
Смартфон Samsung Galaxy S21 5G DUOS SM-G991B 8/128Gb Phantom White Refurbished, 2sim, 12+8+12/32Мп, 6.4"
18 720 ₴
14 719,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: SM-G991B/DS1
- +380 (95) 538-87-64
Samsung Galaxy S21 5G DUOS SM-G991B/DS 128Gb Refurbished
Безупречен во всем
Samsung Galaxy S21 5G створений, щоб бути в центрі подій і уваги. Знімайте приголомшливі фото та відео 8К, а також робіть неймовірно чіткі світлини в роздільній здатності 33 Мп прямо з відзнятого відео. Революційна камера 64 Мп із ШІ аналізує будь-який кадр, щоб автоматично зробити його ідеальним. Найшвидший процесор і потужна батарея з зарядом на цілий день дадуть вам змогу почуватися вільно в будь-якій ситуації.

Новий рівень занурення
Відчуйте події на екрані, ніби ви вживуте в їхньому епіцентрі. Оцініть усі переваги технології Dynamic AMOLED 2Х на суперплавному 120 Гц 6.2-дюймовому екрані з приголомшливим кольоропередаванням і чіткістю навіть на яскравому сонці. Оптимізована частота оновлення залежно від контенту забезпечує максимум емоцій, зниження шкідливого впливу синього світла зменшує напруження очей і дає змогу насолоджуватися переглядом якомога довго.

Вишуканий дизайн. Надійний захист
Samsung Galaxy S21 задає нові стандарти дизайну та безпеки: оцініть вишуканий стиль і неймовірний комфорт. Gorilla Glass Victus з усіх боків захищає смартфон від подряпин і пошкоджень.

Інноваційне відео 8К
Знімайте приголомшливі відео 8К, такі ж яскраві та реальні, як у житті. Записуйте ролики, завантажуйте їх на YouTube і ставайте зіркою відеоблогів — адже ви це можете. З функцією знімок кадру з 8К перетворюйте будь-який кадр із відео на дивовижно чітке фото в роздільній здатності 33 Мп.

Три камери — втричі більше можливостей
У вашому розпорядженні телефото камера 64 МП, ширококутна камера 12 МП і ультраширококутна камера 12 Мп. Зберігайте на фото все до найдрібніших деталей.

Коли важлива кожна деталь
Не пропускайте жодної мікродеталі, створюйте приголомшливі фотошедеври в роздільній здатності 64 Мп, які можна порівняти з професійними роботами.

Ідеальний портрет без редагування
Створюйте чарівні природні портрети, які відразу готові до розміщення в Instagram. ІІ аналізує кадр, освітлення й обличчя, щоб об'єкт запису мав чудовий вигляд і був у центрі уваги.

Ще трохи ближче
30-кратний цифровий зум дасть можливість отримати чіткий знімок навіть дуже далеких об'єктів. Функція Зафіксований зум не дасть випадковому тремтінню руки зіпсувати кадр.

Захист на всіх рівнях
Вбудована в процесор Samsung Galaxy S21 технологія Samsung Knox забезпечує надійне шифрування ваших даних і захист від шкідливих програм і зломів на апаратному рівні. Ультразвуковий датчик відбитків зі збільшеною робочою площею миттєво розблокує пристрій. Samsung Galaxy не боїться зовнішніх впливів завдяки високому рівню захисту корпусу за стандартом IP68.
Гіпершвидкість 5G
З 5G вам знадобиться лише кілька хвилин, щоб завантажити повністю весь сезон улюбленого серіалу. Адаптований під 5G процесор дає змогу залишатися на зв'язку під час завантаження. Потужне Wi-Fi забезпечує надійне під'єднання, хай де ви будете
Характеристики
| Тип | Смартфони |
| Бренд | Samsung |
| Серія | Samsung Galaxy S21 |
| Екран | |
| Тип екрана | Dynamic AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.2'' |
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Процесор | |
| Процесор | Exynos 2100 |
| Частота процесора | 2.9 ГГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Графічний адаптер | |
| Графічний чип | Mali-G78 MP14 |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 128ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.0 |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Тип SIM-картки | Nano-SIM, eSIM |
| Кількість слотів SIM-карток | 2 |
| Підтримка e-Sim | Є |
| Живлення й акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 4000 мА·год |
| Потужність заряджання | 25 Вт |
| Камера | |
| Основна камера | 12 + 64 + 12 Мп |
| Фронтальна камера | 10 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний, Телефото |
| Записування відео | |
| Записування відео | 1080p FullHD (240fps), 4K UHD (60fps), 8K UHD (24fps) |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Немає |
| Фізичні параметри | |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (ультразвуковий) |
| Колір | Білий |
| Розміри | 151.7 x 71.2 x 7.9 мм |
| Вага | 172 г |
| Додатково | |
| Сумісна модель | Samsung Galaxy S21 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S21 5G |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 403 |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 660 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Samsung Exynos 2100 |
| Частота процесора | 2840 МГц |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Сканер особи, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, NFC |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
- Ціна: 14 719,80 ₴











