
Samsung Galaxy A26 5G 8/256GB Peach Pink, NFC, 50+8+2/13 Мп, Exynos 1380, 6.7'' AMOLED, 2 Sim, 5000 mAh
13 645 ₴
11 144,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0726253
- +380 (95) 538-87-64
Samsung Galaxy A26 5G 8/256 Peach Pink
Обводиш – і знаходиш
Зручна функція Circle to Search від Google. Просто обведіть цікавий для вас текст або об'єкт і отримайте миттєві результати пошуку.

Тонкий. Блискучий. Стильний
Підкресліть стиль з Galaxy A26. Витончений корпус смартфона зручно тримати у руці, а глянсова скляна задня панель та мінімалістичний дизайн камери привертають захоплені погляди. Доступний у білому, м'ятному та чорному кольорах.

Будьте унікальними, будьте яскравими, будьте собою!
Виявляйте індивідуальність та привертайте увагу за допомогою одного з трьох унікальних кольорів! Від ніжного м'ятного до класичного білого або стильного чорного вибирайте свій відтінок.

Більше розваг на великому екрані із тонкою рамкою
6,7-дюймовий екран Super AMOLED з мінімалістичною рамкою занурює вас у улюблений контент, що відрізняється дивовижною чіткістю – від нових відеороликів популярного блогера до фото рідних та друзів.

Висока витривалість
Насолоджуйтесь улюбленими заняттями на свіжому повітрі без зайвого клопоту. Завдяки захисту від пилу та води за стандартом IP67, Galaxy A26 завжди готовий фіксувати яскраві моменти на концерті або захоплюючі моменти матчу навіть під дощем.

Круче. Розумніше

Відкрийте нові можливості персоналізації знімків із Galaxy A26. Завдяки фільтрам, які аналізують фото у вашій галереї та створюють унікальні ефекти, ваші фотографії стануть справді неповторними.

Вдосконалюйте знімки з Galaxy A26. Функція Пропозиції редагування надає цінні рекомендації щодо покращення фотографій, а оновлена функція Видалення об'єктів легко виявляє, пропонує та видаляє небажані об'єкти на фоні, роблячи фото бездоганними.
Мультиміри для яскравих моментів
Оптична стабілізація зображення дозволяє зафіксувати навіть найдинамічніші моменти – від вечірки чи концерту до спортивного матчу.


Створюйте висококласні фото з ширококутною камерою 50 МП. Чіткі фотографії навіть у русі.

Кадри одразу готові до публікації. Селфі-камера 13 МП відмінно фіксує кожен момент – від звичайного до надзвичайного.
Плавна робота, бездоганний досвід використання
Підніміть розваги на якісно новий рівень – від перегляду веб-сторінок та геймінгу до стрімінгу відео. Удосконалений центральний процесор забезпечує швидкість та плавність роботи.


Перегляд без обмежень завдяки ємній батареї
Завдяки потужній батареї на 5 000 мАг (типове значення), що забезпечує до 17 годин безперервного відтворення відео, можна довго не турбуватися про заряд свого Galaxy A26.
Завжди актуальний захист

Залишайтеся в курсі всіх нових функцій та технологій. Ви отримаєте до 6 поколінь оновлень ОС та до 6 років – системи безпеки, що гарантує захист та високу продуктивність вашого Galaxy A26.

Захистіть конфіденційні дані за допомогою Samsung Knox Vault, сертифікованого за стандартом EAL5+ для розширеного рівня безпеки.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Тип слоту | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 384 ppi |
| Тип екрану | Super AMOLED |
Процесор |
|
| Процесор | Samsung Exynos 1380 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 4 x 2.4 ГГц + 4 x 2.0 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G68 MP5 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для картки пам'яті | Є |
| Підтримка карток пам'яті | microSD до 2 Тб |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 15 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS Beidou Galileo QZSS |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Є |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Інфрачервоний порт | Ні |
| FM-тюнер | Ні |
| Функція рації | Ні |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал та пластик |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер облягання Сканер відбитка пальців |
| Колір | Білий |
Акумулятор |
|
| Місткість акумулятора | 5000 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 164 x 77.5 x 7.7 мм |
| Вага, г | 200 г |
| Комплектація | Смартфон Керівництво Гарантія |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
|
|
|
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Рожевий |
| Модель телефону | Samsung Galaxy A26 |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 384 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 25 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус, Підтримка знімання 4К |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi, Bluetooth, Wi-Fi Hotspot, NFC |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер особи, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Samsung Exynos 1380 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2400 МГц |
- Ціна: 11 144,80 ₴







