
Xiaomi Redmi Note 14S 8/128GB Purple, NFC, 200+8+2/16Мп, MediaTek Helio G99 Ultra, AMOLED 6.67", 5000 мАг
10 920 ₴
9 119,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19813
- +380 (95) 538-87-64
Xiaomi Redmi Note 14S 8/128GB Purple

Основна камера 200 МП
Смартфон обладнаний основною камерою на 200 МП, що забезпечує захопливі деталі кожного кадру. Завдяки технології OIS і EIS, камера забезпечує стабільні знімки навіть у русі, а система Super QPD гарантує швидке та точне фокусування.

200 МП: яскраві візуальні ефекти
Завдяки роздільній здатності 200 МП ви можете фіксувати найдрібніші деталі з високою чіткістю. Ця камера дає змогу створювати професійні зображення з неймовірною деталізацією.

Технологія Xiaomi Imaging Engine
Технологія Xiaomi Imaging Engine, що підтримує алгоритм штучного інтелекту, дає змогу смартфону забезпечити високу швидкість захоплення фото та чудову якість знімків. Ви будете впевнені в кожному кадрі, отримуючи професійну якість без зусиль.

4-кратний зум без втрат
З можливістю оптичного зуму до 4X, ви можете легко перемикатися між різними фокусними відстанями для отримання чітких знімків без втрати якості. Ця функція дає змогу створювати ідеальні кадри на будь-яких відстанях.

Ультраширококутна камера
Смартфон обладнаний ультраширококутною камерою, що дає змогу знімати ширші сцени та пейзажі з високою чіткістю. Це ідеальний вибір для знімання великих груп людей або природних ландшафтів.

Потужні інструменти штучного інтелекту
Завдяки вбудованим інструментам штучного інтелекту ви можете перетворювати свої світлини на справжні шедеври. Алгоритми допомагають покращити кольори, контраст і деталі, щоб знімки мали професійний вигляд.

AI Beautify
Функція AI Beautify забезпечує поліпшення портретів завдяки розпізнаванню підлоги та професійним можливостям корекції зовнішності. Це дає можливість отримати більш натуральні та яскраві ефекти, зберігаючи природний вигляд.

Динамічні знімки
Смартфон має покращену чутливість під час знімання рухомих об'єктів, що дає змогу зберігати кожен важливий момент без втрати якості. Завдяки цій функції, ви більше не пропустите захопливі моменти в русі.

Двостороннє відео
З можливістю запису відео з обох камер одночасно ви можете зафіксувати різні перспективи та створити захопливіші та креативніші відео. Це відкриває нові можливості для запису відео з різних ракурсів.

IP64 Захист від води та пилу
Смартфон Redmi Note 14S має ступінь захисту IP64, що забезпечує захист від бризок води та пилу. Це робить його надійним у різних умовах експлуатації, зокрема в несприятливих погодних умовах.

6.67" AMOLED дисплей
Смартфон обладнаний екстраординарним 6,67-дюймовим AMOLED-дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц і широкою колірною гамою DCI-P3 на 100%. Це забезпечує чітке та яскраве зображення з точними кольорами та чудовою деталізацією.

120 Гц адаптивна частота оновлення
Дисплей з адаптивною частотою оновлення 120 Гц автоматично підлаштовується під різні сценарії використання для зменшення споживання енергії та забезпечення стабільнішого зображення, що дає змогу насолоджуватися плавнішим переглядом.

Захопливий аудіовізуальний досвід
Високий екран до корпусу та подвійні стереодинаміки забезпечують надзвичайно яскраві аудіо- та відеоефекти, надаючи ще захопливіший досвід перегляду контенту на смартфоні.

67W HyperCharge з акумулятором 5000 мА-год
Завдяки великій ємності акумулятора 5000 мА-год і підтримці технології 67W HyperCharge, смартфон забезпечує тривалий час роботи, а також швидке заряджання, що дає змогу вам прощатися із проблемами низького заряду.

Розблокування за допомогою вбудованого датчика відбитків пальців
Смартфон обладнаний датчиком відбитків пальців на екрані, що забезпечує миттєве розблокування, навіть за слабкого освітлення. Крім того, цей датчик також дає змогу стежити за вашим серцевим ритмом.

Характеристики:
| Тип | Смартфони |
| Бренд | Redmi |
| Серія | Redmi Note 14S |
| Екран | |
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.67'' |
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G99 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Mali-G57 MC2 |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 3 |
| Основна камера | 200 + 8 + 2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний, Макро |
| Оптичний зум | 4x |
| Записування відео | |
| Записування відео | 1080p@30/60fps, 720p@30fps |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 256 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Гібридний |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | до 1 ТБ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android (HyperOS) |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5.3 |
| Навігація | GPS, Galileo, BeiDou (BDS) |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM (2х Nano-SIM) |
| Покоління мобільного зв'язку | 4G (LTE) |
| Підтримка eSim | Немає |
| Живлення й акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 5000 мА·ч |
| Швидке заряджання | Є |
| Потужність заряджання | 67 Вт |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Реверсивне заряджання | Немає |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Є |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP64 |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (оптичний) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Purple |
| Розміри | 161.1 x 75 x 8 мм |
| Вага | 179 г |
| Додатково | |
| Особливості | Гіроскоп, Компас, Акселерометр |
| Комплектація | Смартфон • чохол • кабель USB-A — USB-C • інструмент для вилучення SIM-карти • документація |
| Сумісна модель | Xiaomi Redmi Note 14S 4G |
| Гарантійний термін | 3 міс. |
| Відвантаження | 1-3 дня |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Гума, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Фіолетовий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 14S |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 200 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 67 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Сканер особи, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 9 119,80 ₴











