Опис стир. машина ELECTROLUX EW 6S406WU
Щоденне піклування про одяг з пральною машиною Electrolux Perfect Care 600
Компактна пральна машина Electrolux с системою SensiCare регулює час прання відповідно до об'єму кожного завантаження. Це забезпечує менше споживання електроенергії, води та запобігає надмірному пранню речей. Економні цикли заощаджують ресурси, а вузький дизайн - місце у вашій квартирі.


Індивідуальний догляд за коротший час
Система SensiCare пральної машини Electrolux корегує тривалість кожного циклу, щоб уникнути надмірного прання речей. Одяг довше зберігає свій вигляд, а споживання води та електроенергії адаптується до кожного завантаження.
Насолоджуйтесь відчуттям м'якого одягу
Функція "Додаткове пом'якшення" у пральній машині Electrolux допомагає кондиціонеру досягти кожного волокна. Попереднє замочування та рівномірний розподіл речей перед додаванням пом'якшувача забезпечує неперевершений результат. Ваш одяг довше зберігає свіжий аромат, залишається м'яким і ніжним.


Додає пару для справжньої чистоти
Програма "Анти - Алергія з парою" пральної машини Electrolux знищує алергени й бактерії з одягу. Додаткова фаза полоскання з доданням пари забезпечує належне видалення залишків мийного засобу, пилу та мікроорганізмів.
Менше енергії, більше часу
Змінюйте тривалість циклу прання у пральній машині Electrolux відповідно до часу, який є у вашому розпорядженні з функцією "Регулювання часу". Зберігайте свій час, електроенергію та отримуйте першокласні результати прання.


Пральна машина Electrolux: компактний розмір, бездоганний результат
Неперевершений результат прання без компромісів. Вузька пральна машина Electrolux займає мінімум місця та дозволяє розмістити її навіть у невеликій квартирі. Економте простір без втрати якості прання.
Характеристики
Тип пральної машини- Автомат
- З фронтальним завантаженням
- 6 кг
- C
- A
- А+++
- 15
- Контроль дисбалансу
Технологія Fuzzy Logic
Контроль піноутворення
Ніжки: 4 регульовані ніжки
Захист від протікання
Піддон у днищі
Дозатор для рідкого мийного засобу
- 55 л
- 0.82 кВт*рік
- Бавовна
Бавовна Еко
Синтетика
Делікатна
Швидка
Полоскання (в залежності від обертів)
Віджимання/Зливання
Антиалергенна + пара
Дитяча білизна
Шовк
Вовна Плюс
Спорт
Верхній одяг
Джинсова тканина
- Колекторний
- З дисплеєм
- З парою
- Функція відкладеного старту
Функція "Захист дітей"
Ніжки: 4 регульовані ніжки
Захист від протікання
- 56.5
- 1000
- 59
- 85 х 60 х 38
- 90 х 64 х 40
- Окрема (соло)
- Білий
- Швеція
Країна-виробник товару
- Україна
- українська
- Протікання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей |
| Споживання води | 55 л |
| Програми | Програма ручного прання, Програма "Синтетика", Програма "Шерсть", Програма прання дитячих речей, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок, Програма швидкого прання, Програма "Бавовна" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 15 110 ₴












