
Смартфон Sony Xperia 1 IV 12/256GB Black, 1SIM + eSIM, NFC, Snapdragon 8 Gen 1, 12+12+8Мп, 6.5", 5000 mAh, 5G
28 059 ₴
23 058,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: SO-51C Black
- +380 (95) 538-87-64
Sony Xperia 1 IV 12/256GB Black
Створюйте неймовірний відеоконтент
Xperia 1 IV надає неперевершені відеоможливості для створення та обміну контентом. Наш перший смартфон, здатний записувати відео 4K HDR зі швидкістю 120 кадрів за секунду на всі об'єктиви, це дозволяє вам реалізувати свій творчий потенціал у винятковій якості. Автофокусування по очах та відстеження об'єктів гарантує, що ваш об'єкт завжди буде у фокусі, а функція Videography Pro пропонує ручне керування для більш творчих можливостей. А поки що прямий ефір дозволяє вам ділитися контентом на ходу зі своєю аудиторією.
Автофокусування по очах пожвавлює відео
Sony отримала визнання в галузі за визначні можливості автофокусування. Виявивши очі людини або тварини та утримуючи на них фокус під час руху об'єкта, автофокусування по очах робить відео як ніколи живим.
Зосередьтеся на відстеження об'єктів для відео
Відстеження об'єктів може автоматично відстежувати об'єкт, що рухається, і тримати його у фокусі, навіть якщо у нього немає очей або його очі приховані від поля зору.
Три об'єктиви для створення відеоконтенту
Xperia 1 IV надає відеографам безліч творчих можливостей завдяки вибору трьох об'єктивів, включаючи надширококутний 16 мм, ширококутний 24 мм і телеоб'єктив зі справжнім оптичним зумом 85–125 мм. Всі три пропонують запис відео 4K HDR 120 кадрів за секунду, автофокусування по очах та відстеження об'єктів.
Записуйте відео у форматі 4K HDR зі швидкістю 120 кадрів за секунду на всі об'єктиви
Який би об'єктив ви не використовували, Xperia 1 IV дозволяє знімати високоякісне відео у форматі 4K HDR зі швидкістю 120 кадрів за секунду. Потім ви можете відтворювати контент зі швидкістю 120 кадрів в секунду на дисплеї 4K HDR із частотою оновлення 120 Гц із плавними та красивими деталями. Ви також можете вибрати налаштування частоти кадрів для зйомки уповільнених кліпів до 5x.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 1SIM + eSIM |
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Тип слота | SIM + MicroSD |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.5" |
| Роздільна здатність екрана | 3840x1644 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 643 ppi |
| Тип екрана | OLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass Victus |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 3.0 ГГц |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 12 Мп + 8 Мп |
| Діафрагма | f/1.7 + f/2.2 + f/2.3 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Фронтальна камера | 12 (f / 2.0) |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 12 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Супутникова система |
ГЛОНАСС Galileo QZSS BDS |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу |
Алюміній Стекло |
|
Стандарт захисту ? |
IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Влагозащита Пилозахищений |
| Технології | Датчик освітлення |
| Додатково | Аудіокодеки: AAC, aptX, aptX-HD, aptX Adaptive, LDAC Бездротова зарядка: 15 Стереодинаміки: Є Особливості дисплея: Creator mode, DCI-P3 100%, ITU-R BT.2020 (REC.2020) Особливості: PS Remote Play, сумісність із контролером DUALSHOCK 4, ігровий підсилювач, система Dynamic Vibration System, апаратне декодування 360 Reality Audio, 360 Spatial Sound, Dolby Atmos Особливості камери: Розширений фоторежим Photography Pro, ZEIS, Real-time Eye AF |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 30 (PD 3.0) |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 165 x 71 x 8.2 мм |
| Вага, г | 185 г |
| Комплектація | Смартфон Інструкція Гарантійний талон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 185 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 730 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Інтерфейси | Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C, NFC |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Барометр, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 30 В |
- Ціна: 23 058,80 ₴





