Огляд Варильна поверхня ELEYUS DANA 30 IS CF
Опис
Традиційний дизайн і надійні матеріали
Газова плита виготовлена із харчової неіржавкої сталі AISI 304. Він простий в обслуговуванні, естетичний та стійкий проти механічних пошкоджень, тому навіть після тривалого використання поверхня матиме вигляд нової.
Міцна чавунна решітка
Чавун — це міцний і надійний матеріал, який витримує тривалий вплив високих температур і не потребує спеціальних очисних засобів. Решітка має продуманий дизайн, який забезпечить стабільність посуду.
DANA додає комфорту повсякденному життю
Газова плита обладнана двома конфорками: однією швидкою (3 кВт) й однією допоміжною (1 кВт). Швидкий пальник спроєктований у такий спосіб, що його розташування та потужність захищають поверхню стіни від тепла. Електропідпал із керуванням у ручці робить використання пристрою легким та розслабленим — сірникам не місце на сучасній кухні.
Безпека — один із ключових принципів ELEYUS!
Сучасні газові поверхні ELEYUS є гарантією безпеки вашого дому. Газовий контроль вимикає подавання газу, якщо полум'я випадково згасло. Ручки розташовані нижче рівня решіток, що унеможливлює контакт їх із гарячим посудом і перешкоджає нагріванню. Для підтвердження високої якості та безпеки експлуатації всі газові варильні панелі ELEYUS проходять чотирирівневий контроль герметичності газових клапанів на різних етапах виробництва.
Характеристики Варильна поверхня газова Domino ELEYUS DANA 30 IS CF
Основні параметри поверхні
Діаметр і потужність конфорок- Передня: діаметром 5.5 см, потужністю 1 кВт
Задня: діаметром 10 см, потужністю 3 кВт
- 1
- Автоматичний (у ручці)
Додаткові характеристики
Особливості- Ручки керування з високоякісного жароміцного матеріалу
Довжина шнура: 1 м
- Варильна поверхня
Монтажний комплект
Шнур з вилкою
Перехідник на шланг
Додатковий комплект жиклерів для зрідженого газу
Посібник з експлуатації
Гарантійний талон
Розміри та встановлення розміри
Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ)- 4.79 х 28.5 х 49 см
- 8.64
- 15.5 х 34 х 60 см
- 5.5 кг
- 6.2 кг
- 2
- Нержавіюча сталь
- Domino
- Нержавіюча сталь
- Газ-контроль
- Електропідпалювання
- З вилкою живлення
- Зі шнуром живлення
- Чавун
- 31
- Фронтальне
- 51
- Поворотні перемикачі
- Бутан/зріджений
- Природний газ
- 2021
- Туреччина
- 5 років офіційної гарантії від виробника
- Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 5.5 кг |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
- Ціна: 4 880 ₴











