Опис встр. поверхні ELEYUS ASTRA 60 BL ЕF
Газова варильна поверхня ASTRA 60 BL ЕF– це окраса та неодмінне функціональне доповнення для кухні будь-якого стилю.
Сучасний дизайн та надійні матеріали
Газова варильна поверхня ASTRA 60 BL E виготовлена із гартованого скла. Цей матеріал стрімко набуває популярності завдяки привабливому вигляду та простоті у догляді. Зворотна сторона скла пофарбована високотемпературною керамічною фарбою. Пальники розміщені на поверхні таким чином і на такій відстані, аби Ви могли використовувати улюблений посуд не залежно від його форм та розмірів.
Стійкі та практичні решітки
Газова варильна поверхня обладнана емальованими решітками круглої форми, які є особливо ергономічними, зручними та оригінальними. Дизайн решіток продуманий до деталей, адже гарантує стійкість посуду різних діаметрів та легкість у догляді, що так важливо для підтримки чистоти на кухні. Завдяки оптимальним розмірам їх легко мити у посудомийці. Емальована сталь є легкою в догляді, витримує довготривалий вплив високих температур, тож прослужить Вам багато років.
Безпека – один з ключових принципів ELEYUS!
Сучасні газові поверхні ТМ ELEYUS – це гарантія безпеки вашої оселі. Газ-контроль вимикає подачу газу у випадку випадкового загасання полум’я. Обладнавши поверхню поворотними перемикачами із блокуванням, ми в першу чергу подумали про Вашу безпеку, адже вони унеможливлюють випадкове увімкнення приладу (для увімкнення слід натиснути на перемикач та повернути його). Окрім того, швидка конфорка розташована спереду зліва та частково висунута вперед, що дозволяє використовувати посуд більших розмірів та убезпечує поверхню стіни від нагрівання. Для підтвердження високої якості та безпечності у використанні усі газові варильні поверхні ТМ ELЕYUS проходять чотирирівневий контроль герметичності з’єднань газової арматури на різних етапах виробництва.
ASTRA 60 додає комфорту в повсякденне життя
Електрозапалювання із керуванням в ручці робить користування приладом більш зручним. Для підвищення ергономічності приладу ручки управління розміщені у правій частині поверхні, на безпечній відстані від потужної конфорки. Ручки розташовані нижче рівня решіток, що робить неможливим їх контакт із гарячим посудом та запобігає нагріванню.
Характеристики
|
Тип |
Газова |
|
Розмір, см |
60 |
|
Вид поверхні |
Класична |
|
Матеріал поверхні |
Скло |
|
Матеріал решіток |
Сталь емальована |
|
Кількість решіток |
4 |
|
Управління |
Поворотні перемикачі |
|
Розташування панелі керування |
Фронтальне, зміщене вправо |
|
Газ-контроль |
Так |
|
Електропідпал |
Автоматичний (в ручці) |
|
Кількість конфорок |
4 |
|
Турбоконфорка |
Ні |
|
Діаметр і потужність конфорок |
Ліва передня: потужність 3000 Вт, діаметр 100 мм; Права передня: потужність 1000 Вт, діаметр 55 мм; Ліва задня: потужність 1750 Вт, діаметр 75 мм; Права задня: потужність 1750 Вт, діаметр 75 мм |
|
Тип використовуваного газу |
Природний газ (NG G20 20 mbar) / зріджений газ (PG G30 30 mbar) |
|
Особливості |
Перехідник на шланг в комплекті, Товщина поверхні 45 мм, Ручки керування з високоякісного жароміцного матеріалу, Довжина шнура: 1,0 м |
|
Можливість підключення до мереж, В |
220 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
520 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
600 |
|
Розмір висота (В), мм |
50 |
|
Розміри ніші для вбудовування довжина (Д), мм |
490 |
|
Розміри ніші для вбудовування ширина (Ш), мм |
560 |
|
Розміри ніші для вбудовування висота (В), мм |
50 |
|
Розмір упаковки довжина (Д), мм |
590 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
670 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
130 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0.051 |
|
Вага Нетто, кг |
10.4 |
|
Вага Брутто, кг |
11.9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Варіант установки | Незалежний |
| Дизайн "Доміно" | Ні |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 10.4 кг |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 50 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 490 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Ні |
| Споживана потужність | 7500 Вт |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Годинник | Ні |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 6 785 ₴










