1 000~3 900)
- SEER8,5
- Клас енергоефективності при охолодженніА+++
- SCOP4,6
- Клас енергоефективності при обігрівіА++
- Видалення вологи, л/год1,0
Внутрішній блок
- Розміри (Ш x В x Г), мм960 × 300 × 200
- Маса (нетто/брутто), кг13 / 15
- Рівень шуму, дБ22 / 27 / 33 / 38 / 41
Зовнішній блок
- КомпресорInverter
- Марка компресораGMCC
- Розміри (Ш x В x Г)740 × 500 × 260
- Масса (нетто/брутто), кг26,5 / 28,5
- Рівень шуму, Дб51
Споживана потужність
- Обігрів, Вт689 (240~1 580)
- Охолодження, Вт674 (240~1 450)
Робочий струм
- Охолодження, А3,8 (1,2~8,1)
- Обігрів, А4,0 (1,2~9,0)
- Напруга / Частота джерела живлення, ф./В/Гц1 / 220 - 240 / 50
- Діапазон напруги, В165~265
- Тип холодоагенту / GWPR32 / 675
- Кількість холодоагенту, г805
- Обсяг повітря, що рециркулюється (охолод. / обігр.), м³/год660 / 660
- Швидкість внутрішнього вентилятора (охолодження) (об/хв)1 270 / 1 200 / 1 070 / 900 / 780 / 700 / 600
- Швидкість внутрішнього вентилятора (обігрів) (об/хв)1 270 / 1 200 / 1 100 / 1 000 / 920 / 850 / 800
- Швидкість внутрішнього вентилятора (осушення) (об/хв)700
- Швидкість внутрішнього вентилятора (режим сну) (об/хв)700 / 850
З’єднувальні труби
- Регулюючий пристрійЕлектронний розширювальний вентиль
- Рідинна лінія, мм6,35
- Газова лінія, мм9,52
- Максимальна довжина магістралі, м25
- Максимальний перепад висот, м10
- Додаткова заправка холодоагенту (магістраль > 5м.), г/м15
- Підключення проводів, мм²4 x 1,0
Температурний режим
- Охолодження, °С-15 ~ +53
- Обігрів, °С-20 ~ +30
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 2930 Вт |
| Мощность охлаждения | 2730 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Поток воздуха | 660 куб. м/час |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Максимальная температура | 40 град. |
| Минимальная температура | 16 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 22 дБ |
| Фильтр | HEPA-фильтр, Дезодорирующий фильтр, Предварительный фильтр |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 26.5 кг |
| Высота внешнего блока | 500 мм |
| Глубина внешнего блока | 260 мм |
| Ширина внешнего блока | 740 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 13 кг |
| Высота внутреннего блока | 300 мм |
| Глубина внутреннего блока | 200 мм |
| Ширина внутреннего блока | 960 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 674 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 689 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| WiFi модуль | Нет |
| Габариты внутреннего блока, (ВШГ) | 28*90*20,2 |
| Диапазон рабочей температуры | +43...-7 |
| Комплектация | Пульт Д\у, Инструкция, Гарантийный талон |
| Особенности | Многоскоростной вентилятор |
| Производительность (тепло), кВт | 7,2 |
| Производительность (холод), кВт | 7 |
| Режимы работы | Охлаждение, Обогрев, Автоматический |
| Рекомендованная площадь помещения | До 70 |
| Тип | Сплит система |
| Тип компрессора | Обычный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R410A |
| Функции | Авторестарт |
| Цвет | Белый |
- Цена: 38 998,80 ₴








