
Кондиціонер TCL TAC-24CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready, 70 м²
54 799 ₴
44 798,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: 83276
- +380 (95) 538-87-64
Кондиціонер TCL TAC-24CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready
Спліт-система XAB1 – сучасна модель для європейського ринку, яка об’єднує в собі переваги класичних кондиціонерів, з безліччю нововведень в питаннях зниження рівня шуму і підвищення енергоефективності. Всі кондиціонери в рамках лінійки відносяться до класу енергозбереження «А++» та оснащено опцією Wi-Fi-керування. Неймовірно стильний дизайн кондиціонера з ребристою панеллю та срібною смужкою.
I Feel
У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру, безпосередньо в зоні знаходження людей.
Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.
Легке встановлення та обслуговування
Оптимізована конструкція дозволяє заощадити час на монтаж та технічне обслуговування кондиціонера.
IOT Wi-Fi керування (опція)
IoT Wi Fi керування побутовою технікою TCL за допомогою додатку TCL Home, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі. Wi-Fi модуль не входить в комплект поставки кондиціонера (купується в якості опції).
Технічні характеристики
TCL TAC-24CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready
Спліт-система
- Холодопродуктивність, Bт6 810 (1 830~7 800)
- Теплопродуктивність, Bт6 870 (1 850~7 900)
- SEER6,1
- EER3,11
- Клас енергоефективності при охолодженніА++
- SCOP4,0
- COP3,33
- Клас енергоефективності при обігрівіА+
- Видалення вологи, л/год1,8
Внутрішній блок
- Розміри (Ш x В x Г), мм1 005 × 315 × 220
- Маса (нетто/брутто), кг13 / 16
- Рівень шуму, дБ30 / 34 / 38 / 41 / 44
Зовнішній блок
- КомпресорInverter
- Марка компресораSANYO
- Розміри (Ш x В x Г)845 × 700 × 340
- Масса (нетто/брутто), кг38 / 42
- Рівень шуму, Дб57
Споживана потужність
- Охолодження, Вт2 257 (410~2 824)
- Обігрів, Вт2 063 (420~3 005)
Робочий струм
- Охолодження, А10,7 (2,3~12,3)
- Обігрів, А9,9 (2,3~13,5)
- Напруга / Частота джерела живлення, ф./В/Гц1 / 220 - 240 / 50
- Діапазон напруги, В165~265
- Тип холодоагенту / GWPR32 / 675
- Кількість холодоагенту, г1 140
- Обсяг повітря, що рециркулюється (охолод. / обігр.), м³/год980 / 980
- Швидкість внутрішнього вентилятора (охолодження) (об/хв)1 250 / 1 200 / 1 050 / 950 / 800
- Швидкість внутрішнього вентилятора (обігрів) (об/хв)1 250 / 1 200 / 1 050 / 950 / 800
- Швидкість внутрішнього вентилятора (осушення) (об/хв)950
З’єднувальні труби
- Рідинна лінія, мм6,35
- Газова лінія, мм12,7
- Максимальна довжина магістралі, м25
- Максимальний перепад висот, м10
- Додаткова заправка холодоагенту (магістраль > 5м.), г/м25
- Підключення проводів, мм²4 x 0,75
Температурний режим
- Охолодження, °С0 ~ +53
- Обігрів, °С-20 ~ +30
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 6870 Вт |
| Мощность охлаждения | 6810 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Поток воздуха | 980 куб. м/час |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Максимальная температура | 40 град. |
| Минимальная температура | 16 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 30 дБ |
| Фильтр | Дезодорирующий фильтр, Предварительный фильтр |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 38 кг |
| Высота внешнего блока | 700 мм |
| Глубина внешнего блока | 340 мм |
| Ширина внешнего блока | 845 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 13 кг |
| Высота внутреннего блока | 315 мм |
| Глубина внутреннего блока | 220 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1005 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 2063 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2257 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| WiFi модуль | Нет |
| Габариты внутреннего блока, (ВШГ) | 28*90*20,2 |
| Диапазон рабочей температуры | +43...-7 |
| Комплектация | Пульт Д\у, Инструкция, Гарантийный талон |
| Особенности | Многоскоростной вентилятор |
| Производительность (тепло), кВт | 7,2 |
| Производительность (холод), кВт | 7 |
| Режимы работы | Охлаждение, Обогрев, Автоматический |
| Рекомендованная площадь помещения | До 70 |
| Тип | Сплит система |
| Тип компрессора | Обычный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R410A |
| Функции | Авторестарт |
| Цвет | Белый |
- Цена: 44 798,80 ₴






