Огляд Apple iPhone X 256GB
Тотальна перевага
Apple iPhone X — втілення найкращих інноваційних рішень. Абсолютно новий дизайн із переосмисленою системою керування. Безрамковий дизайн виводить досвід використання на новий рівень. Корпус зі скла та металу. Досконале апаратне ядро, завдяки потужній внутрішній 64-бітній архітектурі. Різно покращена найпопулярніша у світі мобільна камера. Саме таким бачить свій флагманський смартфон компанія Apple у 2017 році.
Не тільки зручно лягає в долоню, але й має приголомшливий вигляд
5.8-дюймовий Super Retina-дисплей, виготовлений за технологією OLED, підтримує роздільну здатність 2436 х 1125 точок, а ідеальне кольоропередавання за будь-яких умов освітлення забезпечує технологію True Tone та підтримку HDR. Більшість передньої частини смартфона займає саме дисплей, тому що дизайн виготовлений у безрамковому стилі.
Тепер ваш пароль — це ваше обличчя
На зміну звичної системи розпізнавання відбитків пальця Touch ID, прийшла потужна й безпечна система аутентифікації Face ID — розпізнавання користувача по його обличчю. Маючи технології машинного навчання, процесор A11 Bionic дізнається вас навіть у новому вигляді. Тож експериментуйте зі стриженням, носіть окуляри, міняйте капелюхи. І нехай ваші знайомі губляться в здогадах, чи це ви — iPhone X ніколи не помилиться.
Фронтальна. Передова
За бездоганні selfie відповідає покращена камера TrueDepth з роздільною здатністю 7 МП і світлосилою Д/2.2. Насолоджуйтеся дивовижними світловими ефектами, активувавши функцію портретного освітлення. У вашому розпорядженні такі схеми взаємодії світла з рисами вашого обличчя: денний, студійний, контурний, сценічний і сценічний моно. Здивуйте своїх підписників виразними фотографіями з художнім розмитим фоном. У тандемі з новим процесором A11 Bionic камера TrueDepth аналізує вашу міміку, створюючи на її основі 12 унікальних Animoji.
Ви відразу стаєте фотопозичником
Подвійна камера 12 Мп із ширококутним (діафрагма do/1.8) і телеоб'єктивом (діафрагма d/2.4) має 2-кратний оптичний і 10-кратний цифровий зум, а також подвійну оптичну стабілізацію зображення. Сенсори захоплюють ще більше світла, а отже, рівень шумів під час знімання навіть в умовах поганої освітленості мінімізований. Робіть виразні світлини в портретному режимі та використовуйте фірмові параметри, щоб досягти ефекту студійного світла. Новий режим записування відео 4K з частотою 60 кадрів/с виводить мобільне знімання абсолютно на новий рівень. Також з'явилася можливість знімання сповільненого відео з роздільною здатністю 1080p і частотою 240 кадрів/с.
Найбільш потужний з будь-коли створених для iPhone
Безпрецедентну швидкість роботи iPhone X забезпечує 6-ядерний процесор A11 Bionic. Продуктивність зросла на 25%, а енергоефективність — на 70%. Новий iPhone став ще швидшим
і з мінімальними енерговитратами справляється
з повсякденними справами.
Ідеально для сучасного світу
Флагману не потрібен кабель для заряджання — досить покласти мобільний пристрій на фірмову станцію AirPower або скористатися будь-якою іншою альтернативою з підтримкою стандарту Qi. Передбачена можливість швидкого заряджання (до 50% заряду за 30 хвилин) через кабель USB-C/Lightning.
Технічні характеристики
Зв'язок
| Стандарти зв'язку: | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт: | 1 SIM |
| Формат SIM-картки: | Nano-SIM |
Екран
| Діагональ екрана: | 5.8" |
| Роздільна здатність екрана: | 2436x1125 |
| Щільність пікселів: | 458 ppi |
| Тип дисплея: | Super Retina (OLED) |
Процесор
| Процесор: | A11 Bionic |
| Кількість ядер: | 6 |
| Частота процеcсора: | 2.39 ГГц |
| Графічний процесор: | M11 |
Пам'ять
| Внутрішня пам'ять: | 256 Гб |
| Оперативна пам'ять: | 3 Гб |
| Слот для картки пам'яті: | Немає |
Камера
| Камера: | 12 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма: | f/1.8 + f/2.4 |
| Запис відео: | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація: | Є |
| Кількість осей стабілізації: | 3 |
| Фокусування: | Гібридна |
| Спалах основний камери: | Є |
| Фронтальна камера: | 7 Мп f/2.2 |
| Додатково: | Запис відео 4K UHD 60 fps Записування відео Slow Motion FullHD 240 Zoom 10x Шестилінзовий об'єктив Спалах True Tone Quad-LED Захист об'єктива сапфіровим склом Сенсор BSI Гібридний ІЧ-фільтр |
Операційна система
| Операційна система: | iOS 11 |
Бездротові технології
| Wi-Fi: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS: | A-GPS, GPS |
| Супутникова система: | GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth: | 5.0 |
| NFC: | Є |
| Бездротова зарядка: | Є |
| Інфрачервоний порт: | Немає |
| FM-тюнер: | Немає |
Інтерфейси
| Інтерфейси та під'єднання: | Lightning |
Корпус
| Матеріал корпусу: | Метал, Скло |
| Стандарт захисту: | IP67 |
| Захист корпусу: | Вологозахист, Пилозахищений |
| Технології: | Сканер обличчя, Гіроскоп |
| Цвет: | Сріблястий |
Акумулятор
| Місткість акумулятора: | 2716 mAh |
| Швидка зарядка: | Є |
| Час роботи в режимі разговора: | До 21 год |
Габарити та комплектація
| Розміри: | 143.6 х 70.9 х 7.7 мм |
| Вага г: | 174 г |
| Комплектація | Смартфон Дротова гарнітура EarPods Адаптер Lightning/вихід 3,5 мм для навушників Кабель Lightning Зарядний пристрій 5 Вт Скріпка для вилучення SIM-лотка Коротка інструкція |
Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію без повідомлення.
Обсяг доступної пам'яті може бути меншим від зазначеної, оскільки частина пам'яті використовується операційною системою пристрою та попередньо встановленим програмним забезпеченням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| ОС | Apple iOS |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сріблястий |
| Модель телефону | Apple iPhone X |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок, Поліфонічні мелодії |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 5.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2436х1125 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | Retina |
| Кольоровий екран | Так |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 7 Мп |
| Органайзер | Календар, Підтримка MS Office, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Будильник |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп, Датчик наближення, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Датчик освітленості, Пилозахисний корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2716 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 6 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Apple A11 Bionic |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 2390 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеопроцесор | M11 |
| Спалах | Да |
- Ціна: 12 792 ₴








