Мікрохвильова піч BOSCH BFL623MC3
Зручна конструкція
Мікрохвильова піч — один із найпопулярніших предметів побутової техніки, причому не тільки в нашій країні. Вона призначена для полегшення багатьох процесів, одним із найпопулярніших серед яких є розігрівання їжі. Але модель Bosch BFL623 впорається не тільки з банальними завданнями. Вона являє собою повноцінний пристрій для приготування їжі, та ще й у зручному вбудованому форматі.
Вибір дизайну
Модель випускається в декількох варіантах кольору. Тому Bosch BFL623 підійде під будь-який інтер'єр. У лінійці бренда ви можете знайти й інші позиції техніки для кухні з цієї лінійки моделей. Тому за бажання ви можете скласти самостійно чудовий ансамбль. Єдиний стиль оформлення фасадів і панелей керування — мрія справжнього перфекціоніста!
Зручна система керування
Сучасна техніка компанії вирізняється органічним підходом до параметрів. Все зроблено так, щоб навіть користувач із нульовим рівнем підготовки зміг за лічені хвилини розібратися в тонкощах роботи Bosch BFL623. Сенсорні елементи гармонійно поєднуються з інформативними позначеннями. А основні функції винесені в такий спосіб, щоб їх можна було ввімкнути в одне-два натискання.
Комфорт і безпека
Техніка німецького виробника вирізняється високими показниками не тільки в плані технічних можливостей і функцій. Мікрохвильова піч Bosch BFL623 забезпечує безпечне використання, щоб ви могли просто насолоджуватися процесом. Захисний механізм запобігає увімкненню магнетрона під час відчинених дверей. Є система автоматичного захисного вимкнення за позаштатної ситуації. А таймер дає змогу точно виставляти час розігрівання або приготування.
Купити мікрохвильова піч Bosch BFL623MC3 ви можете, оформивши замовлення в нас на сайті, а також телефоном гарячої лінії.
Характеристики
|
|
|
|
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України" |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Вбудована техніка | Так |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Підтримання температури | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38.2 мм |
| Глибина | 29.9 мм |
| Ширина | 59.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Електричність |
| Матеріал топки | Неіржавка сталь |
| Призначення печі | Господарсько-побутова |
- Ціна: 15 810 ₴










