
Кондиціонер OSAKA ST-07 HH (R-410) ELITE, 20м²
14 990 ₴
11 989,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7290521
- +380 (95) 538-87-64
Опис: Кондиціонер Osaka ST-07HH Elite
Настінна спліт-система Osaka ST-07HH — функціональний кліматичний прилад, який бездоганно працює в приміщенні площею до 20 м2. Елегантний внутрішній блок розміщується на стіні та легко вписується в будь-який інтер'єр.
Техніка працює як на охолодження, так і на обігрівання приміщення за температур за вікном від -70 °C до +430 °C. Якщо потрібен кондиціонер із серйознішим температурним режимом (до -150 °C) — вибирайте кондиціонери Osaka.
Кондиціонери Осака ST-07HH, попри свою невисоку ціну, має досить потужний і надійний компресор, який у змозі безперебійно працювати впродовж багатьох років. Виробник дає гарантію — 5 років.
Плюси кондиціонера Osaka ST-07HH
Ця спліт-система економна, функціональна та нешкідлива для довкілля. Використовуваний холодоагент — фреон R410a не руйнує озоновий шар нашої планети. Крім цього, використання такого холодоагенту дає змогу підвищувати продуктивність техніки.
Інші переваги:
Особливе покриття теплообмінника захищає його від вологи, інших зовнішніх чинників. Тому — жодних мікробів.
Самодіагностика системи — за будь-якої несправності девайс видає код помилки.
Тонкоочисний фільтр.
Самоочищення (самоосушення).
Антикорозійне покриття зовнішнього блока — надійний захист від будь-яких погодних умов.
Кондиціонер Osaka ST-07HH функції та можливості
Безліч функцій спліт-системи дасть змогу настроювати техніку під усі запити користувача:
AUTO режим — без потреби втручання людини. Система сама вибирає режим роботи.
Варіант Cool — зниження температури приміщення до обраної користувачем (мінімум — не нижче ніж +160 °C).
Варіант Heat — обігрівання приміщення (але не вище ніж +310 °C).
Функція Dry — осушення повітря.
Fan — вентиляція приміщення без зміни температури повітря.
Sleep — нічний практично безшумний режим.
Ці універсальні програми найпопулярніші серед Клієнтів.
Вигідно купити кондиціонер Osaka ST-07HH на нашому сайті
Компанія «Кондицеонері Україні» — офіційний дилер багатьох торгових марок відомих виробників кліматичної техніки, зокрема й Osaka.
Для Клієнтів пропонуємо найкращі умови:
Сертифікована продукція.
Професійний монтаж.
Комплексні послуги та гарантія.
Сервіс.
Підготовчі та попередні роботи (штробування, прокладання магістралей тощо).
Кваліфіковані консультації.
Працюємо по Києві та по всій Україні. Продукцію доставляємо безплатно!
Хочете дізнатися більше —питайте в наших доброзичливих менеджерів, як підібрати кондиціонер Osaka правильно!
Технічні характеристики: Кондиціонер Osaka ST-07HH Elite
Характеристика
Значення
Робота на обігрівання:
до -7°C
Робота на охолодження:
от +16°C
Бренд :
Osaka
Тип спліт системи:
настінні
Площа приміщення, м2:
10 – 20
Клас енергоефективності:
A
Холод, кВт:
2,05
Тепло, кВт:
2,2
Тип компресора:
звичайний
Споживана потужність у разі охолодження, кВт:
0,64
Споживана потужність під час обігрівання, кВт:
0,63
Напруга, В:
220 (1ф, 50Гц)
Розмір внутрішнього блока, ШхВхГ, мм:
690х283х199
Розмір зовнішнього блока, ШхВхГ, мм:
665х420х280
Вага внутрішнього блока, кг:
6,5
Вага зовнішнього блока, кг:
20,5
Рівень шуму внутрішнього блока, дБА:
26 / 29 / 34
Рівень шуму зовнішнього блока, дБА:
50
Тип фреона :
R410А
Діаметр газової фреономагістралі, мм:
9,52
Діаметр рідинної фреономагістралі, мм:
6,35
Максимальна довжина магістралі, м:
15
Максимальна висота підіймання, м:
5
WI-FI :
Немає
Колір внутрішнього блока:
Білий
Країна-виробник:
Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Потужність обігріву | 2200 Вт |
| Потужність охолодження | 2050 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 18 BTU/г |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 20.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 665 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 199 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 420 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 6.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 283 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 199 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 690 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi модуль | Немає |
| Габарити внутрішнього блока, (ШГ) | 24*71,8*18 |
| Діапазон робочої температури | +43...-7 |
| Комплектація | Пульт Д/у, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Багатошвидкісний вентилятор, Захист від обмерзання зовнішнього блока |
| Продуктивність (тепло), кВт | 2,6 |
| Продуктивність (холод), кВт | 2,6 |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрівання, Автоматичний |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Авторестарт |
| Колір | Білий |
- Ціна: 11 989,80 ₴




