
Samsung Galaxy Fold7 16/1TB Blue, NFC, 200+12+10/10+10Мп, 8"+6.5" Amoled 2x, Snapdragon 8 Elite, 4400 mAh
118 435 ₴
98 434,80 ₴
- В наявності
- Код: SF70045321
- +380 (95) 538-87-64
Смартфон Samsung Galaxy Fold7 16/1TB Blue


Ультрастильний. Ультралегкий.
У складеному чи розкладеному вигляді Galaxy Fold7 перевершує ваші очікування від смартфона. Завдяки новому, розширеному зовнішньому екрану зі співвідношенням сторін 21:9 та ще витонченішій формі, його зручніше тримати в руці та набирати текст, ніж будь-коли раніше, що робить ваше життя ще комфортнішим. А основний дисплей із діагоналлю 8 дюймів – це найбільший екран серед смартфонів Galaxy.



Ультрадеталізовані, ультрачіткі фото
Робіть дивовижні знімки у високій роздільності за допомогою потужної камери 200 МП, яка ідеально поєднується з процесором обробки зображень ProVisual.
Зробіть деталі яскравими навіть у темряві
Знімайте захопливі відео навіть за умов слабкого освітлення. Високоякісний сенсор у поєднанні з нашою інноваційною технологією ProVisual Engine, вбудованою у центральний процесор, забезпечує глибший контраст у будь-який час доби. Шум також зменшується, тож ваші відео залишаються чіткими навіть у темряві, без потреби подальшого редагування.


Ширше поле зору для епічних групових селфі
Вміщуйте більше людей у свої селфі завдяки нашій вдосконаленій 10 МП камері основного екрана. Знімайте яскравіші й чіткіші динамічні кадри з новим покращеним сенсором. Розширений кут огляду дозволяє охопити більше людей, тож ніхто не залишиться поза кадром.
Ультрастильний. Ультрапотужний.
Розкрийте ігровий потенціал на найбільшому екрані Fold та з найпотужнішим мобільним процесором Snapdragon®

Центральний процесор
на 38%
швидша обробка
Графічний процесор
на 26%
плавніша графіка
Нейронний процесор
на 41%
швидший штучний інтелект

Неперевершений дисплей з ефектом занурення
Відкрийте для себе ігри нового рівня завдяки нашому найпотужнішому процесору та найбільшому екрану серед усіх моделей Fold. Насолоджуйтеся більш плавним зображенням з ефектом занурення з оптимізованою підтримкою Vulkan та трасуванням променів у реальному часі.
Енергоефективна батарея забезпечує роботу впродовж усього дня
Коли ви в русі, важливо насолоджуватися іграми, переглядом відео чи багатозадачністю без хвилювань щодо заряду. І саме це ви отримаєте завдяки акумулятору на 4400 мА∙год і технології mDNIe, яка забезпечує максимальну енергоефективність без надмірного споживання заряду батареї.


Редагуйте з точністю – поруч з оригіналом
Редагуйте фото так, як вам заманеться, завдяки перегляду змін поруч з оригіналом у Photo Assist. Просто натисніть і утримуйте об'єкт, щоб перемістити його, видалити або збільшити, а також змінюйте кути або доповнюйте фони.
Персональні зведення з Now Brief
Почніть день з ясності – разом із Now Brief. Персоналізовані рекомендації, як-от актуальний прогноз погоди чи Показник життєвих сил, доступні з першого погляду на захопливому основному екрані.19


Прості зведення, розумна організація
Тепер ви легко можете впорядковувати й зберігати великі зведення з вебсайтів за допомогою Galaxy AI. Просто перетягніть їх у застосунок нотаток і збережіть, щоб переглянути пізніше.
Ваша конфіденційність – захищена в епоху штучного інтелекту
Наш модуль Personal Data Engine безпечно збирає й обробляє ваші особисті дані. Потім ці дані шифруються та зберігаються безпосередньо на пристрої за допомогою Knox Vault, що ускладнює несанкціонований доступ.


One UI 8. Cпеціальна новинка для Fold
Наш найкращий, найбільш персоналізований користувацький інтерфейс був створений з нуля як для великого основного екрана, так і для зовнішнього. Завдяки шпалерам, що налаштовуються, інтерактивним віджетам погоди та галереї, ваш Fold буде унікальним і неповторним.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 8" |
| Роздільна здатність екрана | 2184x1968 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 368 ppi |
| Тип екрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Додатково | Зовнішній екран: 6.5", Dynamic AMOLED 2X, 2520x1080 |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 4.32 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 830 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 1 ТБ |
| Оперативна пам'ять | 16 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 200 Мп + 12 Мп + 10 Мп |
| Діафрагма | f/1.7 + f/2.2 + f/2.4 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | Камера на зовнішньому екрані: 10 Мп, f/2.2 Камера на основному екрані: 10 Мп, f/2.2 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 16 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 be |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу |
Алюміній Кераміка Стекло |
| Стандарт захисту | IP48 |
| Захист корпусу |
Влагозащита Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Датчик Холла Компас Сканер обличчя Сканер відбитка пальців |
| Колір | Сріблястий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4400 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | Закритий: 72.8 x 158.4 x 8.9 мм Відкритий: 143.2 x 158.4 x 4.2 мм |
| Вага, г | 215 г |
| Комплектація | Смартфон Інструкція Гарантія |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін/повернення упродовж 14 днів після купівлі |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Алюміній, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Блакитний |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 215 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 830 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1024 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 4320 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 4400 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 25 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 200 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив, Стабілізація, Підтримка знімання 4К, Автофокус, Телеоб'єктив, Спалах, Ультраширококутний об'єктив |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi, Bluetooth, Wi-Fi Hotspot, NFC |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Геомагнітний датчик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Швидка зарядка, Сканер особи, Гіроскоп, Барометр, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 98 434,80 ₴










