
Смартфон ZTE Nubia RedMagic 10S Pro 16/512GB Moonlight, 6.85"AMOLED, 50+50+2/16Мп, Snapdragon 8 Elite, 7050mAh
51 158 ₴
- Немає в наявності
- Код: 24865180
- +380 (95) 538-87-64
ZTE REDMAGIC 10S Pro 16/512GB Moonlight (Global)
Ідеальне поєднання стилю та функціональності
Смартфон Redmagic 10S Pro — це не тільки потужний пристрій, але й справжній витвір мистецтва. Його металевий корпус з ергономічним плоским дизайном підкреслюється динамічною RGB-підсвіткою. Плечові тригери дають змогу створити повне занурення під час ігор, а настроювана Magic Key забезпечує миттєвий доступ до ігрового простору та повсякденних функцій. Цей смартфон — це поєднання естетики та потужності, яке забезпечує незабутні враження від кожної гри.

Неймовірна продуктивність на чипсеті Snapdragon 8 Elite
Redmagic 10S Pro обладнаний найновішим чипсетом Qualcomm Snapdragon 8 Elite, який у поєднанні з процесором RedCore R3 Pro, LPDDR5T оперативною пам'яттю і UFS 4.1 Pro накопичувачем забезпечує максимальну продуктивність для геймерів і тих, хто використовує смартфон на повну потужність. Завдяки оперативній пам'яті 16 ГБ і сховищю 512 ГБ ви можете без проблем запускати навіть найвимогливіші програми та насолоджуватися іграми на високих параметрах. Все це дає змогу вам досягти нового рівня гри та продуктивності.

Чудова графіка з екраном 144 Гц
6,85-дюймовий AMOLED-дисплей із роздільною здатністю 2688 × 1216 пікселів і частотою оновлення 144 Гц забезпечує неймовірно плавне зображення навіть під час інтенсивних ігор. Ви зможете насолоджуватися яскравими кольорами та реалістичним зображенням, що дає відчуття занурення у віртуальний світ.

Система охолодження для стабільної роботи
Redmagic 10S Pro обладнаний вдосконаленою системою охолодження ICE-X, що містить рідкий метал 2.0 і високошвидкісний вентилятор на 23 000 об/хв. Це дає змогу підтримувати стабільну температуру навіть під час інтенсивних ігор. Збільшена площа тепловідведення й безшумна робота системи охолодження гарантують, що смартфон залишатиметься холодним, а продуктивність не знижуватиметься під час довгих ігрових сесій.

Безперервне використання
Батарея ємністю 7050 мА·год забезпечує до 52 годин роботи за звичайного використання. Завдяки швидкісному заряджанню 80 Вт ви зможете зарядити смартфон до 100% всього за 40 хвилин, що дає вам можливість знову й знову насолоджуватися вашими улюбленими іграми та контентом без перерв. Батарея витримає навіть найактивніші ігрові сесії.

Ідеальна камера
Камера на 50 МП дає змогу робити високоякісні знімки з точними кольорами навіть у складних умовах освітлення. Камера обладнана автофокусом, що дає змогу фіксувати чіткі зображення будь-коли. Для селфі використовується 16 МП камера з автофокусом, що гарантує яскраві та чіткі знімки з будь-якого ракурсу.

Швидка реакція з плечовими тригерами
Redmagic 10S Pro має плечові тригери з високою чутливістю 520 Гц, що дає вам можливість здійснювати точні та швидкі реакції в іграх, особливо в швидких або конкурентних іграх. Це дає вам перевагу в реальному часі, даючи змогу миттєво реагувати на зміни гри, що особливо важливо в змаганнях.

Мультимедійний досвід із двома стереодинаміками
Redmagic 10S Pro не тільки має чудову графіку, але й забезпечує дивовижний звук. Завдяки двом вбудованим стереодинамікам і вібраціям, які створюють додатковий ефект, ви зможете насолоджуватися захопливими іграми та переглядом фільмів, які наповнюють ваш простір глибоким і насиченим звуком.

Геймерський досвід з Magic Touch
Magic Touch дає вам миттєву реакцію на дії, що робить відгук швидким і точним. Ви отримаєте високий рівень чутливості на дотик, що допоможе вам досягати нових вершин в ігрових досягненнях.

Безпечне використання завдяки зниженню синього світла
Redmagic 10S Pro має параметри для захисту ваших очей, що дає змогу грати довше й безпечно. Завдяки сертифікації SGS і TÜV Rheinland, ви можете бути впевнені, що синє світло зменшується, що мінімізує напруження очей навіть під час довгих ігрових сесій.

|
ХАРАКТЕРИСТИКИ |
| Тип | Смартфони |
| Бренд | Redmagic |
| Екран | |
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.85'' |
| Роздільна здатність екрана | 2688х1216 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Adreno 830 |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 3 |
| Основна камера | 50 + 50 + 2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний |
| Оптичний зум | Немає |
| Записування відео | |
| Записування відео | 8K@30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 512ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android (RedMagic OS) |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4 |
| Навігація | GPS, Galileo, BeiDou (BDS) |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM (2х Nano-SIM) |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка eSim | Немає |
| Живлення й акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 7050 мА·год |
| Швидке заряджання | Є |
| Потужність заряджання | 80 Вт |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Реверсивне заряджання | Немає |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Є |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP54 |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (оптичний) |
| Матеріал корпусу | Алюминий/Стекло |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 163.42 х 76.14 х 8.9 мм |
| Вага | 229 г |
| Додатково | |
| Комплектація | Смартфон • чохол • зарядний пристрій • кабель USB-C — USB-C • інструмент для вилучення SIM-карти • документація |
| Сумісна модель | ZTE Nubia Redmagic 10S Pro |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сріблястий |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Органайзер | Календар, Будильник, Калькулятор, Годинник |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Формати аудіо | AAC, MP3, MP4, FLAC |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив, Стабілізація, Підтримка знімання 4К, Автофокус, Спалах, Ультраширококутний об'єктив |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.85 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2688x1216 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 229 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 830 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Snapdragon 8 Elite |
| Частота процесора | 4320 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 7050 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 80 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, USB, Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Компас, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 51 158 ₴








