
Смартфон CMF by Nothing Phone 2 Pro 8/128GB Black, 50/16Мп, MediaTek Dimensity 7300, AMOLED 6.67", 5000mAh
15 096 ₴
- Немає в наявності
- Код: 32625434
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMF By Nothing |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.77 дюйм |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Память и процессор | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Zoom - задняя камера | 2-кратное оптическое увеличение |
| Беспроводная зарядка | Не поддерживается |
| Вес изделия | 185 г |
| Видеопроцессор | Мали-G615 MC2 |
| Внешние разъемы | USB типа-C - 1 шт.; гнездо карт nanoSIM - 2 шт. |
| Высота изделия | 164 мм |
| Две сим-карты | Dual SIM - Поддержка двух nano-SIM-карт |
| Диафрагма объектива | f/1.88 - задний широкоугольный объектив |
| Дополнительная информация | Сканер лица |
| Емкость аккумулятора | 5000 мАч |
| Зарядная сила | максимум 33 Вт; минимум 2,5 Вт |
| Защита | Пыле- и водонепроницаемость (IP54) |
| Код производителя | A10400191 |
| Коммуникация | 5G; Wi-Fi; NFC; Bluetooth 5.3 |
| Модель процессора | MediaTek Dimensity 7300 Pro |
| Предустановленная ОС | Android 15 |
| Разрешение записи видео | UHD 4K |
| Разрешение камеры - сзади | ультра широкоугольный; 50,0 Мп — широкоугольный; 50,0 Мп — телеобъектив; |
| Разрешение камеры - спереди | широкоугольный; |
| Разрешение экрана | 2392×1080 |
| Спутниковая навигационная система | GPS; Бэйдоу; Галилео; ГЛОНАСС; QZSS |
| Считыватель отпечатков пальцев | На экране |
| Тип экрана | С сенсорным экраном; AMOLED |
| Толщина | 8 мм |
| Цвет | Чёрный |
| Ширина изделия | 78 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nothing |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній, Пластик |
| ОС | Android |
| Оснащення | Відеоплеєр, Калькулятор, Ліхтарик, MP3-плеєр, Слот для картки пам'яті, Будильник, Календар |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив, Автофокус, Підтримка знімання 4К |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Type-C, Wi-Fi |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Bds, ГЛОНАСС, QZSS, Galileo |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.77 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 385 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 185 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G615 MC2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7300 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Швидка зарядка, Сканер відбитку пальця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 096 ₴







