
Кондиціонер TCL TAC-18CHSD/XA82IN Black Inverter R32 Wi-Fi, 50 м²
46 499 ₴
37 498,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: 21-884
- +380 (95) 538-87-64
Кондиціонер TCL TAC-18CHSD/XA82IN Black Inverter R32 Wi-Fi
Інверторна спліт-система XA82IN – модель розроблена для європейського ринку. Кондиціонери володіють оптимальною потужністю, якісними матеріалами та необхідними функціями для забезпечення комфорту в приміщенні. Має тонкий та елегантний дизайн чорного кольору з дзеркальною панеллю. Новий ергономічний пульт керування у комплекті. Працює на новому озонобезпечному холодоагенті R32. Вбудований Wi-Fi модуль.
I Feel
У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру, безпосередньо в зоні знаходження людей.
Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
- Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
- Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу.
Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультра-низькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.
IOT Wi-Fi керування
Дистанційно керуйте функціями через додаток TCL Home або керуйте за допомогою простих голосових команд. Wi-Fi модуль у вигляді USB адаптеру.
Технічні характеристики
TCL TAC-18CHSD/XA82IN Black Inverter R32 Wi-Fi
Спліт-система
- Холодопродуктивність, Bт5 100 (1 250~5 910)
- Теплопродуктивність, Bт5 100 (1 250~6 070)
- SEER6,1
- EER3,23
- Клас енергоефективності при охолодженніА++
- SCOP4,0
- COP3,71
- Клас енергоефективності при обігрівіА+
- Видалення вологи, л/год1,5
Внутрішній блок
- Розміри (Ш x В x Г), мм910 × 294 × 212
- Маса (нетто/брутто), кг9,5 / 12,5
- Рівень шуму, дБ27 / 35 / 38 / 41 / 43
Зовнішній блок
- КомпресорInverter
- Марка компресораGMCC
- Розміри (Ш x В x Г)810 × 600 × 300
- Масса (нетто/брутто), кг31 / 34
- Рівень шуму, Дб55
Споживана потужність
- Охолодження, Вт1 580 (330~2 340)
- Обігрів, Вт1 374 (340~2 520)
Робочий струм
- Охолодження, А8,1 (1,7~12,0)
- Обігрів, А7,0 (1,7~13,0)
- Напруга / Частота джерела живлення, ф./В/Гц1 / 220 - 240 / 50
- Діапазон напруги, В165~265
- Тип холодоагенту / GWPR32 / 675
- Кількість холодоагенту, г1 000
- Обсяг повітря, що рециркулюється (охолод. / обігр.), м³/год800 / 800
- Швидкість внутрішнього вентилятора (охолодження) (об/хв)1 400 / 1 260 / 1 050 / 870 / 800
- Швидкість внутрішнього вентилятора (обігрів) (об/хв)1 400 / 1 260 / 1 050 / 870 / 800
- Швидкість внутрішнього вентилятора (осушення) (об/хв)870
З’єднувальні труби
- Рідинна лінія, мм6,35
- Газова лінія, мм9,52
- Максимальна довжина магістралі, м25
- Максимальний перепад висот, м10
- Додаткова заправка холодоагенту (магістраль > 5м.), г/м25
- Підключення проводів, мм²4 x 0,75
Температурний режим
- Охолодження, °С0 ~ +53
- Обігрів, °С-20 ~ +30
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 5100 Вт |
| Мощность охлаждения | 5100 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Поток воздуха | 800 куб. м/час |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Максимальная температура | 40 град. |
| Минимальная температура | 16 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 27 дБ |
| Фильтр | Дезодорирующий фильтр, Предварительный фильтр |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 31 кг |
| Высота внешнего блока | 600 мм |
| Глубина внешнего блока | 300 мм |
| Ширина внешнего блока | 810 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 9.5 кг |
| Высота внутреннего блока | 294 мм |
| Глубина внутреннего блока | 212 мм |
| Ширина внутреннего блока | 910 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1374 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1580 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| WiFi модуль | Нет |
| Габариты внутреннего блока, (ВШГ) | 28*90*20,2 |
| Диапазон рабочей температуры | +43...-7 |
| Комплектация | Пульт Д\у, Инструкция, Гарантийный талон |
| Особенности | Многоскоростной вентилятор |
| Производительность (тепло), кВт | 7,2 |
| Производительность (холод), кВт | 7 |
| Режимы работы | Охлаждение, Обогрев, Автоматический |
| Рекомендованная площадь помещения | До 70 |
| Тип | Сплит система |
| Тип компрессора | Обычный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R410A |
| Функции | Авторестарт |
| Цвет | Белый |
- Цена: 37 498,80 ₴







