Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
Новітній тепловий насос XAB1IHB – сучасна модель для європейського ринку, з безліччю нововведень в питаннях зниження рівня шуму і підвищення енергоефективності. Оригінальний дизайн лицьової панелі на якій чередуються матові та глянцеві смужки. Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при зовнішній температурі до -30°C. Вбудований Wi-Fi модуль. Модель має підігрів піддону зовнішнього блоку.
FreshIN+
Допомагає підтримувати в будинку комфортний мікроклімат з оптимальною концентрацією кисню, завдяки можливості подачі свіжого повітря з вулиці.
Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі у формі листків, пропускають повітря через мікро-отвори, перетворюючи дисперсний потік повітря на ніжний та м'який.
Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
Ефект Коанди
Ефект душу (в режимі охолодження) – холодний потік повітря опускається на користувача зверху.
Ефект ковдри (в режимі обігріву) – більш широке та краще розповсюдження теплого повітря по підлозі.
Фільтри QuadruPuri
Свіже повітря проходить через 4 етапи фільтрації:
попередній фільтр
антибактеріальний фільтр з іонами срібла
високоефективний фільтр HEPA
фільтр високої щільності
Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C. Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Обігрів до -20°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -20°С.
Технічні характеристики
TCL TAC-09CHSD/XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
Спліт-система
- Холодопродуктивність, Bт2 600 (940~3 300)
- Теплопродуктивність, Bт2 610 (940~3 360)
- SEER6,1
- EER3,15
- Клас енергоефективності при охолодженніА++
- SCOP4,0
- COP3,4
- Клас енергоефективності при обігрівіА+
- Видалення вологи, л/год1,0
Внутрішній блок
- Розміри (Ш x В x Г), мм698 × 255 × 190
- Маса (нетто/брутто), кг7 / 9
- Рівень шуму, дБ22 / 25 / 33 / 37 / 40
Зовнішній блок
- КомпресорInverter
- Марка компресораRECHI
- Розміри (Ш x В x Г)710 × 498 × 245
- Масса (нетто/брутто), кг20 / 22
- Рівень шуму, Дб50
Споживана потужність
- Споживана потужність, обігрів, Вт767 (240~1 552)
- Споживана потужність, охолодження, Вт825 (240~1 380)
Робочий струм
- Охолодження, А4,0 (1,2~8,0)
- Обігрів, А3,8 (1,2~9,0)
- Напруга / Частота джерела живлення, ф./В/Гц1 / 220 - 240 / 50
- Діапазон напруги, В165~265
- Тип холодоагенту / GWPR32 / 675
- Кількість холодоагенту, г490
- Обсяг повітря, що рециркулюється (охолод. / обігр.), м³/год420 / 420
- Швидкість внутрішнього вентилятора (охолодження) (об/хв)1 400 / 1 300 / 1 100 / 1 000 / 900
- Швидкість внутрішнього вентилятора (обігрів) (об/хв)1 400 / 1 300 / 1 100 / 1 000 / 900
- Швидкість внутрішнього вентилятора (осушення) (об/хв)1 000
З’єднувальні труби
- Рідинна лінія, мм6,35
- Газова лінія, мм9,52
- Максимальна довжина магістралі, м25
- Максимальний перепад висот, м10
- Додаткова заправка холодоагенту (магістраль > 5м.), г/м15
- Підключення проводів, мм²4 x 0,75
Температурний режим
- Охолодження, °С0 ~ +53
- Обігрів, °С-30 ~ +30
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2610 Вт |
| Мощность охлаждения | 2600 Вт |
| Поток воздуха | 420 куб. м/час |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Автоматический режим работы | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Максимальная температура | 40 град. |
| Минимальная температура | 18 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Уровень шума | 22 дБ |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Фильтр | Дезодорирующий фильтр, HEPA-фильтр, Предварительный фильтр |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 7 кг |
| Высота внутреннего блока | 255 мм |
| Глубина внутреннего блока | 190 мм |
| Ширина внутреннего блока | 698 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 20 кг |
| Высота внешнего блока | 498 мм |
| Глубина внешнего блока | 245 мм |
| Ширина внешнего блока | 710 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 767 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 825 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| WiFi модуль | Нет |
| Габариты внутреннего блока, (ВШГ) | 28*90*20,2 |
| Диапазон рабочей температуры | +43...-7 |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Пульт Д\у, Инструкция, Гарантийный талон |
| Особенности | Многоскоростной вентилятор |
| Производительность (тепло), кВт | 7,2 |
| Производительность (холод), кВт | 7 |
| Режимы работы | Охлаждение, Обогрев, Автоматический |
| Рекомендованная площадь помещения | До 70 |
| Тип | Сплит система |
| Тип компрессора | Обычный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R410A |
| Функции | Авторестарт |
- Цена: 24 260 ₴









