
Смартфон Samsung Galaxy M55 5G 8/256GB Black, NFC, 50+8+2/50 Мп, 6.7'' Amoled, Snapdragon 7 Gen 1, 5000 mAh
16 879 ₴
- Немає в наявності
- Код: 55047
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Samsung Galaxy M55 5G Denim Black
Повна потужність
Вісім ядерний процесор Snapdragon 7 Gen 1 і підтримка 5G

Довготривалий акумулятор
Довгі години роботи завдяки акумулятору на 5000 мАг

Універсальні камери
Розширений набір камер, включаючи OIS, для фотографування в будь-якій ситуації

Приголомшливе зображення
6,7-дюймовий Super AMOLED-дисплей для ефектного занурення

ЕФЕКТИВНІСТЬ
Повна потужність у вас під рукою
Серцем смартфона є процесор Snapdragon® 7 Gen 1, який гарантує виняткову продуктивність. Насолоджуйтесь з блискавичною продуктивністю програм, захоплюючими іграми та фільмами висока якість і плавність роботи в режимі багатозадачності.

БАТАРЕЯ
Довга робота та надшвидка зарядка
Оснащено акумулятором на 5000 мАг (типовий) і надшвидкою зарядкою 2.0 (45 Вт) смартфон забезпечує миттєве відновлення енергії. Не витрачайте час на очікування - зарядіть свій пристрій миттєво та поверніться до улюблених діяльності.

КАМЕРА
Зафіксуйте досконалість

ПОДВІЙНИЙ ЗАПИС
Два відео в одному
Ви хочете увіковічнити свої спогади унікальним способом? З Galaxy M55 5G Це можливо! Скористайтеся перевагами функції подвійного запису, яка дозволяє одночасно записувати відео за допомогою задньої ширококутної камери та передньої 50-мегапіксельної камери для селфі. Створіть відео, яке задокументує подію з двох різних ракурсів, і збережіть його у своїй пам’яті назавжди.


СТВОРИТИ НАЛІПКИ
Вирізати. Вирізати. Поділитися
Нова функція у фотогалереї дозволяє вирізати будь-який об’єкт із фону одним клацанням миші. Наклеюйте вирізані елементи на інші фотографії, додавайте їх до публікацій або використовуйте в творчих проектах. Дайте волю своїй уяві!
ДИСПЛЕЙ
Найкращі враження від перегляду
Відкрийте для себе новий вимір візуального досвіду на 6,7-дюймовому дисплеї FHD+ Super AMOLED+ у Galaxy M55 5G. Ультратонкі рамки забезпечують вражаючий візуальний ефект, а частота оновлення до 120 Гц гарантує плавність зображення. Яскравість 1000 ніт забезпечує чудову видимість навіть при сонячному світлі, дозволяючи насолоджуватися яскравими кольорами та чіткими деталями в кожному умови.

ДИЗАЙН
Мінімалістичний стиль
Galaxy M55 5G вражає своєю простотою та витонченістю. Матова поверхня задньої частини корпусу ефективно відбиває світло, а лінійне розташування камери додає пристрою сучасний характер. Заокруглені краї забезпечують зручне захоплення, а вибір чорного або світло-зеленого кольору підкреслить ваш індивідуальний стиль.
*Доступність кольорів залежить від країни, регіону чи оператора.

БЕЗПЕКА
Довірте Samsung Knox Vault
Зберігайте вашу конфіденційну інформацію в безпеці за допомогою Galaxy M55 5G. У смартфоні є спеціальна захищена від злому папка Samsung Knox Vault, де можна зберігати PIN-коди, паролі та шаблони. Цей сертифікований (EAL5+) цифровий сейф захищає ваш смартфон від різноманітних загроз, включаючи коливання напруги, поломки, високі температури та лазер.
*EAL: Рівень гарантії оцінювання (CC, Загальні критерії) Функції безпеки або апаратно-програмна архітектура Samsung Knox Vault на смартфонах Samsung Galaxy серії M можуть відрізнятися від флагманських пристроїв Samsung Galaxy, зокрема смартфонів S, Z , планшети серії S FE та серії Tab S, які вийдуть на ринок з 2021 року. Доступність Samsung Knox Vault залежить від моделі пристрою.


ОНОВЛЕННЯ
Останні версії довше
Ваш смартфон отримує до 4 оновлень операційної системи та 5 років оновлень системи безпеки. Насолоджуйтесь останніми функціями та повним захистом протягом тривалого часу.
ЗЧИТУВАЧ ВІДБИТКІВ ПАЛЬЦІВ

Швидка перевірка
Безпека та зручність в одному – ось що пропонує вам екранний зчитувач відбитків пальців. Безпроблемне розблокування телефону без необхідності вводити складні коди.
ГОЛОСОВИЙ ФОКУС
Нехай вас почують
Voice Focus — це інтелектуальна технологія, яка зменшує фоновий шум і покращує ваш голос під час телефонних дзвінків, забезпечуючи кристально чистий звук. Вас чітко чують, не кричачи.

DOLBY ATMOS
Звук, який вас оточує
Озброєний Завдяки технології Dolby Atmos смартфон Galaxy M55 5G подарує вам неймовірне звук під час прослуховування музики, перегляду фільмів та ігор. Звук стане об’ємним, перемістивши вас у центр подій.
*Фактичний інтерфейс користувача може відрізнятися. Зображення, змодельоване в ілюстративних цілей. **Dolby Atmos підтримує лише вбудовані динаміки, стереогарнітури та BT колонки. ***Доступний Dolby Atmos лише якщо в налаштуваннях увімкнено режим Dolby Atmos.
SMART SWITCH
Швидка та проста передача даних
Перехід на Galaxy – це плавна зміна без втрат! Знаючи це, ви можете без проблем перейти на новий смартфон усі ваші дані та вміст - фотографії, відео, контакти, календар, нотатки та налаштування - буде безпечно збережено та передано.
Швидкий обмін
Діліться файлами лише кількома дотиками
Передача фотографій, відео та документів стає шматком пирога з Quick Share. Це швидко, легко та безпечно – ідеально підходить для щоденного використання.
Характеристики
| Дисплей | |
| Основний дисплей | 6.7 " 2400x1080 (20:9) 393 ppi Super AMOLED Plus 120 Гц |
| Яскравість | 1000 ніт |
| Співвідношення дисплей/корпус | 86 % |
| Апаратна частина | |
| Операційна система | Android 14 |
| Модель процесора | Snapdragon 7 Gen 1 |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
| Ядер процесора | 8 |
| Оцінка процесора AnTuTu | 39 |
| Графічний процесор | Adreno 644 |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Тип ОЗП | LPDDR5 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Специфікація пам'яті | UFS 3.1 |
| Слот для карт пам’яті | microSD |
| Макс. об'єм картки | 1024 ГБ |
| Результати тестів | |
| AnTuTu Benchmark | 584 000 балів |
| Geekbench | 2338 балів |
| Основна камера | |
| Кількість об'єктивів | 3 модулі |
| Основний об'єктив | 50 МП f/1.8 |
| Ультраширокий об'єктив | 8 МП f/2.2 |
| Макрооб'єктив | |
| Зйомка Full HD (1080p) | 60 к/с |
| Зйомка 4K | 30 к/с |
| Уповільнена зйомка (slow-mo) | 240 к/с / при 720p / |
| Стабілізація зображення | оптична |
| Спалах | |
| Фронтальна камера | |
| Форм-фактор | острівна (у дисплеї) |
| Основний селфі-об'єктив | 50 МП |
| Світлосила | f/2.4 |
| Зйомка Full HD (1080p) | 30 к/с |
| Зйомка Ultra HD (4K) | 30 к/с |
| Комунікація і порти | |
| Зв'язок | 5G |
| Тип SIM-карти | nano-SIM |
| Кількість SIM | SIM + SIM/microSD |
| Комунікації | Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth v 5.2 NFC-чип |
| Порти підключення | USB C 2.0 |
| Функції і навігація | |
| Функції та можливості | сканер відбитка в екрані стереозвук Dolby Atmos шумопоглинання гіроскоп датчик освітлення |
| Навігація | GPS-модуль ГЛОНАСС Galileo цифровий компас |
| Живлення | |
| Ємність батареї | 5000 мАгод |
| Час роботи (PCMark) | 12.95 год |
| Швидка зарядка | + |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Час швидкої зарядки | 70% за 30 хв |
| Інше | |
| Матеріал рамки/кришки | пластик |
| Комплектація | зарядний пристрій |
| Розміри (ВхШхТ) | 163.9х76.5х7.8 мм |
| Вага | 180 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Гума, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Samsung Galaxy M55 |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | Super AMOLED Plus |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 393 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 644 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 45 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Bluetooth, Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Компас, Датчик наближення, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 16 879 ₴









