
Смартфон Samsung Galaxy Flip7 12/512GB Jetblack, NFC, 50+12/10Мп, 6.9"+4.1" Dynamic AMOLED 2X, Exynos 2500, 4300mAh
52 499 ₴
43 998,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 76452463
- +380 (95) 538-87-64
Samsung Galaxy Flip7 12/512GB Jetblack
Найзручніший смартфон з Galaxy AI
Зустрічайте найтонший, найміцніший і найбільш інноваційний Galaxy Flip - неперевершене поєднання форми й функціональності, що ідеально вписуються у ваш ритм життя і стиль. Неймовірно компактний, він ідеально поміщається в кишені. Оновлений зовнішній екран притягує погляди, а корпус став ще тоншим - як у складеному, так і в розкладеному вигляді.

Ультрастильний й ультракомпактний
Оновлений зовнішній екран Galaxy Flip7 отримав найтоншу на сьогодні рамку, що примножило корисні функції FlexWindow, а основний дисплей забезпечує плавну зміну зображення - справжнє задоволення для очей.

Броньований алюмінієм
Міцний, але легкий корпус з броньованого алюмінію захищає ваш Galaxy Flip7 і має захист від води та пилу за стандартом IP48.

Інноваційний шарнір Armor FlexHinge
Зустрічайте інноваційний Armor FlexHinge - найтонший шарнір, що надає максимальний захист Galaxy Flip7 у надміцному каркасі з Armor Aluminum.

Селфі-камера 50 МП
Насолоджуйтесь ще більш насиченими та деталізованими селфі, які можна попередньо переглянути та миттєво застосувати кастомізовані фільтри на збільшеному екрані FlexWindow. Захоплюйте найдрібніші деталі в кожній сцені завдяки 50 МП камері високої роздільної здатності - а інше довірте новітньому процесору обробки зображень ProVisual. Він покращує кольори та деталізацію для чіткішої передачі відтінків шкіри й текстур. Ви навіть можете скористатися фільтрами на основі штучного інтелекту, щоб надати фото індивідуальності.

Зробіть деталі яскравими навіть у темряві
Знімайте захопливі відео навіть за умов слабкого освітлення. Сенсор високої роздільної здатності працює разом з потужним модулем ProVisual, вбудованим у процесор, щоб забезпечити глибший контраст як удень, так і вночі.

Найшвидший і найплавніший Galaxy Flip
Потужний процесор забезпечує ефективну роботу всіх компонентів - від акумулятора до дисплеїв, гарантуючи потрібну швидкість і стабільність на весь день. Незалежно від того, чи ви ведете пряму трансляцію, граєте або монтуєте нове відео.

Найпотужніший акумулятор серед моделей Galaxy Flip
Акумулятор на 4300 мА*год і технологія mDNIe оптимізовані потужним процесором, тому цей Flip готовий до багатьох годин безперервних розваг.

Вдосталь місця для всього необхідного
Зберігайте всі цінні моменти - завдяки 12 ГБ оперативної пам'яті та можливості вибору з двох варіантів внутрішньої пам'яті. Виберіть до 256 ГБ пам'яті, якщо ви полюбляєте знімати фото та переважно переглядаєте відео онлайн. Або виберіть версію навіть до 512 ГБ пам'яті, якщо ви завзятий геймер, часто завантажуєте великі застосунки - щоб не перейматися браком місця та зниженням швидкодії.

Будьте на крок попереду з Now Brief
Отримуйте персоналізований огляд дня - просто на зовнішньому екрані. Now Brief підбирає для вас найважливіше: прогноз погоди, показник життєвих сил, нагадування та інші підказки. Усе необхідне - з першого погляду.

Now Bar. Живіть у моменті
Панель Now Bar, доступна безпосередньо з зовнішнього екрана, миттєво відкриває доступ до музики, сповіщень у реальному часі та іншої актуальної інформації.

Живе спілкування
Спілкуйтеся вільно й невимушено з Gemini Live - отримуйте відповіді в режимі реального часу. Поділіться моментом за допомогою камери - отримайте натхнення або пораду.![]() |
Характеристика
| Екран | |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X (основний) + Super AMOLED (додатковий) |
| Діагональ екрану | 6.9" (основний) + 4.1" (додатковий) |
| Роздільна здатність екрану | 2520x1080 (основний) + 1048x948 (додатковий) |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | Exynos 2500 |
| Кількість ядер | 10 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Xclipse 950 |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 2 |
| Основна камера | 50 + 12 Мп |
| Фронтальна камера | 10 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний |
| Оптичний зум | 2x |
| Запис відео | |
| Запис відео | 4K@30/60fps, 1080p@60/120/240fps, 720p@960fps |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 512ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android (One UI) |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4 |
| Навігація | GPS, Galileo, QZSS, BeiDou (BDS) |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Кількість SIM-карт | 1 x Nano-SIM + eSIM |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка eSim | Є |
| Живлення та акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 4300 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Потужність зарядки | 25 Вт |
| Бездротова зарядка | Є |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Реверсивна зарядка | Бездротова |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Немає |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP48 |
| Сканер відбитка пальця | У кнопці блокування |
| Матеріал корпусу | Алюміній/Скло |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 166.7 х 75.2 х 6.5 мм (у розкладеному вигляді) • 85.5 х 75.2 х 13.7 мм (у складеному вигляді) |
| Вага | 188 г |
| Додатково | |
| Для геймерів | Так |
| Особливості | Гіроскоп, Компас, Акселерометр, Барометр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Розкладний |
| Колір | Чорний |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 2520х1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 188 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Xclipse 940 |
| Кількість ядер | 10 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Samsung Exynos 2400 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3210 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 4300 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 25 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Стабілізація, Автофокус, Спалах, Підтримка знімання 4К |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi, Bluetooth, Wi-Fi Hotspot, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Геомагнітний датчик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Швидка зарядка, Сканер особи, Гіроскоп, Барометр, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 43 998,80 ₴












