-17%

Смартфон Meizu Mblu 21 4/64Gb blue Global Version, 13/2/8Мп, IPS 6.79", 2SIM, 4900mAh, Unisoc Tiger T606
5 210 ₴
4 309,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: MZ2100
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартфон Meizu Mblu 21 4/64Gb blue









Характеристики
| Дисплей | |
| Основной дисплей | 6.79 " 1640x720 264 ppi IPS 90 Гц |
| Соотношение дисплей/корпус | 82 % |
| Аппаратная часть | |
| Операционная система | Android 14 |
| Модель процессора | Unisoc Tiger T606 |
| Частота процессора | 1.6 ГГц |
| Ядер процессора | 8 |
| Графический процессор | ARM Mali-G57 MP1 |
| Оперативная память | 4 ГБ |
| Встроенная память | 64 ГБ |
| Слот для карт памяти | microSD |
| Основная камера | |
| Количество объективов | 2 модуля |
| Основной объектив | 13 МП |
| Вспомогательный объектив | |
| Съемка Full HD (1080p) | 30 к/с |
| Вспышка | |
| Фронтальная камера | |
| Форм-фактор | островная (в дисплее) |
| Основной селфи-объектив | 8 МП |
| Коммуникация и порты | |
| Связь | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | nano-SIM |
| Количество SIM | 2 SIM |
| Коммуникации | Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth v 5.0 |
| Порты подключения | USB C 2.0 mini-Jack (3.5 мм) снизу |
| Функции и навигация | |
| Функции и возможности | сканер отпечатка сбоку датчик освещения |
| Навигация | GPS-модуль ГЛОНАСС Galileo цифровой компас |
| Питание | |
| Емкость батареи | 4900 мАч |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Общее | |
| Материал рамки/крышки | пластик |
| Комплектация | зарядное устройство |
| Размеры (ВхШхТ) | 170.8x78x9.35 мм |
| Вес | 197 г |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meizu |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Блакитний |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.79 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 264 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 197 г |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 4900 мА/год |
| Потужність заряджання | 10 В |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Ні |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | Wi-Fi Hotspot, Bluetooth, Wi-Fi |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Сканер відбитку пальця |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 1600 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 309,80 ₴








