Опис стир. машина ELECTROLUX EW 6S406BXU
Щоденне піклування про одяг з пральною машиною Electrolux Perfect Care 600
Компактна пральна машина Electrolux с системою SensiCare регулює час прання відповідно до об'єму кожного завантаження. Це забезпечує менше споживання електроенергії, води та запобігає надмірному пранню речей. Економні цикли заощаджують ресурси, а вузький дизайн - місце у вашій квартирі.


Індивідуальний догляд за коротший час
Система SensiCare у пральній машині Electrolux корегує тривалість кожного циклу, щоб уникнути надмірного прання речей. Одяг довше зберігає свій вигляд, а споживання води та електроенергії адаптується до кожного завантаження.
Насолоджуйтесь відчуттям м'якого одягу
Функція пральної машини Electrolux "Додаткове пом'якшення" допомагає кондиціонеру досягти кожного волокна. Попереднє замочування та рівномірний розподіл речей перед додаванням пом'якшувача забезпечує неперевершений результат. Ваш одяг довше зберігає свіжий аромат, залишається м'яким і ніжним.


Пральна машина Electrolux додає пару для справжньої чистоти
Програма "Антиалергія з парою" знищує алергени та бактерії з одягу. Додаткова фаза полоскання з доданням пари забезпечує належне видалення залишків мийного засобу, пилу та мікроорганізмів.
Менше енергії, більше часу
Змінюйте тривалість циклу прання у пральній машині Electrolux відповідно до часу, який є у вашому розпорядженні з функцією "Регулювання часу". Зберігайте свій час, електроенергію та отримуйте першокласні результати прання.


Характеристики Пральна машина вузька ELECTROLUX EW6S406BXU
Тип пральної машини
- Автомат
- З фронтальним завантаженням
- 6 кг
- C
- A
- А+++
- 14
- 45.45 л
- 0.69 кВт·год
- Бавовна
Бавовна Еко
Синтетика
Делікатна
Швидка
Полоскання
Віджимання/Зливання
Антиалерген + Пара
Дитячий одяг
Шовк
Вовна
Спорт
Куртки
Денім
- Колекторний
- З дисплеєм
- З парою
- Вибір температури
Вибір швидкості віджимання
Попереднє прання
Плями
Екстраполоскання
Soft Plus
Відкладений старт
Time Manager
Пауза + додати речі
- 56.5
- 1000
- 58
- 85 х 59.5 х 38
- 88 х 63 х 47.5
- Окрема (соло)
- Чорний
- Швеція
Країна-виробник товару
- Україна
- українська
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей |
| Споживання води | 45 л |
| Програми | Програма ручного прання, Програма "Синтетика", Програма "Шерсть", Програма прання дитячих речей, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок, Програма швидкого прання, Програма "Бавовна" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 15 615 ₴





