
Смартфон Xiaomi POCO F7 Pro 12/512GB Blue, NFC, 50+8/20Мп, Snapdragon 8 Gen 3, 6.67", AMOLED, 6000 mAh
28 995 ₴
- Немає в наявності
- Код: F720255
- +380 (95) 538-87-64
Огляд POCO F7 Pro 12/512 GB Blue
Суперпотуж у стильному корпусі
Смартфон POCO F7 Pro працює на базі флагманського чипсета Snapdragon 8 Gen 3, який забезпечує поліпшену продуктивність і істотно підвищену енергоефективність. Потужна автономність упродовж 36-48 годин залежно від навантаження забезпечується акумулятором на 6000 мА·год. Надтонкі рамки 2К дисплея гарантують захопливі емоції від перегляду. Подвійна 50-мегапіксельна основна камера з датчиком наближення дає можливість спробувати себе в ролі фотографа, використовуючи лише смартфон. Захист від вологи та пилу робить ґаджет твоїм надійним помічником у будь-яких обставинах.

Неймовірна продуктивність
Процесор Snapdragon 8 Gen 3 виготовлений за 4-нм техпроцесом і має архітектуру 1+5+2 у поєднанні з максимальною тактовою частотою 3,3 Ггц. Інтеграція можливостей ШІ на рівні чипа гарантує дивовижний ріст продуктивності, що дає змогу справлятися в ігрових сценаріях різного ступеня інтенсивності. Плавна багатозадачність доступна завдяки приросту продуктивності на 32%, а енергоспоживання знижене на 34%.

ПЗ для максимальної оптимізації процесів
Ультранастроювання програмного забезпечення дають можливість 30 хвилин грати з високими параметрами графіки без втрати стабільності частоти кадрів на секунду. Насолоджуйся неймовірно плавним ігровим процесом з інтерполяцією до 120 кадрів/с у парі зі зниженим енергоспоживанням. Технологія LiquidCool працює у двоканальній системі зі збільшеною площею контакту між тепловою трубкою і SoC, ефективно знижуючи температуру. Окреме розсіювання тепла апарата, що виходить від камери, дає змогу використовувати смартфон на максимум.
Заряду вистачить для виконання всіх завдань
Високоємнича батарея на 6000 мА·год має щільність, поліпшену на 10,5%, що дало змогу дати приріст автономності на 20%. Чипсет для 90-ватного гіперзаряджання дає змогу безпечно заряджати акумулятор до 100% за 37 хвилин. Залишайся на зв'язку завжди та скрізь.
Графіка вище за будь-які похвали
Дисплей Flow AMOLED має роздільну здатність 2К і зображає понад 68 мільярдів відтінків для ідеальної чіткості картинки. Пікова яскравість 3200 нітів дає можливість насолоджуватися переглядом контенту за будь-якого рівня освітлення навколо. Нижня рамка має товщину всього 1,9 мм, забезпечуючи захопливе широке робоче поле. Технологія кругової поляризації наближає підсвітку до природного світла, комфортного для очей. ШІМ-затемніння, автоматичне регулювання яскравості у зв'язку з циркадними ритмами гарантують зоровий комфорт.

Стиль, практичність, безпека
Модернізація стилю завдяки використанню металевої рамки не тільки надає елегантності, але й істотно зміцнює корпус девайса. Безшовна верхня рама забезпечує стильну цілісність полотна. Задня панель із преміального скла має глянсово-матовий фініш. Ультразвуковий сканер відбитків пальців реєструє тривимірне зображення для підвищення безпеки. Розблокуй телефон на 40% швидше за вимкненого екрана.
Надпотужна камера для фіксації всіх моментів
Фотографії флагманської якості забезпечуються за допомогою сучасної камери з роздільною здатністю 50 МП, збільшеною діафрагмою й оптичною стабілізацією зображення. Ширококутні камери дають змогу ловити панорами в об'єктиві смартфона POCO F7 Pro. Завдяки інноваційному датчику сенсор забезпечує насичені шари світла та кольору без втрати справжньої текстури.
Максимум творчої свободи
Дві камери забезпечують до п'яти фокусних відстаней від 15 мм до 48 мм для пейзажів і портретів, а також реалізації креативних ідей. Ефект боке на портретних фото схожий із використанням традиційного оптичного об'єктива. Безшовне злиття апаратного та програмного забезпечення для розширення переліку доступних опцій дає змогу створювати потужні знімки з оригінальною наскрізною обробкою. Досягай результатів професійного рівня за один крок. Миттєве знімання істотно покращене завдяки використанню ШІ-алгоритмів.
Мультисистема ШІ
Дай волю своїй креативності за допомогою ШІ-помічника. З його допомогою обробляється одночасно голос, текст і зображення. Наприклад, ти можеш надіkовувати текст, якщо зайняті руки, користуватися автопереводом у закордонних поїздках. Викличуй ШІ-помічника, щоб дізнатися новини, запланувати зустріч, генерувати покращене зображення або витягти важливу інформацію з програми, що знаходиться в роботі.


Посилення сигналу
Настроювання вбудованої антени для підвищення продуктивності та проактивного виявлення сигналу дає можливість залишатися на зв'язку в слабких мережевих зонах. На 37% поліпшується продуктивність стільникового зв'язку для стабільного ігрового процесу та спілкування. На 16% поліпшується якість бездротового зв'язку.
Стійкість до пилу та води
Бери смартфон POCO F7 Pro із собою куди завгодно. Корпус захищений за стандартом IP68, що забезпечує стійкість до проникнення вологи та бруду всередину девайса. Телефон витримує занурення в статичну воду на глибину до 2,5 м упродовж пів години.
Аудіо як у справжньому кінотеатрі
Абсолютно новий користувацький досвід забезпечується інноваційними технологіями та ШІ-алгоритмами, які оптимізують кадр за кадром, гарантуючи яскраві емоції від перегляду контенту. Подвійні динаміки та професійно налаштовані аудіоефекти забезпечують неймовірно об'ємний стереозвук кінематографічного рівня.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Роздільна здатність екрана | 3200x1400 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 68 мільярдів |
| Щільність пікселів | 526 ppi |
| Тип екрана | AMOLED |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 3.3 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 750 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 512 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Діафрагма | f/1.6 + f/2.2 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 20 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 15 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 be |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Інфрачервоний порт | Є |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу |
Алюміній Стекло |
|
Стандарт захисту
|
IP68 |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя Сканер відбитків пальців під екраном |
| Колір | Блакитний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 90 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 160.26 x 74.95 x 8.12 мм |
| Вага, г | 206 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Чехол Інструмент для вилучення SIM-картки Інструкція |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
|
|
|
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Блакитний |
| Модель телефону | Xiaomi POCO F7 Pro |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус, Підтримка знімання 4К |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, GPS |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 3200x1440 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 526 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 206 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 750 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 90 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Швидка зарядка, Сканер особи, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 28 995 ₴











