
Смартфон Samsung Galaxy Xcover7 6/128GB 5G Black, NFC, 50/5 Мп, 6.6" IPS, 4050mAh, Dimensity 6100+
13 967 ₴
11 466,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: SXC700
- +380 (95) 538-87-64
Samsung Galaxy Xcover7 6/128Gb 5G Black (SM-G556BZKD)

Бездоганна продуктивність
8-ядерний процесор, 6 ГБ оперативної пам'яті та 128 ГБ вбудованого сховища разом створюють ідеальний пристрій для ефективної та швидкої роботи. Вбудовану пам'ять можна збільшити до 1 ТВ за допомогою карти пам'яті microSD.

Надійне та швидке з'єднання
Смартфон Galaxy XCover7 обладнаний технологією 5G, яка дає змогу вам працювати й бути на зв'язку буквально в будь-якому місці — як в офісі, так і в полі або в дорозі.

Яскравий, насичений і з великою кількістю деталей
З таким великим 6,6-дюймовим екраном важко не насолоджуватися зображенням. Він має роздільну здатність FHD+, що забезпечує високу деталізацію і велику кількість місця для перегляду, а яскравість 500 нітів гарантує чіткість і бездоганну видимість за яскравого сонця.

Міцність — ваше все!
Galaxy XCover7 6/128 GB міцний настільки, що витримає будь-які екстремальні умови. Він має кілька стандартів захисту: MIL-STD-810H і IP68, що гарантує захист від пилу та води. Сміливо мийте девайс дезінфікувальними засобами — йому нічого не страшно.



Істотно працює сенсорний екран
Неважливо які умови, сенсорний екран смартфона реагує на дотики плавно та забезпечує безперебійну роботу.

Потужний акумулятор для стабільного темпу
Батарея ємністю 4050 мА·год забезпечує тривалу роботу. А коли потрібно буде знову зарядити Galaxy XCover7 6/128GB, скористайтеся швидким заряджанням 15 Вт і зарядним пристроєм POGO або просто змініть батарею.

Надійність із Samsung Knox
Зберігайте свої дані в безпеці з Samsung Knox. Смартфон пропонує до 7 поколінь оновлень ОС та системи безпеки, щоб конфіденційність і безперебійна робота залишалися якомога довше.

Активна кнопка для прискорення
Легко прискорює ваш день і забирає на себе всі рутинні дії. Налаштуйте одну кнопку переходу до певних дій, наприклад, запуск конкретної програми, сканування штрих-коду тощо.

Скануйте та працюйте з Knox Capture
Galaxy XCover7 6/128 GB може стати вашим надійним сканером штрих-кодів корпоративного рівня. За допомогою Knox Capture вам потрібно тільки сканувати штрих-код камерою, а отримані дані автоматично перенесуться у ваші бізнес-застосунки.

Максимізація продуктивності працівників
Розширте можливості ваших працівників
Смартфон обладнаний оптимізованими функціями, які можуть забезпечити швидку та продуктивну роботу різних фахівців: інвентаризаторів, інженерів із безпеки, SAP-фахівців та інших.

Максимізація продуктивності працівників
Підвищуйте ефективність
За допомогою оптимізованих функцій смартфона ваші працівники можуть ефективно виконувати рутинні завдання.

Максимізація продуктивності працівників
Віртуальний помічник
Комментуйте об'єкти, видаляйте їх, вимірюйте відстань у просторі, отримуйте інструкції з ремонту — і все це під час знімання відео на Galaxy XCover7 6/128GB. Все завдяки Zoho Lens.

Максимізація продуктивності працівників
Програмне забезпечення віддаленої підтримки корпоративного рівня
Zoho Assist — ваш віддалений технічний фахівець, який надасть якісну підтримку, додасть розширені функції та просто допоможе з невідкладними проблемами.

Максимізація продуктивності працівників
Спрощайте завдання
Galaxy XCover7 6/128 GB має інтеграцію Wrike, яка допоможе вам легко керувати завданнями, відстежувати прогрес і підтримувати спілкування в команді. А завдяки підтримці декількох екземплярів і функції перетягування файлів, ви можете легко підвищити продуктивність у будь-яких умовах.

ХАРАКТЕРІЧТИКИ
| Дисплей | |
| Основний дисплей | 6.6 " 2408х1080 (20:9) 400 ppi IPS 60 Гц Gorilla Glass Victus+ |
| Співвідношення дисплей/корпус | 78 % |
| Апаратна частина | |
| Операційна система | Android 14 |
| Модель процесора | Dimensity 6100+ |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Ядер процесора | 8 |
| Оцінка процесора AnTuTu | 21 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MP2 |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Слот для карток пам'яті | microSD |
| Макс. обсяг картки | 1024 ГБ |
| Результати тестів | |
| AnTuTu Benchmark | 342 000 балів |
| Geekbench | 1911 балів |
| Wild Life (Extreme) | 338 балів |
| Основна камера | |
| Основний об'єктив | 50 МП f/1.8 |
| Знімання Full HD (1080p) | 30 к/с |
| Спалах | |
| Фронтальна камера | |
| Форм-фактор | краплеподібна |
| Основний селфі-об'єктив | 5 МП |
| Світлосила | f/2.0 |
| Комунікація та порти | |
| Зв'язок | 5G |
| Тип SIM-картки | nano+e-SIM |
| Кількість SIM | 2 SIM |
| Комунікації | Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth v 5.3 NFC-чип |
| Порти під'єднання | USB C 2.0 mini-Jack (3.5 мм) зверху |
| Функції та навігація | |
| Функції та можливості | сканер відбитка немає гіроскоп датчик освітлення |
| Навігація | GPS-модуль ГЛОНАСС Galileo цифровий компас |
| Живлення | |
| Місткість батареї | 4050 мАч |
| Знімна батарія | |
| Час роботи (PCMark) | 17.12 год |
| Швидка зарядка | немає |
| Загальна | |
| Влагозащита | IP68 |
| Ударозахист | MIL-STD-810 |
| Матеріал рамки/кришки | пластик |
| Комплектація | зарядний пристрій |
| Розміри (ВхШхТ) | 169x80.1x10.2 мм |
| Вага | 240 г |
Знімна батарея Настроювана бічна кнопка. Звук із технологією Dolby Atmos.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не відповідає за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Гума, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Samsung Galaxy Xcover7 |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Ні |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 400 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 г |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 4050 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Потужність заряджання | 18 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Bluetooth, Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Змінні панелі, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6100+ |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2200 МГц |
- Ціна: 11 466,80 ₴





