Опис прар.машина HANSA WMHN106BWU
-
-
Бренд:
- Hansa
-
Цвет:
- білий
-
Розмір (ВхШхГ):
- 85 х 59.5 х 40 см
-
Керування:
- кнопкове з поворотним перемикачем
-
-
Основні характеристики Пральна машина Hansa WMHN106BWU
-
-
Особливості:
- дисплей,
- з парою
-
Тип машини:
- пральна
-
Тип завантаження білизни:
- фронтальний
-
Завантаження білизни (max):
- 6 кг
-
Кількість програм:
- 15
-
Клас енергоспоживання:
- A+++
-
Клас прання:
- A
-
Клас пресування:
- C
-
Корпус:
- вузький
-
Ступінь автоматизації:
- автоматична
-
Швидкість віджимання (max):
- 1000 об./хв
-
Двигун:
- інверторний
-
-
Додаткова інформація
-
Програми прання:
- еко 40°-60°,
- бавовна 20°,
- антибактеріальна 70°,
- гіпоалергенна (можливість прання з парою),
- захист кольору (можливість прання з парою),
- постільна білизна (можливість прання з парою),
- спорт (можливість прання з парою),
- бавовна (можливість прання з парою),
- синтетика,
- шерсть,
- ручне прання,
- отжим,
- полоскання,
- швидка 15 хв
-
Функції прання
- активізуючи до 3 додаткових полоскань,
- прання з парою Steam Wash
-
Витрата води за цикл:
- 39 л
-
Об'єм барабана:
- 39.5 л
-
Рівень шуму під час прання:
- 59 дБ
-
Рівень шуму під час віджимання:
- 79 дБ
-
Матеріал барабана:
- пластик
-
Колір виробника:
- білий
-
Завантаження білизни для сушіння (max):
- 6 кг
-
Споживання електроенергії за цикл:
- 0.55 кВт
-
Країна-виробник:
- Китай
-
-
-
Розміри та вага
-
Глибина:
- 40 см
-
Вага:
- 59 кг
-
Висота:
- 85 см
-
Ширина:
- 59.5 см
-
-
Комплектація
-
Комплектація
- інструкція,
- пральна машина
-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Країна виробник | Китай |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей |
| Споживання води | 39 л |
| Програми | Програма "Синтетика", Програма ручного прання, Програма "Шерсть", Програма прання дитячих речей, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок, Попереднє замочування, Програма швидкого прання, Попереднє прання, Програма "Бавовна" |
| Рівень шуму при пранні | 59 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 500 ₴





