
Samsung Galaxy Fold7 16/1TB Black, NFC, 200+12+10/10+10Мп, 8"+6.5" Amoled 2x, Snapdragon 8 Elite, 4400 mAh
113 920 ₴
93 919,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: SF7000323
- +380 (95) 538-87-64
Смартфон Samsung Galaxy Fold 7 16/1TB Jetblack (SM-F966BZKB)


Ультрастильний. Ультралегкий.
У складеному чи розкладеному вигляді Galaxy Fold7 перевершує ваші очікування від смартфона. Завдяки новому, розширеному зовнішньому екрану зі співвідношенням сторін 21:9 та ще витонченішій формі, його зручніше тримати в руці та набирати текст, ніж будь-коли раніше, що робить ваше життя ще комфортнішим. А основний дисплей із діагоналлю 8 дюймів – це найбільший екран серед смартфонів Galaxy.



Ультрадеталізовані, ультрачіткі фото
Робіть дивовижні знімки у високій роздільності за допомогою потужної камери 200 МП, яка ідеально поєднується з процесором обробки зображень ProVisual.
Зробіть деталі яскравими навіть у темряві
Знімайте захопливі відео навіть за умов слабкого освітлення. Високоякісний сенсор у поєднанні з нашою інноваційною технологією ProVisual Engine, вбудованою у центральний процесор, забезпечує глибший контраст у будь-який час доби. Шум також зменшується, тож ваші відео залишаються чіткими навіть у темряві, без потреби подальшого редагування.


Ширше поле зору для епічних групових селфі
Вміщуйте більше людей у свої селфі завдяки нашій вдосконаленій 10 МП камері основного екрана. Знімайте яскравіші й чіткіші динамічні кадри з новим покращеним сенсором. Розширений кут огляду дозволяє охопити більше людей, тож ніхто не залишиться поза кадром.
Ультрастильний. Ультрапотужний.
Розкрийте ігровий потенціал на найбільшому екрані Fold та з найпотужнішим мобільним процесором Snapdragon®

Центральний процесор
на 38%
швидша обробка
Графічний процесор
на 26%
плавніша графіка
Нейронний процесор
на 41%
швидший штучний інтелект

Неперевершений дисплей з ефектом занурення
Відкрийте для себе ігри нового рівня завдяки нашому найпотужнішому процесору та найбільшому екрану серед усіх моделей Fold. Насолоджуйтеся більш плавним зображенням з ефектом занурення з оптимізованою підтримкою Vulkan та трасуванням променів у реальному часі.
Енергоефективна батарея забезпечує роботу впродовж усього дня
Коли ви в русі, важливо насолоджуватися іграми, переглядом відео чи багатозадачністю без хвилювань щодо заряду. І саме це ви отримаєте завдяки акумулятору на 4400 мА∙год і технології mDNIe, яка забезпечує максимальну енергоефективність без надмірного споживання заряду батареї.


Редагуйте з точністю – поруч з оригіналом
Редагуйте фото так, як вам заманеться, завдяки перегляду змін поруч з оригіналом у Photo Assist. Просто натисніть і утримуйте об'єкт, щоб перемістити його, видалити або збільшити, а також змінюйте кути або доповнюйте фони.
Персональні зведення з Now Brief
Почніть день з ясності – разом із Now Brief. Персоналізовані рекомендації, як-от актуальний прогноз погоди чи Показник життєвих сил, доступні з першого погляду на захопливому основному екрані.19


Прості зведення, розумна організація
Тепер ви легко можете впорядковувати й зберігати великі зведення з вебсайтів за допомогою Galaxy AI. Просто перетягніть їх у застосунок нотаток і збережіть, щоб переглянути пізніше.
Ваша конфіденційність – захищена в епоху штучного інтелекту
Наш модуль Personal Data Engine безпечно збирає й обробляє ваші особисті дані. Потім ці дані шифруються та зберігаються безпосередньо на пристрої за допомогою Knox Vault, що ускладнює несанкціонований доступ.


One UI 8. Cпеціальна новинка для Fold
Наш найкращий, найбільш персоналізований користувацький інтерфейс був створений з нуля як для великого основного екрана, так і для зовнішнього. Завдяки шпалерам, що налаштовуються, інтерактивним віджетам погоди та галереї, ваш Fold буде унікальним і неповторним.
Характеристики
Связь |
|
| Количество SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карты |
Nano-SIM e-SIM |
| Стандарты связи |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Экран |
|
| Диагональ экрана | 8" |
| Разрешение экрана | 2184x1968 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Плотность пикселей | 368 ppi |
| Тип экрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Дополнительно | Внешний экран: 6.5", Dynamic AMOLED 2X, 2520x1080 |
Процессор |
|
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 4.32 ГГц |
| Графический процессор | Adreno 830 |
Память |
|
| Внутренняя память | 1 ТБ |
| Оперативная память | 16 ГБ |
| Слот для карты памяти | Нет |
Камера |
|
| Камера | 200 Мп + 12 Мп + 10 Мп |
| Диафрагма | f/1.7 + f/2.2 + f/2.4 |
| Запись видео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптическая стабилизация | Есть |
| Фокусировка | Автоматическая |
| Вспышка основной камеры | Есть |
| Фронтальная камера | Камера на внешнем экране: 10 Мп, f/2.2 Камера на основном экране: 10 Мп, f/2.2 |
| Вспышка фронтальной камеры | Нет |
Операционная система |
|
| Операционная система | Android 16 |
Беспроводные технологии |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 be |
| Технология GPS | A-GPS, GPS |
| Спутниковая система | GPS |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Есть |
| Беспроводная зарядка | Есть |
| Инфракрасный порт | Нет |
| FM-тюнер | Нет |
| Функция рации | Нет |
Интерфейсы |
|
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C |
Корпус |
|
| Материал корпуса |
Алюминий Керамика Стекло |
| Стандарт защиты | IP48 |
| Защита корпуса |
Влагозащита Пылезащищенный |
| Технологии |
Акселерометр Барометр Гироскоп Датчик освещения Датчик приближения Датчик Холла Компас Сканер лица Сканер отпечатка пальцев |
| Цвет | Синий |
Аккумулятор |
|
| Емкость аккумулятора | 4400 mAh |
| Быстрая зарядка | Есть |
Габариты и комплектация |
|
| Размеры | Закрытый: 72.8 x 158.4 x 8.9 мм Открытый: 143.2 x 158.4 x 4.2 мм |
| Вес, г | 215 г |
| Комплектация | Смартфон Руководство Гарантия |
| Страна регистрации бренда | Южная Корея |
|
|
|
| Обмен и возврат товара | Обмен/возврат в течение 14 дней после покупки |
| Дополнительно | Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Черный |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 3 |
| Материал корпуса | Стекло, Алюминий, Металл, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Реплика | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 4400 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 25 В |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Type-C, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Доступ в интернет | LTE, 5G |
| Работа с сообщениями | SMS, E-mail |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер лица, Сканер отпечатка пальца, Датчик освещенности, Датчик приближения, Датчик Холла, Акселлерометр, Барометр, Быстрая зарядка, Гироскоп, Геомагнитный датчик |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Сигналы вызова | Виброзвонок, MP3-мелодии, Полифонические мелодии |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Дополнительный экран | Цветной |
| Диагональ экрана | 8 дюйм |
| Цветной экран | Да |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип экрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 215 г |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 830 |
| Количество ядер | 8 |
| Объём встроенной памяти | 1024 GB |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| Слоты карты памяти | Нет |
| Частота процессора | 4320 МГц |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 200 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 10 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 7680x4320 |
| Органайзер | Будильник, Часы, Календарь, Калькулятор, Планировщик задач, Поддержка MS Office |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Разъем для наушников | Нет |
| Вспышка | Светодиодная |
| Стереодинамики | Да |
| Функции камеры | Стабилизация, Широкоугольный объектив, Автофокус, Телеобъектив, Поддержка съемки 4К, Вспышка, Ультраширокоугольный объектив |
- Цена: 93 919,80 ₴










