
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black, 6.1" OLED, A16 Bionic, Refurbished
36 920 ₴
29 919,80 ₴
- Готово до відправки
- +380 (95) 538-87-64
Apple iPhone 15 128GB Black Refurbished
Гарний дизайн із вдосконаленим дисплеєм
iPhone 15 представляє перше в галузі кольорове заднє скло з приголомшливим текстурованим матовим покриттям і новим контурним краєм на алюмінієвому корпусі. Також має динамічний острів і вдосконалену систему камер, розроблену для того, щоб допомогти користувачам робити фантастичні світлини повсякденних моментів свого життя.

Дисплей Super Retina XDR
Прекрасно підходить для перегляду контенту, трансляції тренувань Apple Fitness+ та ігор. Пікова яскравість HDR тепер досягає 1600 нітів, тому світлини та відео HDR мають кращий вигляд, ніж будь-коли. А коли сонячно, пікова яскравість на вулиці досягає 2000 нітів — вдвічі яскравіша, ніж у попереднього покоління.

Нова потужна камера
Основна камера на 48 МП знімає чіткі світлини та відео, одночасно захоплюючи дрібні деталі, завдяки чотирьом піксельному датчику та 100-відсотковим фокусним пікселям для швидкого автофокусування. Завдяки інтелектуальному об'єднанню апаратного та програмного забезпечення додаткова опція 2x Telephoto дає користувачам три рівні оптичного масштабування — 0.5x, 1x, 2x — вперше в системі з подвійною камерою iPhone.

Портрети нового покоління і Smart HDR
iPhone 15 вирізняються чіткішими деталями, яскравішими кольорами та покращеною роботою в умовах слабкого освітлення. Вперше користувачі можуть робити портрети, не перемикаючись у портретний режим. Коли освітлення яскраве або нерівномірне, новий Smart HDR фіксує об'єкти та фон із реалістичнішим відтворенням тонів шкіри, забезпечуючи яскраві світлі світлини, насичені півтони та глибші тіні під час перегляду в програмі «Фото».

Сумісність з USB-C
Лінійка iPhone 15 використовує роз'єм USB-C, що дає змогу одним кабелем заряджати iPhone, Mac, iPad та оновлені AirPods Pro (2-го покоління). iPhone 15 підтримує MagSafe та майбутні зарядні пристрої Qi2 для бездротового заряджання. Ви зможете швидко передавати відео, зняті в ProRes і знімки в ProRAW, завдяки порту USB-C, розташованому на преміальних моделях. Це головні оновлення новинки, тому що iPhone 15 стане першим смартфоном Apple, який отримає роз'єм із таким інтерфейсом.

Розширені можливості безпеки
Лінійка iPhone 15 пропонує критичні можливості безпеки, щоб надати допомогу, коли це найважливіше, включно Crash Detection 3 і Emergency SOS через супутник.

Потужні можливості під'єднання
iPhone 15 обладнаний чипом Ultra Wideband другого покоління, що дає змогу двом пристроям iPhone з цим чипом з'єднуватися втричі більше, ніж раніше. Це відкриває новий спосіб використання Precision Finding для Find My Friends. Моделі iPhone 15 продовжують забезпечувати високоякісну, надшвидку мережу 5G. iPhone 15 має eSIM, більш зручну та безпечну альтернативу фізичній SIM-карті, підтримуваній понад 295 операторами.

Характеристики
Зв'язок |
|
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.1" |
| Роздільна здатність екрана | 2556x1179 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Щільність пікселів | 460 ppi |
| Тип екрана | OLED |
| Додатково | Dynamic Island HDR display True Tone Wide color (P3) Haptic Touch |
Процесор |
|
| Процесор | A16 Bionic |
| Кількість ядер | 6 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
Камера |
|
| Камера | 48 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.6 + f/2.4 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 12 Мп ƒ/1.9 |
Операційна система |
|
| Операційна система | iOS 17 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS Beidou Galileo iBeacon QZSS |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Алюміній |
|
Стандарт захисту
|
IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Влагозащита Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Швидке заряджання | Є |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 147.6 x 71.6 x 7.80 мм |
| Вага, г | 171 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренда | США |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України" за умови, що товар не використовувався (не був активований) збережений його товарний вигляд тощо. |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IPhone |
| Країна виробник | США |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Безпека | Розблокування за обличчям |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3 |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Apple iOS |
| Оснащення | Ліхтарик, Календар, MP3-плеєр, Будильник, Відеоплеєр, Підтримка e-SIM, Калькулятор, SOS-режим із LBS локацією телефону, Стереодинаміки |
| Роз'єми | Type-C |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G, 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Apple iPhone 15 |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок, Поліфонічні мелодії |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2556x1179 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 460 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 171 г |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Будильник |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Формати аудіо | Apple Lossless, AAC, MP3, FLAC |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус, Ширококутний об'єктив, Підтримка знімання 4К, Телеоб'єктив, Стабілізація |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Wi-Fi Hotspot, Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou, Bds |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп, Компас, Датчик наближення, Датчик освітленості, Сканер особи, Швидка зарядка, Акселлерометр, Барометр, Пилозахисний корпус, Ліхтарик |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3349 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 20 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 6 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Apple A16 Bionic |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3780 МГц |
- Ціна: 29 919,80 ₴









