BOSCH WNA 14400ME
Сенсорна технологія АutoDry захищає білизну від надмірного перегріву і забезпечуючи дбайливе і рівномірне сушіння Двигун нового покоління EcoSilenceDrive ™ - дуже потужний, економічний, тихий і довговічний Великий LED дисплей: просте управління і корисні додаткові функції. SpeedPerfect: ідеально чисту білизну на 65% швидше Можливість освіження і розгладження одягу
Характеристики
Основні |
|
| Сфера використання | Побутові |
| Тип | Автомат |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип встановлення | Окрема (соло) |
| Особливості конструкції | Сушіння |
Управління |
|
| Тип управління | Сенсорне |
| Дисплей | Цифровий |
Робочі характеристики |
|
| Максимальна швидкість відтискання | 1400 об/хв |
| Завантаження білизни | 9 кг |
| Завантаження білизни для сушки | 6 кг |
| Рівень шуму при пранні | 45 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні | 69 дБ |
Програми прання |
|
| Кількість програм | 14 |
| Програми | Intensive Dry Gentle Dry My Time Dry Refresh Delicates/Silk Wool Spin/Drain Cottons Eco 40-60 Easy Care Mix AllergyPlus Super 15/Wash&Dry 60 Rinse |
Функції та технології |
|
| Технології прання | SpeedPerfect |
| Функції прання | Прасування |
Двигун |
|
| Тип двигуна | Інверторний |
| Привід двигуна | Ремінний |
| Особливості двигуна | EcoSilenceDrive |
Енергоспоживання |
|
| Клас прання | A |
| Споживання енергії | 2.05 кВт на годину |
Системи захисту і контролю |
|
| Захист і контроль |
Контроль дисбалансу Контроль за рівнем піни |
Корпус |
|
| Колір | Білий |
| Матеріал корпуса |
Метал Пластик |
| Матеріал барабана | Нержавіюча сталь |
| Освітлення барабана | Немає |
| Особливості барабана | WaveDrum |
| Глибина | 59 см |
| Ширина | 59.8 см |
| Висота, см | 84.8 см |
Додаткові дані і комплектація |
|
| Додатково | Довжина електричного шнура харчування: 210 см Електроживлення: 220-240 В Обсяг барабана: 70 л |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація | Прально-сушильна машина Інструкція Гарантійний талон |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Так |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 848 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Дисплей, Відстрочка старту, Захист від дітей |
| Споживання води | 51 л |
| Програми | Програма прання верхнього одягу, Програма "Шерсть", Програма прання сорочок, Програма "Бавовна", Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 45 дБ |
| Енергоспоживання | 0.7 кВт*год/кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 340 ₴




