
Варильна поверхня BOSCH PUE 612BB1E, 4600 Вт
34 050 ₴
27 549,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: П-076
- +380 (95) 538-87-64
Огляд BOSCH PUE 612BB1E
Сенсорна панель керування й 17 ступенів потужності
Керування TouchSelect — простий і швидкий вибір потрібної зони або функції, а також регулювання потужності легким дотиком до сенсорної панелі. 17 ступенів потужності забезпечують точний контроль нагрівання зон відповідно до потреб.
Індукційна технологія
Індукційні варильні поверхні генерують тепло тільки там, де це потрібно, — на дні посудини. Це означає велику безпеку та зручність. Завдяки нижчій температурі як великі, так і малі ручки не перегріваються. Крім того, на індукційній поверхні два літри води закип'ять майже вдвічі швидше, ніж на звичайній склокерамічній варильній поверхні, а це неабияк заощадить електроенергію.
Функція швидкого старту: щоб ви не робили зайвих рухів
Функція QuickStart визначає, де ви поставили посуд, і щойно ви увімкнете варильну поверхню, відповідну зону буде автоматично активована на панелі керування. Просто виберіть потрібний ступінь потужності та миттєво беріться до приготування.
Функція перезапуску: зберігає налаштовані параметри
Якщо ви випадково вимкнете варильну поверхню, або якщо щось википить і заллє її, вона автоматично вимкнеться й на короткий час збереже обрану перед цим ступінь потужності, щоб ви могли швидше відновити приготування.
Функція збільшення потужності: прискорення приготування
Функція PowerBoost наших індукційних варильних поверхонь збільшує потужність нагрівання для прискорення кулінарного процесу. З нею великий обсяг води можна довести до кипіння на 35% швидше, ніж на найвищому рівні потужності.
Таймер з автоматичним вимкненням
Встановіть бажаний ступінь потужності для обраної зони та вкажіть тривалість приготування. Після закінчення встановленого часу ця зона автоматично вимкнеться.
Блокування від доступу дітей
Всього одне тривале натискання на кнопку блокування запобігає випадковому увімкненню варильної поверхні.
Наливання продукту/продуктова група:............ Керамічна зона приготування
Вбудований/особливо наявний прилад:............ вбудовуваний
Джерело живлення:.....................................................................Електрика...
Кількість позицій, які можуть працювати одночасно:... 4
Необхідні розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ):......51 x 560-560 x 490-500 мм
Ширина прибора: ...................................................................592 мм
Розміри (ВхШхГ):..................................................................... 51x592x522 мм
Розміри приладу в упаковці (ВхШхГ):.................. 130 x 750 x 600 мм
Вес нетто: ..................................................................................9.1 кг
Общий вес: ............................................................................. 11.3 кг
Індикатор залишкового тепла:.................................................................. Окремий
Розташування панелі керування:..................Фронтальна панель керування
Основний матеріал поверхні:........................ Керамічний
Цвет поверхности: ..................................................... Лазурно-білий
Довжина кабелю електроживлення:............................................................... 110.0 cm
EAN-код: ....................................................................4242005386031
Напряжение: ...................................................................... 220-240 В
Частота: ................................................................................50; 60 Гц
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 9.1 кг |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 522 мм |
| Ширина | 592 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 51 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 490 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Споживана потужність | 4600 Вт |
| Таймер | Так |
| Конфорки | |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 27 549,80 ₴









