
Смартфон Sony Xperia 1 III 12/256GB Gray 1sim, 12+12+12+0,3/8Мп, 6.5" OLED, 4500mAh, Snapdragon 888, 3 мес.
24 041 ₴
- Нет в наличии
- Код: S1M36
- +380 (95) 538-87-64
Випробуйте запаморочливу швидкість у всьому, що ви робите
Швидкість є ключовим перевагою Xperia 1 III, і вона всюди: від чудового HDR OLED-дисплея формату 4K з високою частотою оновлення 120 Гц до потрійний камери з швидкою автофокусуванням навіть при зйомці з телеоб'єктивом.

Для фотографів
Xperia 1 III був розроблений спільно з інженерами, створювали новітні камери серії Alpha 9 з кращою в галузі технологією автофокусування, а також за участю професійних фотографів, які допомогли вдосконалити технологію і поліпшити якість фотографій і зручність зйомки. Важливими достоїнствами всіх трьох камер є їх швидке автофокусування, а також технологія стеження за об'єктами в реальному часі для отримання чітких знімків рухомих об'єктів.

Якість Zeiss
Оптика ZEISS, спеціально откалиброванная для смартфона Xperia. Покриття ZEISS T* забезпечує чудову реалістичність і контрастність зображення за рахунок запобігання появи відблисків.

Чотири об'єктива
Розширте свої творчі можливості за допомогою чотирьох універсальних об'єктивів в потрійний камері, а також швидкої і точної автофокусуванні в кожній з камер. Завдяки фотосенсорам з фазовою фокусуванням на базі технології подвійного фотодіода (Dual PDAF) слідкуючий автофокус забезпечує безперервне фокусування на рухомих об'єктах, а унікальна система телеоб'єктивів Sony підтримує швидке автофокусування навіть з великою фокусною відстанню.

Неймовірно швидке фокусування, навіть на великій відстані
Телеоб'єктив з фокусною відстанню 105 мм і швидке автофокусування дозволяють знімати рухомі об'єкти навіть з великої відстані. Важливо відзначити, що два фокусних відстані включені в єдиний модуль, який об'єднує телеоб'єктив і сенсор Dual PDAF. Таким чином, при перемиканні між фокусними відстанями 70 мм та 105 мм, блок фокусних лінз і блок лінз автофокуса працюють в унісон, забезпечуючи швидке фокусування.

Функція відстеження
Тепер навіть самі складні рухомі об'єкти будуть у фокусі. Завдяки технології штучного інтелекту і датчику 3D iToF для вимірювання відстані, функція відстеження в реальному часі точно виявляє об'єкт, фокусується на ньому, а потім продовжує відслідковувати його переміщення, навіть якщо об'єкт тимчасово зникає з поля зору. Щоб вказати об'єкт, досить доторкнутися до дисплея Xperia 1 III.

Не пропустіть жодного моменту
Поєднуючи найшвидшу серійну зйомку зі швидкістю 20 кадрів в секунду з безперервним розрахунком автофокусування і автоекспозиції в 60 кадрів в секунду, Xperia 1 III дозволяє робити знімки, які здавалося б неможливо отримати на смартфоні.

Фокусування
Функція автофокусування по очах в реальному часі дозволяє робити чудові портрети людей і знімки тварин. Навіть якщо об'єкт зйомки знаходиться в русі або його один очей не видно, ви отримаєте незабутні знімки, повні енергії та експресії.

Нічні фото
Xperia 1 III створений для отримання зображень найвищої якості навіть в умовах низької освітленості.

Неймовірний екран
Занурюйтеся в реалістичне зображення HDR OLED-дисплеї формату 4K з частотою оновлення 120 Гц.
Насолоджуйтеся безпрецедентно точну і реалістичною передачею кольору в режимі Creator на основі технологій CineAlta. Завдяки особливим чином откалиброванной точці білого D65 кольору дисплея не поступається професійним кольорових моніторів Sony, які використовуються в провідних голлівудських студіях. Таким чином, ви можете поринути в світ розваг, яким його задумали автори.

Професійний дисплей
Завдяки високому коефіцієнту контрастності 1 000 000:1 Xperia 1 може передавати більш глибокі відтінки чорного, зберігаючи природність інших кольорів. Завдяки особливим чином откалиброванной точці білого D65 кольору дисплея не поступається професійним стандартам: дисплей підтримує широке колірне простір ITU-R BT.2020, а також DCI-P3 з іллюмінентом D65.

Аудіосистема
Технология Dolby Atmos® передает потрясающий многомерный звук, наполняющий все пространство вокруг вас, и создает реалистичные впечатления от просмотра фильма. Теперь вы можете наслаждаться звуком в формате Dolby Atmos®, настроенным совместно со специалистами Sony Pictures Entertainment, используя наушники либо полноценные фронтальные стереодинамики.

Автономность
Благодаря встроенному аккумулятору емкостью 4500 мА·ч смартфон Xperia 1 III обладает энергией на весь день, а несколько вариантов зарядки означает максимум удобства и больший срок службы аккумулятора.
Колір Чорний Пам`ять 12/256 GB
Дисплей
PPI:: 643 Діагональ: 3840x1644 Діагональ екрану: 6.5″ Тип екрану: OLED Частота оновлення екрану: 120 ГцДодаткова інформація
Вбудований мікрофон: Є Навігація: GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, GalileoЖивлення
Ємність акумулятора: 4500 mAh Тип елементів живлення: Li - IonЗв′язок і датчики
Bluetooth: Є NFC: Є Wi - Fi: Є Бездротові технології: Wi-Fi, GPS, Bluetooth, NFC,, 4G (LTE), 5G Кількість SIM - карт: 2 SIM Сканер відбитка пальця: Є Формат SIM - карти: Nano - SIMКамера
Камера: 12 Мп + 12 Мп + 12 + 0.3 Мп Максимальна роздільна здатність відеозйомки: 3840x2160 4K UHD Спалах: Є Стабілізація зображення: Оптична Фронтальна камера: 8 МпКорпус і роз′єми
3.5 mm Jack: Є USB - порт: USB Type - C Вага: 186 р Габарити: 165 x 71 x 8.2 мм Захист від пилу і вологи: IP68 Матеріал: Метал і склоОпераційна система
Операційна система: Android 11Основне
Модель: Xperia 1 IIIПам′ять
Обсяг оперативної пам′яті: 12 GB Слот для карти пам′яті: microSD (до 1 TB)Процесор
Графічний процесор: Adreno 660 Кількість ядер: 8 Процесор: Qualcomm Snapdragon 888 Частота процесора: 2.84 GHz| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 1 |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| ОС | Android |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Серый |
| Мультимедиа | |
| FM-радио | Да |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Диктофон | Да |
| Игры | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 12 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Органайзер | Планировщик задач, Калькулятор, Будильник, Поддержка MS Office, Календарь, Часы |
| Фотокамера | Да |
| Функции камеры | Автофокус |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.5 дюйм |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип экрана | OLED |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Цветной экран | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 164 г |
| Высота | 158 мм |
| Толщина | 8.2 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Сигналы вызова | MP3-мелодии, Полифонические мелодии, Виброзвонок |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик Холла, Датчик освещенности, Сканер отпечатка пальца, Фонарик, Датчик приближения, Компас |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 4500 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Wi-Fi, NFC, USB, Type-C |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | GPS, ГЛОНАСС |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | до 256 Гб |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2840 МГц |
- Цена: 24 041 ₴





