
Смартфон OnePlus 9 Pro 12/256 GB Pine Green, NFC, 48+50+8+2/16 Мп, Snapdragon 888, AMOLED 6.7", 4500 мА·год
18 346 ₴
15 345,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6432142
- +380 (95) 538-87-64
OnePlus 9 Pro 12/256GB Pine Green

Флагманська камера, розроблена спільно з компанією Hasselblad ексклюзивно для OnePlus, пропонує вам провідні в галузі інновації в галузі мобільної фотографії. Вона поєднує в собі безкомпромісну продуктивність із найбільш передовими технологіями оброблення зображень, включно з 2x2 OCL, 12-бітним RAW, подвійним ISO і 3-HDR. І забезпечує інтуїтивно зрозумілий, а також точний контроль над кожним кадром як для новачків, так і для найвимогливіших професіоналів. Розблокуйте свою уяву та створюйте дивовижні фото з OnePlus 9 Pro.

OnePlus 9 Pro забезпечує безпрецедентне серед смартфонів кольоропередавання. За допомогою калібрування Natural Color Calibration від Hasselblad ви зможете насолодитися неймовірно автентичними кольорами та максимально природним відбиттям тілесних тонів для своїх мобільних світлин. Тоді як спеціальний режим Hasselblad Pro забезпечує вам детальний контроль над ключовими елементами та дає змогу самостійно настроювати ISO, час експозиції та баланс білого.

Перетворіть дорогоцінні моменти на спогади на все життя з OnePlus 9 Pro. Ультрасучасний надширококутний сенсор Sony IMX766 з роздільною здатністю 50 МП подбає про те, щоб ваші знімки були просто приголомшливими. Збільшений розмір сенсора забезпечує найкращу якість зображення й нижчий рівень шуму. А новаторський 14-міліметровий об'єктив Freeform гарантує неперевершену чіткість і деталізацію ширококутних зображень. Розширте свій кругозір і знімайте все від безмежних морських просторів до крутих групових фото.

Розширте свій світ за допомогою приголомшливих надшироких фото, робіть реалістичні портрети з природними кольорами або відкрийте для себе вічну красу природи з макрозніманням. Камера OnePlus 9 Pro з чотирма різними об'єктивами дасть вам змогу створювати справжні шедеври.

У надгладких і гіперреалістичніх 8K-відео кожен заснений вами момент буквально оживає. Знімайте та редагуйте свої кінематографічні шедеври на ходу потужними ефектами. Розвивайте свою уяву та розкажіть свою історію з OnePlus 9 Pro.6,7-дюймовий дисплей Fluid AMOLED 2.0 в OnePlus 9 Pro це флагман серед мобільних дисплеїв. Завдяки революційній технології LTPO, фірмовій опції Smart 120 Гц і високій точності передавання кольору цей екран встановлює новий стандарт якості. Побачте та відчуйте різницю завдяки реалістичним деталям і надгладкій чутливості, які буквально змушують зображення оживати.

OnePlus 9 Pro з найпотужнішим у світі процесором Snapdragon 888 забезпечує вам безкомпромісну міць, що відкриває нові можливості. Створений на основі передового 5 нм технологічного процесу, цей чип має на 25% більшу продуктивність ЦП, ніж у Snapdragon 865. А флагманська графіка Adreno 660 у поєднанні з оперативною пам'яттю нового покоління забезпечує чудову швидкодію в іграх і будь-яких інших завданнях. Випробуйте новий рівень швидкості та плавності.

Завдяки швидкому заряджанню нового покоління Warp Charge 65T залишатися на зв'язку весь день безперервно не становитиме труднощів. Це розумніше, безпечніше й універсальніше рішення, яке здатне забезпечити запас енергії на цілий день лише за 15 хвилин. Або повністю зарядити смартфон лише за 29 хвилин. А найшвидше бездротове заряджання Warp Charge 50 Wireless дає змогу за 30 хвилин отримати до 70% заряду, у такий спосіб перевершуючи навіть деякі дротові рішення. Причому неважливо, як ви розмістите телефон на майданчику горизонтально або вертикально. Що забезпечує ще більше комфорту в повсякденному використанні.Фірмована OxygenOS 11, створена спільно зі спільнотою користувачів OnePlus, робить використання смартфона ще комфортнішим. Вона отримала нові функції та покращений користувацький інтерфейс, більш інтуїтивно зрозумілий і захопливий. Щоб ви змогли відчути всі переваги цієї найшвидшої та найплавнішої ОС OnePlus.

Виходьте на новий рівень у мобільних іграх з OnePlus 9 Pro. Найкращий у своєму класі дисплей Fluid Display 2.0 з частотою 120 Гц і величезна міць Qualcomm Snapdragon 888 забезпечують неймовірну чутливість і наднизьку затримку для плавнішого та комфортнішого геймплею. З OnePlus ви точно не захочете зупинятися на досягнутому. Ексклюзивна революційна технологія Hyper Touch від OnePlus скорочує затримки, роблячи геймінг плавнішим навіть у найвимогливіших мобільних іграх. Ця функція забезпечує до 6 разів швидшу синхронізацію між дисплеєм і процесором, а також чутливіше ігрове керування. Випробуйте надшвидке прицілювання та точність у найрізноманітніших іграх, включно з League of Legends: Wild Rift, PUBG Mobile, Call of Duty Mobile і Brawl Stars.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Роздільна здатність екрана | 3216x1440 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 525 ppi |
| Тип екрана | Fluid AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass |
| Додатково | HDR10+ |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 2.84 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 660 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 48 Мп + 50 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 + f/2.4 |
| Записування відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 16 Мп f/2.4 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 11 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС Beidou Galileo |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу |
Метал Стекло |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Влагозащита Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя Сканер відбитків пальців під екраном |
| Колір | Зелений |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4500 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 65 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 163.2 x 73.6 x 8.7 мм |
| Вага, г | 197 г |
| Комплектація | Смартфон Адаптер живлення Кабель Type-C Короткий посібник користувача Інформація про безпеку та гарантійний талон |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Модель телефону | OnePlus 9 Pro |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Зелений |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 3216x1440 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 525 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 197 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 660 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 2840 МГц |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив, Автофокус, Підтримка знімання 4К |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, USB, Wi-Fi, Bluetooth, Wi-Fi Hotspot, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 65 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 15 345,80 ₴









