
Смартфон OnePlus Nord 5 12/512GB Phantom Grey, NFC, 6.83"AMOLED, 50+8/50Мп, Snapdragon 8s Gen 3, 5200mAh
26 125 ₴
- Немає в наявності
- Код: ONE016
- +380 (95) 538-87-64
OnePlus Nord 5 12/512GB Phantom Grey

Сучасний дизайн, що привертає увагу
OnePlus Nord 5 має сучасний та ергономічний вигляд — корпус поєднує міцне скло з металевою рамкою, доступний у преміальних відтінках: Phantom Grey, Dry Ice, Marble Sands. Завдяки товщині всього 8,1 мм і вазі 211 г смартфон комфортно лежить у руці.

Неперевершений дисплей для ігор і роботи
Екран AMOLED діагоналлю 6,83 дюйма має роздільну здатність 1,5K (2800 × 1272) і частоту оновлення до 144 Гц. Яскравість досягає 1,800 нітів, а підтримка технологій HDR10+ і DCI-P3 гарантує соковите кольоропередавання і чіткість навіть на сонці. Захист дисплея забезпечує міцне скло Corning Gorilla Glass 7i, а співвідношення площі екрана до корпусу перевищує 90%.

Максимальна продуктивність для будь-яких завдань
В основі OnePlus Nord 5 — потужний процесор Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, створений за 4-нм техпроцесом. У парі з ним працюють 8 або 12 ГБ оперативної пам'яті стандарту LPDDR5X і накопичувач UFS 3.1 на 256 або 512 ГБ. Така конфігурація легко впорається з будь-якими завданнями — від мобільних ігор із частотою до 144 fps, фото- та відеомонтажу до продуктивної багатозадачності. Смартфон набирає понад 1,560,000 балів у бензомарку AnTuTu, що робить його одним із найпотужніших у сегменті.

Професійні камери для ідеальних фото та відео
Основна камера OnePlus Nord 5 складається з 50 МП сенсора Sony LYT-700C з оптичною стабілізацією і 8 МП ультраширокого модуля Omnivision OV08D10. Камера підтримує режим LivePhoto, ультраширокий кут огляду 116°, цифровий зум до 20x і знімання відео в 4K з частотою до 60 кадрів на секунду. Фронтальна камера — 50 МП Samsung S5KJN5, також з автофокусом, що забезпечує чіткі деталізовані селфі. Обидві камери знімають професійні відео та фотографії навіть у складних умовах освітлення, підтримується HDR, суперширока серія знімків і цифрова стабілізація.

Довга робота без підзаряджання — заряджайся миттєво
Смартфон обладнаний акумулятором ємністю 5200 мА·год, якого вистачає на повний день активної роботи без заряджання. Завдяки фірмовому швидкому заряджанню SuperVOOC потужністю 80 Вт акумулятор заряджається до 100% менш ніж за 40 хвилин. Для повсякденного використання передбачені оптимізовані режими енергоощадження, які забезпечують тривалу автономність навіть за високих навантажень.

Унікальна кнопка Plus Key — інновація для швидкого доступу та AI-функцій
OnePlus Nord 5 отримав замість класичного слайдера звукового режиму програмовану кнопку Plus Key, яка стала важливою інновацією в керуванні смартфоном. Ця кнопка не тільки дає змогу миттєво вмикати або вимикати звук, активувати ліхтарик, запускати камеру або інші швидкі функції, але й має глибоку інтеграцію із системою штучного інтелекту OnePlus. З її допомогою можна одним натисканням передавати інформацію з екрана в AI-застосунок Mind Space, де контент автоматично аналізується, структурується і перетворюється на корисні нагадування, зустрічі, переклади або диктування. Plus Key неабияк спрощує й персоналізує роботу зі смартфоном, перетворюючи рутинні завдання на швидкі й інтелектуальні дії, що робить використання OnePlus Nord 5 ефективнішим і комфортнішим.

Ідеальний смартфон для активного життя та роботи
OnePlus Nord 5 — ідеальний вибір для тих, хто шукає сучасний, потужний смартфон із флагманським екраном, продуманою камерою та швидким заряджанням. Це пристрій для активних користувачів, які цінують дизайн, якість фото та відео, стабільну автономність і сучасні бездротові технології в стильному виконанні та за привабливою ціною.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Дисплей | |
| Основний дисплей | 6.83 " 2800x1272 450 ppi AMOLED 144 Гц HDR10+ підтримка DC Dimming / 3840 Гц / Gorilla Glass v7i |
| Яскравість | 800 – 1400 ніт |
| Співвідношення дисплей/корпус | 90 % |
| DCI-P3 | |
| Апаратна частина | |
| Операційна система | Android 15 / OxygenOS / |
| Модель процесора | Snapdragon 8s Gen 3 |
| Частота процесора | 3 ГГц |
| Ядер процесора | 8 |
| Графічний процесор | Adreno 735 |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Тип ОЗП | LPDDR5X |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| Специфікація пам'яті | UFS 3.1 |
| Слот для карток пам'яті | немає |
| Результати тестів | |
| Тест AnTuTu Benchmark | 1565 000 points |
| Тест Geekbench | 5190 points |
| Тест Wild Life (Extreme) | 3399 points |
| Основна камера | |
| Кількість об'єктивів | 2 модулі |
| Основний об'єктив | 50 МП f/1.8 24 мм 84 ° Sony LYT-700, 1/1.56" |
| Ультраширокий об'єктив | 8 МП 15 мм 116 ° OmniVision OV08D10, 1/4" |
| Знімання Full HD (1080p) | 60 к/с |
| Съемка 4K | 60 к/с |
| Повільнене знімання (slow-mo) | 240 к/с / за 720p, 120 к/с за 1080p / |
| Стабілізація зображення | оптична |
| Спалах | |
| Фронтальна камера | |
| Форм-фактор | острівна (в дисплеї) |
| Основний селфі-об'єктив | 50 МП / Samsung ISOCELL JN5, 1/2.74" / |
| Світлосила | f/2.0 |
| Кут огляду | 90 ° |
| Знімання Full HD (1080p) | 60 к/с |
| Знімання Ultra HD (4K) | 60 к/с |
| Комунікація та порти | |
| Зв'язок | 5G |
| Швидкість 4G (LTE) | Cat.19 (1600/210 Мбіт/с) |
| Тип SIM-картки | nano-SIM |
| Кількість SIM | 2 SIM |
| Комунікації | Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth v 5.4 aptX HD NFC-чип ІЧ-порт |
| Порти під'єднання | USB C |
| Функції та навігація | |
| Функції та можливості | сканер відбитка в екрані стереозвук шумозаглушення гіроскоп датчик освітлення |
| Навігація | GPS-модуль ГЛОНАСС Galileo цифровий компас |
| Живлення | |
| Місткість батареї | 5200 мАч |
| Швидка зарядка | Oppo SuperVOOC |
| Потужність зарядки | 80 Вт |
| Обхідне заряджання bypass charge | |
| Загальна | |
| Влагозащита | IP65 |
| Матеріал рамки/кришки | пластик |
| Комплектація | захисне скло/плівка / наклеєна / |
| Розміри (ВхШхТ) | 163.41x77.04x8.1 мм |
| Вага | 211 г |
Інформація в описі моделі має довідковий характер.
Завжди перед купівлею уточнюйте в менеджера інтернет-магазина характеристики та комплектацію товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | OnePlus Nord |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.83 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2800x1272 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 450 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 211 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 735 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Snapdragon 8s Gen 3 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 80 В |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив, Автофокус, Підтримка знімання 4К, Стабілізація |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 26 125 ₴




