
Смартфон LG V40 ThinQ 6/64 GB 2sim Black, 12+16+12/5+8 Мп, 6,4" P-OLED, Snapdragon 845
6 874 ₴
- Немає в наявності
- Код: V405EAW
- +380 (95) 538-87-64
Огляд LG V40 6/64GB (V405EAW)
Стильний і функціональний
Смартфон LG V40 ThinQ — це втілення мрії. Багатофункціональний, стильний, з величезною 6,4-дюймовою POLED-матрицею та п'ятьма камерами в одному корпусі (три основні та дві фронтальні) з чудовою якістю зображення й можливістю знімання відео 4К UHD (3840x2160).
Не тільки телефон
Основна камера в LG V40 ThinQ — комбінація з трьох (12 МП + 16 МП + 12 Мп) вибудованих у ряд по горизонталі. Знімання ширококутних знімків або з триразовим оптичним збільшенням, немає нічого неможливого для цього смартфона. Режим Cine Shot дає змогу знімати популярні GIF із зациклено рухомими об'єктами. Технологія HDR автоматично підбирає оптимальне співвідношення яскравості, колірності та контрасту в кадрі, а за малої освітленості активується режим Super Bright Camera. Знімання 4K (60 кадр./сек.) у тандемі з функцією Triple Shot (застосунку всіх трьох камер) забезпечують неймовірну якість відео.
Багатофункціональність
LG V40 ThinQ працює на платформі 8-ядерного процесора Snapdragon 845+ Adreno 630. Велика внутрішня пам'ять на 64 Гб і підтримка microSD до 2 Тб дають змогу встановлювати будь-які програми, не побоюючись, що не вистачить місця. Все поміститься без стиснення і втрати якості. Насолоджуйтеся улюбленими іграми, переглядом фільмів із чудовим, чітким передаванням без затримок, миготувань і дозавантаження. Неймовірне об'ємне звучання без спотворення забезпечують стереодинаміки Boombox і функція Quad DAC.
Технічні характеристики
Зв'язок
| Стандарти зв'язку: | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт: | 2 SIM |
| Формат SIM-картки: | Nano-SIM |
| Тип слота: | SIM + MicroSD |
Екран
| Діагональ екрана: | 6.4" |
| Роздільна здатність екрана: | 3120x1440 |
| Кількість квітів: | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів: | 538 ppi |
| Тип дисплея: | P-OLED |
| Захисне скло: | Corning Gorilla Glass 5 |
| Додатково: | Скло 2.5D Співвідношення дисплей/корпус: 83.6 % Співвідношення сторін: 19,5: 9 Сумісність з Dolby Vision/HDR10 Always-on display |
Процесор
| Процесор: | Qualcomm Snapdragon 845 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процеcсора: | 4 x 2.7 ГГц + 4 x 1.7 ГГц |
| Графічний процесор: | Adreno 630 |
Пам'ять
| Внутрішня пам'ять: | 64 Гб |
| Оперативна пам'ять: | 6 Гб |
| Слот для картки пам'яті: | Є |
| Підтримка карток пам'яті: | microSD до 2 Тб |
Камера
| Камера: | 12 Мп + 16 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма: | f/1.5 + f/1.9 + f/2.4 |
| Запис відео: | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація: | Є |
| Фокусування: | Фазова (PDAF) та лазерна |
| Спалах основний камери: | Є |
| Фронтальна камера: | 5 Мп + 8 Мп f/1.9 + f/2.2 |
| Спалах фронтальний камери: | Немає |
| Додатково: | OIS + і EIS — швидко знімають різкі зображення з меншим розмиттям Dual PDAF — автофокусування з використанням подвійного PD-датчика пікселів (стандартна кутова камера) Triple Shot — захоплення 3 знімків і створення короткого відео з одним дотиком Triple Preview — натисніть і утримуйте значок камери, щоб переглянути попередній перегляд трьох задніх об'єктивів Super Bright Camera — автоматично активується за екстремально низької освітленості для знімання яскравих світлин і відео Ручний режим — регулювання швидкості затвора, ISO, експозиції, балансу білого тощо. Graphy 2.0 — виберіть опорні фотографії, які автоматично налаштовують параметри ручного режиму Food — регулює баланс білого для поліпшення зовнішнього вигляду AI Composition — розпізнає до 3 осіб і коригує композицію зображення AI Cam — пропонує оптимальний ефект і кут, автоматично визначаючи, що міститься в кадрі |
Операційна система
| Операційна система: | Android 8.1 Oreo |
Бездротові технології
| Wi-Fi: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS: | A-GPS, GPS |
| Супутникова система: | GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth: | 5.0 |
| NFC: | Є |
| Бездротова зарядка: | Є |
| Інфрачервоний порт: | Немає |
| FM-тюнер: | Немає |
| Функція рации: | Немає |
Інтерфейси
| Інтерфейси та під'єднання: | USB Type-C, Аудіо 3,5 |
Корпус
| Матеріал корпусу: | Метал, Скло |
| Стандарт захисту: | IP68 |
| Захист корпусу: | Водозахист, Пилозахищений, Ударостійкий |
| Технології: | Сканер відбитків пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Додатково: | Ударостійкий — MIL-STD-810G Heat Pipe — поглинає та відводить тепло від процесора, щоб мінімізувати ризик перегрівання Google Smart Lock — розблокування телефона під час під'єднання до довірених пристроїв або в надійних місцях |
| Цвет: | Чорний |
Акумулятор
| Місткість акумулятора: | 3300 mAh |
| Швидка зарядка: | Є |
| Особливості швидкої зарядки: | Qualcomm Quick Charge 3.0 50% за 36 минут |
Габарити та комплектація
| Розміри: | 158,8 x 75,8 x 7,7 мм |
| Вага г: | 169 г |
| Комплектація |
Телефон |
Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію без повідомлення.
Обсяг доступної пам'яті може бути меншим від зазначеної, оскільки частина пам'яті використовується операційною системою пристрою та попередньо встановленим програмним забезпеченням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.4 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 3120x1440 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | P-OLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 538 |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 3300 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Ліхтарик, Ударостійкий корпус, Датчик наближення, Датчик освітленості, Сканер особи, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 845 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеопроцесор | Adreno 630 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2Tb |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм |
| Тип сенсорного екрана | мультитач |
- Ціна: 6 874 ₴










