
Смартфон OnePlus 12R 8/128GB Gray, NFC, 5G, 50+8+2/16Мп, Snapdragon 8 Gen 2, AMOLED 6.78", 5500mAh
23 462 ₴
- Немає в наявності
- Код: 35045
- +380 (95) 538-87-64
Огляд OnePlus 12R 8/128GB Gray (Global Version)
OnePlus 12R

У невпинному прагненні до швидкості створена абсолютна вершина плавності. Поєднання найкращих у своєму класі апаратних засобів та інноваційного програмного забезпечення робить OnePlus 12R плавним до невпізнання.

Ось із чого складається плавність
OnePlus 12R демонструє сміливий дизайн із розкішним модулем камери та матовою алюмінієвою рамкою із захистом від відбитків пальців. Це симфонія елегантності та інженерних рішень нового рівня.
Плавність на весь екран
Мало що так передає швидкість і плавність, як досконалий дисплей.
Оцініть сучасний дисплей ProXDR із частотою 120 Гц. Завдяки передовому LTPO 4-го покоління проведіть пальцем по ультрареактивному полотну, яке відчувається як шовк. Завдяки технології Aqua Touch ви отримаєте ще плавніший дисплей.

Гіперреалістичний, ультраяскравий
Приголомшливо яскравий дисплей, створений із використанням технологій ProXDR і Dolby Vision, дає змогу насолоджуватися справжнім HDR. У поєднанні з інтелектуальною технологією захисту очей ви зможете довше бачити неймовірно насичені деталі.
Подолайте всі обмеження швидкості
Вперше в історії OnePlus серія R отримала флагманський Snapdragon під капотом. У парі з 8/12/16 ГБ оперативної пам'яті LPDDR5X він забезпечує максимальну продуктивність.

Найбільша батарея в історії
Розсуваючи межі можливостей, OnePlus 12R забезпечує найбільш довгограйний акумулятор серед усіх телефонів OnePlus. Новий акумулятор ємністю 5500 мА·год поєднує в собі надшвидке заряджання SUPERVOOC потужністю 100 Вт і вдосконалену систему Battery Health Engine. Проводьте менше часу, під'єднавшись до мережі, і більше часу відпочивайте від одного заряджання.

Охолодження збільшеного розміру
Ще ніколи не було так круто з найбільшою охолоджувальною поверхнею в історії. Подвійна парова камера нового покоління обладнана передовою технологією сопел Laval. Неабияк покращена ефективність тепловідведення забезпечує чудову плавність роботи.
Огорнений, охолоджений
В інноваційній конструкції "Firewall" використовується новітній високоефективний графіт для поліпшення теплообміну, що забезпечує плавність ігрового процесу.

Залишайтеся на зв'язку, щоб домінувати
Високопродуктивна 360-градусна ігрова антена й інтелектуальна мережева система легко перемикаються між швидкими мережами Wi-Fi та стільникового зв'язку. Підвищте свій рівень завдяки безперебійному та стабільному з'єднанню, щоб підвищити свою конкурентоспроможність в іграх.
Система камер Sony 50 MP IMX890
Втілюйте свої спогади в життя за допомогою флагманської системи камер, обладнаної передовою технологією обчислювальної фотографії.

Технологія обчислювальної фотографії, яка не має собі рівних
Від знімків, зроблених за яскравого сонячного світла до нічних знімків, ProXDR запечатує моменти яскравого світла.
Власний алгоритм HDR-фотографії дає змогу отримати реалістичні світлі ділянки та тіні. Насолоджуйтесь спогадами, які ви ніколи не забудете — з передовим ProXDR те, що ви бачите, ви й отримуєте.
Пориньте в 3D-звук
Натискайте кнопку відтворення і слухайте, як вам зручно, у будь-яких навушниках із підтримкою Spatial Audio — дротових або бездротових. Насолоджуйтеся одночасним відтворенням звуку в різних орієнтаціях для створення ідеального 3D-звукового ландшафту.

OxygenOS 14
Фірмові можливості OxygenOS зазнали зміни. Завдяки движку Trinity Engine нового покоління, інноваційним функціям і оновленим елементам дизайну ви відкриєте для себе вершину швидкості та плавності
Характеристики товару Смартфон OnePlus 12R 16/256GB Cool Blue
| Екран | |
| Діагональ: | 6,78" AMOLED |
| Роздільна здатність: | 2780 x 1264 |
| Процесор | |
| Процесор: | восьмиядерний Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Частота: | 3,2 ГГц |
| Графічний процесор: | Adreno 740 |
| Пам'ять | |
| ОЗП: | 8Гб |
| Накопичувач | 128Гб |
| Апаратні функції | |
| Зв'язок: | GSM: 850/900/1800/1900MHz WCDMA: Bands 1/2/4/5/6/8/19 LTE-FDD: Bands 1/2/3/4/5/7/8/12/17/18/19/20/26/28/32/66 LTE-TDD:Bands 38/39/40/41 5G NR: n1/n2/n3/n5/n7/n8/n12/n20/n28/n38/n40/n41/n66/n77/n78 |
| Передавання даних: | 4×4 MIMO, підтримка до DL Cat 19/UL Cat 18 (1800 Мбіт/с/200 Мбіт/с), залежно від підтримки оператора. |
| Комунікації: | 2×2 MIMO, підтримка 2.4G/5G, Wi-Fi 7, підтримка WiFi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Wi-Fi Direct, DLNA, точка доступу; Bluetooth 5.3, підтримка aptX, aptX HD, LDAC, AAC, SBC, LHDC |
| 5G: | є |
| NFC: | є |
| Підтримка двох SIM-карток: | да |
| Тип SIM-картки: | Nano-SIM |
| Інтерфейсний роз'єм: | USB Type-C |
| Слот розширення: | немає |
| GPS: | Підтримка BDS (B1I+B1C+B2a), GPS (L1+L5), ГЛОНАСС (G1), Galileo (E1+E5a), QZSS (L1+L5) |
| Камера | |
| Основна: |
Основна камера Сенсор: Sony IMX890 Надширококутна камера Мегапікселі: 8 Макрооб'єктив Мегапікселі: 2 |
| Фронтальна: | Мегапікселі: 16 Фокусна відстань: 24 мм у еквіваленті Розмір пікселя: 1,0 мкм Діафрагма: ce/2.4 Автофокус: Фіксований фокус Підтримка EIS |
| Додатково | |
| Датчики: | Вбудований у дисплей датчик відбитків пальців Акселерометр Електронний компас Гіроскоп Датчик освітленості Датчик наближення Датчик колірної температури Інфрачервоний пульт |
| ОС: | OxygenOS 14, на базе Android 14 |
| Батарея | |
| Акумулятор: | 5500 мА·год (двохелементний) швидке заряджання 100 Вт SUPERVOOC |
| Розміри та вага | |
| Габарити: | 163,3 x 75,3 x 8,8 мм |
| Вага: | 207 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Сірий |
| Модель телефону | OnePlus 12R |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2780x1264 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 740 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Гіроскоп |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB, Type-C, Wi-Fi |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
- Ціна: 23 462 ₴




