Кондиціонер TCL TAC-18CHSD/TPG31I3AHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
Тепловий насос TPG31I – модель для європейського ринку, розроблена для шанувальників лаконічного дизайну (матове покриття корпусу) і енергозберігаючих технологій («А+++»). В комплекті вбудований USB Wi-Fi пристрій. Спеціальна конструкція дозволяє легко встановити та обслуговувати кондиціонер. Технологія Smart Gentle Wind забезпечує ніжний та м’який потік повітря. Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при зовнішній температурі до -30°C.
Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі у формі листків, пропускають повітря через мікро-отвори, перетворюючи дисперсний потік повітря на ніжний та м'який.
Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
- Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
- Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
Ефект Коанди
Ефект душу (в режимі охолодження) – холодний потік повітря опускається на користувача зверху.
Ефект ковдри (в режимі обігріву) – більш широке та краще розповсюдження теплого повітря по підлозі.
Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Стерилізація UVC
Ультрафіолетове випромінювання забезпечує високу ефективність у боротьбі з токсинами. Сертифікована процедура очищення знищує ДНК/РНК вірусів та бактерій, забезпечуючи стерилізацію повітря. Вбиває 98,66% бактерій.
IOT Wi-Fi керування
Дистанційно керуйте функціями через додаток TCL Home або керуйте за допомогою простих голосових команд. Wi-Fi модуль у вигляді USB адаптеру.
Технічні характеристики
TCL TAC-18CHSD/TPG31I3AHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
Спліт-система
- Холодопродуктивність, Bт5 100 (1 250~5 920)
- Теплопродуктивність, Bт5 800 (1 250-6 690)
- SEER8,5
- Клас енергоефективності при охолодженніА+++
- SCOP4,6
- Клас енергоефективності при обігрівіА++
- Видалення вологи, л/год1,5
Внутрішній блок
- Розміри (Ш x В x Г), мм1 100 × 333 × 222
- Маса (нетто/брутто), кг13,5 / 16,5
- Рівень шуму, дБ28 / 32 / 38 / 42 / 47
Зовнішній блок
- КомпресорInverter
- Марка компресораGMCC
- Розміри (Ш x В x Г)845 × 699 × 340
- Масса (нетто/брутто), кг37 / 40
- Рівень шуму, Дб54
Споживана потужність
- Охолодження, Вт1 260 (330-2 350)
- Обігрів, Вт1 330 (340-2 540)
Робочий струм
- Охолодження, А5,6 (1,7~12,0)
- Обігрів, А5,9 (1,7~13,0)
- Напруга / Частота джерела живлення, ф./В/Гц1 / 220 - 240 / 50
- Діапазон напруги, В165~265
- Тип холодоагенту / GWPR32 / 675
- Кількість холодоагенту, г1 140
- Обсяг повітря, що рециркулюється (охолод. / обігр.), м³/год1 000 / 1 000
- Зовнішня циркуляція повітря, м³/год3 000
З’єднувальні труби
- Регулюючий пристрійЕлектронний розширювальний вентиль
- Рідинна лінія, мм6,35
- Газова лінія, мм12,7
- Максимальна довжина магістралі, м25
- Максимальний перепад висот, м10
- Додаткова заправка холодоагенту (магістраль > 5м.), г/м25
- Підключення проводів, мм²5 × 1,5
Температурний режим
- Охолодження, °С-15 ~ +53
- Обігрів, °С-30 ~ +30
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5800 Вт |
| Мощность охлаждения | 5100 Вт |
| Поток воздуха | 1000 куб. м/час |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Автоматический режим работы | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Максимальная температура | 40 град. |
| Минимальная температура | 16 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Уровень шума | 28 дБ |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Фильтр | Дезодорирующий фильтр, Предварительный фильтр |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 13.5 кг |
| Высота внутреннего блока | 333 мм |
| Глубина внутреннего блока | 222 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1100 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 37 кг |
| Высота внешнего блока | 699 мм |
| Глубина внешнего блока | 340 мм |
| Ширина внешнего блока | 845 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1330 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1260 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| WiFi модуль | Нет |
| Габариты внутреннего блока, (ВШГ) | 28*90*20,2 |
| Диапазон рабочей температуры | +43...-7 |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Пульт Д\у, Инструкция, Гарантийный талон |
| Особенности | Многоскоростной вентилятор |
| Производительность (тепло), кВт | 7,2 |
| Производительность (холод), кВт | 7 |
| Режимы работы | Охлаждение, Обогрев, Автоматический |
| Рекомендованная площадь помещения | До 70 |
| Тип | Сплит система |
| Тип компрессора | Обычный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R410A |
| Функции | Авторестарт |
- Цена: 45 325 ₴








