Смартфон Google Pixel 9a 8/128 GB Obsidian, NFC, 6.3"OLED, 48+13/13 Мп, 1sim, Google Tensor G4, 5100 мА·год
25 834 ₴
21 333,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90132502
- +380 (95) 538-87-64
Google Pixel 9a 8/128GB Obsidian
Інноваційна камера від Google
Google Pixel 9a обладнаний флагманською камерою з підтримкою фірмових технологій оброблення зображень, як-от HDR+, Night Sight і Real Tone, даючи змогу знімати яскраві та реалістичні фото за будь-якого освітлення. Основна камера представлена 48-мегапіксельним сенсором із діафрагмою f/1.7, доповнена 13-мегапіксельним надширококутним об'єктивом із діафрагмою f/2.2. Фронтальна камера має роздільну здатність 13 МП і діафрагму f/2.2. Камери підтримують запис відео у форматі 4K.
![]()
Інтелектуальний процесор Google Tensor
Смартфон працює на фірмовому чипі Google Tensor G4, забезпечуючи високу продуктивність, миттєвий відгук інтерфейсу та просунуті функції на базі штучного інтелекту. Смартфон обладнаний 8 ГБ оперативної пам'яті та доступний у варіантах із 128 ГБ або 256 ГБ вбудованої пам'яті.
![]()
Довгий час автономної роботи
Завдяки енергоефективному чипу й оптимізованій роботі Android, Pixel 9a забезпечує цілий день автономної роботи навіть за активного використання. Pixel 9a має акумулятор ємністю 5100 мА·год, що забезпечує тривалий час роботи. Підтримуються дротове заряджання потужністю 23 Вт і бездротова зарядка за стандартом Qi.
![]()
Сучасний і ергономічний дизайн
Смартфон виготовлений у стильному та лаконічному дизайні з комфортною формою корпусу та високою якістю збирання. Смартфон має підекранний сканер відбитків пальців, стереодинаміки, підтримку 5G і eSIM. Він захищений від води та пилу за стандартом IP68. Pixel 9a отримуватиме оновлення операційної системи та безпеки впродовж семи років, що забезпечує довгострокову підтримку пристрою.
![]()
Чудовий дисплей для мультимедіа
Яскравий OLED-дисплей із високою деталізацією і плавною частотою оновлення робить Pixel 9a ідеальним вибором для перегляду відео, ігор і роботи з контентом. Pixel 9a отримав оновлений дизайн із плоскою задньою панеллю без витикача блока камер, що забезпечує зручність використання. Смартфон обладнаний 6,3-дюймовим OLED-дисплеєм із роздільною здатністю 2424×1080 пікселів, співвідношенням сторін 20:9 і щільністю 422 ppi. Екран підтримує частоту оновлення 120 Гц і має яскравість до 2700 нітів, що забезпечує чудову видимість навіть за яскравого сонячного світла.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Дисплей | |
| Основний дисплей | 6.3 " 2424x1080 421 ppi OLED 120 Гц HDR10+ Gorilla Glass v3 |
| Яскравість | до 1800 ніт |
| Співвідношення дисплей/корпус | 84 % |
| Апаратна частина | |
| Операційна система | Android 15 |
| Чистий Android | |
| Модель процесора | Tensor G4 |
| Частота процесора | 3.1 ГГц |
| Ядер процесора | 8 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G715 |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Тип ОЗП | LPDDR5 |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Специфікація пам'яті | UFS 3.1 |
| Слот для карток пам'яті | немає |
| Результати тестів | |
| AnTuTu Benchmark | 1169 000 балів |
| Основна камера | |
| Кількість об'єктивів | 2 модулі |
| Основний об'єктив | 48 МП f/1.7 25 мм 82 ° 1/2" |
| Ультраширокий об'єктив | 13 МП f/2.2 120 ° 1/3.1" |
| Знімання Full HD (1080p) | 60 к/с |
| Съемка 4K | 60 к/с |
| Повільне знімання (slow-mo) | 240 к/с |
| Стабілізація зображення | оптична |
| Спалах | |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Google Pixel 9A |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2424x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 421 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 186 г |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5100 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 20 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Стабілізація, Автофокус, Спалах, Підтримка знімання 4К |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Барометр, Сканер відбитку пальця |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Google Tensor G4 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3000 МГц |
- Ціна: 21 333,80 ₴


