
Samsung Galaxy Flip7 12/512Gb Blue Shadow, NFC, 50+12/10Мп, 6.9"+4.1" Dynamic AMOLED 2X, Exynos 2500, 4300mAh
56 919 ₴
- Немає в наявності
- Код: FLIP71
- +380 (95) 538-87-64
Samsung Galaxy Flip7 12/512GB Blue Shadow (SM-F766BDBH)


Технологічні інновації
Оновлений зовнішній екран Galaxy Flip7 отримав найтоншу рамку, що множило корисні функції FlexWindow. Оновлений основний дисплей забезпечує плавну зміну зображення — справжнє задоволення для очей.

Переверни, щоб знайти свій ідеальний ракурс
Захоплюйте найдрібніші деталі в кожній сцені завдяки нашій 50 МП камері високої роздільної здатності — а решта довірте новітньому процесору оброблення зображень ProVisual. Він покращує кольори та деталізацію для точнішого передавання відтінків шкіри та текстур. Ви навіть можете використовувати фільтри на основі AI, щоб надати фото індивідуальності.


Селфі-камера 50 МП
Насолоджуйтеся ще насиченішими й деталізованішими селфі, які можна попередньо переглянути та миттєво використовувати кастомізовані фільтри на збільшеному екрані FlexWindow.
Максимальний зум. Максимальна деталізації
Отримуйте дуже чіткі, ефектні світлини з будь-якої відстані. Завдяки процесору оброблення зображень ProVisual, AI зум забезпечує приголомшливі портрети — чи знімаєте ви селфі поблизу, тримаючи Flip у руці, чи використовуєте режим FlexCam без допомоги рук. Після знімання штучний інтелект проаналізує й допрацює зображення, щоб кожен кадр був максимально чітким без потреби підбирати ідеальну дистанцію.


Зробіть деталі яскравими навіть у темряві
Знімайте захопливі відео навіть за слабкого освітлення. Датчик високої роздільної здатності працює разом із нашим потужним модулем ProVisual, вбудованим у процесор, щоб забезпечити глибший контраст як удень, так і вночі.
Найшвидший і плавніший Galaxy Flip
"CPU
+9% швидше оброблення даних
GPU
+23% плавніша графіка
NPU
+22% швидше AI-обробки"


Найпотужніший акумулятор серед моделей Galaxy Flip
Наш більший акумулятор на 4300 мА·год і технологія mDNIe оптимізовані потужним процесором, тому цей Flip готовий до багатьох годин безперервних розваг.
Будьте на крок попереду з Now Brief
Отримуйте персональний огляд дня — прямо на зовнішньому екрані. Now Brief підбирає для вас найважливіше: прогноз погоди, показник життєвих сил, нагадування та інші підказки. Все необхідне — з першого погляду.


Ваша конфіденційність — захищена в епоху штучного інтелекту
Наш модуль Personal Data Engine безпечно збирає й обробляє особисті дані. Ці дані шифруються й зберігаються безпосередньо на пристрої за допомогою Knox Vault, що ускладнює несанкціонований доступ.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 1 SIM |
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.9" |
| Роздільна здатність екрана | 2520x1080 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 397 ppi |
| Тип екрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Додатково | Екран обкладинки: 4.1", Super AMOLED, 948x1048 |
Процесор |
|
| Процесор | Exynos 2500 |
| Кількість ядер | 10 |
| Частота процеcсора | 3.3 ГГц |
| Графічний процесор | Samsung Xclipse 950 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 512 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 50 Мп |
| Діафрагма | f/2.2 + f/1.8 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 10 Мп, f/2.2 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 16 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 be |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу |
Алюміній Стекло |
| Стандарт захисту | IP48 |
| Захист корпусу |
Влагозащита Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Датчик Холла Компас Сканер обличчя Сканер відбитка пальців |
| Колір | Синій |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4300 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | Закритий: 75.2 x 85.5 x 13.7 мм Відкритий: 75.2 x 166.7 x 6.5 мм |
| Вага, г | 188 г |
| Комплектація | Смартфон Інструкція Гарантія |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін/повернення упродовж 14 днів після купівлі |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Розкладний |
| Колір | Синій |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 2520х1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 397 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 188 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Samsung Xclipse 950 |
| Кількість ядер | 10 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Samsung Exynos 2500 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 4300 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Стабілізація, Автофокус, Спалах, Підтримка знімання 4К |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi, Bluetooth, Wi-Fi Hotspot, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Геомагнітний датчик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Швидка зарядка, Сканер особи, Гіроскоп, Барометр, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 56 919 ₴











