
Смартфон Nothing Phone (3) 12/256GB White, NFC, 6.67" AMOLED, 50+50+50/50Мп, Snapdragon 8s Gen 4, 5150mAh
37 731 ₴
30 730,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6432623
- +380 (95) 538-87-64
Nothing Phone (3) 12/256GB White
Майбутнє вже тут
Смартфон Nothing Phone (3) — неймовірний флагман із 6,67-дюймовим OLED-дисплеєм, що має частоту оновлення 120 Гц. Він ідеально підходить як для виконання робочих завдань, так і для онлайн-геймінгу. Вибирай оптимальний обсяг сховища під свої потреби, щоб завжди мати доступ до важливих файлів. Система з чотирьох камер дає змогу зафіксувати неймовірні динамічні моменти за будь-якого рівня освітлення. Акцентна деталь моделі полягає в оновленому Glyph Matrix на задній панелі.

Залиш рутину позаду
Вибираючи Nothing Phone (3), ти виходиш зі світу повсякденних дизайнів, потрапляючи у футуристичну майбутнє. Вбудований мінідисплей Glyph Matrix відбиває повідомлення у формі емодзі, зворотний відлік під час фотографування, а також виконує роль ліхтарика. Змінювати гліфи можна за допомогою простого натискання однієї кнопки. Ти можеш настроїти персоналізовані візуальні ефекти, рінгтони та вібрації для мінідисплея, щоб зробити повідомлення унікальними. Перетвори стандартне використання телефона на цікаву розвагу.

Великий і яскравий дисплей
Модель обладнана AMOLED-матрицею, яка забезпечує чіткі візуальні ефекти з неймовірно високою щільністю пікселів. Ідеальний контраст надає відтінкам соковитості та насиченості, не позбавляючи реалістичності кольору. Діагональ 6,67 дюйма оптимальна для виконання будь-яких завдань. Яскравості 4500 нітів вистачить, щоб комфортно користуватися смартфоном навіть на вулиці в сонячну погоду.

Неймовірне звучання
Відкрий для себе просторове звучання контенту з функцією відстеження положення голови після під'єднання смартфона Nothing Phone (3) до навушників. Звукова сцена миттєво настроюється, створюючи охоплення 360-градусного звукового поля. Телефон обладнаний симетричною системою динаміків, які розташовані з обох боків рамки. Можна насолоджуватися насиченим і чітким звучанням, хоч як ти тримаєш ґаджет у руках.

Максимум організації в одному девайсі
За допомогою Essential Key твої записані думки, що надихають закладки, документи та контент будуть автоматично каталогизуватися. Натиснення однієї бічної кнопки досить, щоб зробити знімок екрана, швидко записати думки. Вбудована система сформує список справ, з огляду на написане тобою, розумно розподіливши час для всіх завдань. А за допомогою камери ти можеш швидко знайти товар, що сподобався, або розшифрування будь-якого побаченого об'єкта, інформації. У режимі реального часу получі порада, прогноз погоди, результат футбольного матча, просто скориставшись Essential Key.

Лови всі важливі моменти
Система камер із великими сенсорами, чітким фокусом і реалістичним передаванням кольору готова до створення контенту в будь-яку пору дня й ночі. Збільшена діафрагма основної 50-мегапіксельної камери захоплює на 44% більше світла, допомагаючи в створенні знімків ідеальної чіткості навіть у темну пору доби. Перекопічний об'єктив дає змогу робити макрознімання об'єктів ще на 5 см ближче. Технологія 7-шарових лінз усуває зайві відблиски в кадрах.

Фіксуй ритм життя в 4К
Всі деталі важливих моментів життя будуть зафіксовані з разючою деталізацією завдяки зніманню з високою роздільною здатністю зі швидкістю 60 кадрів на секунду. Керування функціоналом камери таке просте й інтуїтивно зрозуміле, що всі важливі епізоди точно будуть зафіксовані.

Стабільна робота ґаджета
Смартфон Nothing Phone (3) має інтуїтивно настроювану та максимально персоналізовану операційну систему. Користувачеві доступні сотні унікальних анімацій, шрифтів та іконок для створення естетики простору. Найкорисніші програми містяться у верхній частині списків для швидкого доступу. Особистий простір із конфіденційними даними захищений паролем і закрито від доступу треті особи.

Продуктивність, що не знає меж
Девайс працює на базі чипсета Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4, ефективно та на 36% швидше виконуючи десятки ресурсомістких завдань одночасно. Графіка покращена на 88%, що особливо актуально для геймінгу. Збільшений обсяг ОЗП останнього покоління прискорює оброблення даних для безшовного перемикання між програмами. Девайс підтримує Wi-Fi 7 зі швидкістю передавання даних, збільшеною до 380%. Використання сучасних стандартів мобільної мережі скорочує затримку передавання даних на 15%.

Автономність для твоїх завдань
Вбудований акумулятор на 5150 мА·год заряджається з 1 до 50% за 20 хвилин за допомогою швидкого заряджання потужністю 65 Вт. Бездротова 15-ватна зарядка може одночасно заряджати як смартфон, так і інші аксесуари, наприклад, навушники.

Раціонально гармонійний
Функціональність і естетика переплітаються в смартфоні Nothing Phone (3). Ультратонка рамка має товщину всього 1,87 мм, залишаючи більше вільного простору екрану. Конструкторське рішення з прозорою вставкою дає змогу заглянути всередину ґаджета та побачити красу деталей. Девайс готовий до будь-яких пригод: стандарт IP68 дає змогу використовувати ґаджет під час раптового зливи. Захисне скло закриває дисплей і задню панель, а на алюмінієвій рамці не залишаються відбитки пальців.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип | Смартфони |
| Бренд | Nothing |
| Екран | |
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.67'' |
| Роздільна здатність екрана | 2800x1260 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Adreno 825 |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 3 |
| Основна камера | 50 + 50 + 50 Мп |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний, Перископ |
| Оптичний зум | 3x |
| Записування відео | |
| Записування відео | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 256 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 6.0 |
| Навігація | GPS, Galileo, QZSS, BeiDou (BDS), NavIC, SBAS |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Кількість SIM-карток | 3 SIM (2х Nano-SIM + eSIM) |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка eSim | Є |
| Живлення й акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 5150 мА·год |
| Швидке заряджання | Є |
| Потужність заряджання | 65 Вт |
| Бездротове заряджання | Є |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Реверсивне заряджання | Бездротова/дротова |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Немає |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (оптичний) |
| Матеріал корпусу | Алюминий/Стекло |
| Колір | Білий |
| Розміри | 160.6 х 75.59 х 8.99 мм |
| Вага | 218 г |
| Додатково | |
| Особливості | Гіроскоп, Датчик наближення, Компас, Акселерометр |
| Комплектація | Смартфон • кабель USB-C — USB-C • чохол • інструмент для вилучення SIM-карти • документація |
| Сумісна модель | Nothing Phone (3) |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nothing |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 3 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Android |
| Оснащення | Підтримка e-SIM |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 6.0 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Формати аудіо | AAC, MP3, MP4, FLAC |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив, Стабілізація, Підтримка знімання 4К, Автофокус, Телеоб'єктив, Спалах, Ультраширококутний об'єктив |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Bds, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou, Galileo |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2800х1260 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 218 г |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5150 мА/год |
| Потужність заряджання | 65 В |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3400 МГц |
- Ціна: 30 730,80 ₴









