
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G 8/128GB Grey, 13/12 Мп, IP68, Samsung Exynos 1580, IPS 10.0", 8000 mAh
26 062 ₴
21 061,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6765832
- +380 (95) 538-87-64
Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G 8/128GB Grey
В центрі уваги завдяки неперевершеному стилю
Надихайтеся та проявляйте себе за допомогою Galaxy Tab S10 FE з S Pen із підтримкою штучного інтелекту. Світлі акценти в деталях дизайну додають шарму, створюючи ефектний образ.

Обводиш – і знаходиш на великому екрані
Шукайте будь-яке зображення, відео чи текст на екрані простим дотиком. Обведіть, виділіть, зробіть помітку чи торкніться, щоб знайти те, що вас цікавить – без знімків екрана.

Допомога з домашніми завданнями
Навчайтеся ефективніше разом з планшетом та Google. Просто обведіть навчальний матеріал на екрані й отримуйте пояснення, відео та результати з інтернету. Тепер легко виконати домашнє завдання з математики, історії, хімії, біології, фізики й не тільки – рішення в одному вікні застосунку.

Ще потужніший завдяки високій продуктивності
Творіть, навчайтеся та грайте без перешкод завдяки суперплавній роботі процесора Exynos 1580. Відчуйте інновації на основі штучного інтелекту з корисними інструментами для підвищення продуктивності. Легко перемикайтеся між задачами завдяки великому обсягу пам’яті в обох моделях і зберігайте все, що вам подобається, з підтримкою карт пам’яті microSD до 2 ТБ.

Екран – дивовижний, а зображення – суперплавне
Відкрийте для себе екран із високою роздільною здатністю, чіткими деталями та плавною частотою оновлення 90 Гц. Технологія Vision Booster забезпечує яскраве зображення навіть надворі у режимі високої яскравості. Продовжуйте насолоджуватися контентом завдяки зниженому рівню синього світла для комфорту очей.

Тонкий. Легкий. Ідеальний
Візьміть із собою в дорогу Galaxy Tab S10 FE. Тонкий й легкий – він гармонійно впишеться у ваш ритм життя та легко поміщається в сумку.

Вирішення математичних задач
Складна математична формула? Не проблема – просто запишіть її за допомогою S Pen, і функція вирішення математичних задач автоматично розв’яже її для вас.

Один дотик – і ви у світі AI
Натисніть клавішу Galaxy AI Key, щоб миттєво потрапити у світ штучного інтелекту. Налаштуйте цю клавішу під свого улюбленого помічника для спрощення повсякденних справ та отримання розумної допомоги одним натисканням клавіші.

Камера 13 МП для максимальної роздільної здатності
Приготуйтеся до яскравих фото та відео у високій роздільній здатності. Оновлена основна камера на 13 МП робить ваші знімки ще чіткішими та деталізованішими, щоб кожен кадр вражав неймовірною виразністю.

Назустріч пригодам під цілковитим захистом
Завдяки водо- та пилозахисту за стандартом IP68, Galaxy Tab S10 FE з S Pen готові супроводжувати вас у будь-якій подорожі.

Персональний огляд вашої оселі
Перевіряйте стан своєї оселі з висоти пташиного польоту за допомогою віджета Home Insight. Панель приладів показує ключову інформацію про ваш дім на основі підключених датчиків і пристроїв. Досліджуйте свій простір за допомогою 3D-карти та отримуйте персоналізовані поради від штучного інтелекту.

Застосунки Galaxy Spotlight. Творіть як професіонал
Розкрийте творчий потенціал із Galaxy Tab S10 FE завдяки професійним застосункам. Надихайтеся і створюйте разом із LumaFusion, Goodnotes, Clip Studio Paint, Noteshelf 3, Sketchbook та Picsart.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 10.9'' |
| Роздільна здатність екрану | 2304x1440 |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | Exynos 1580 |
| Кількість ядер | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Xclipse 540 |
| Камера | |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 128ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Окремий |
| Максимальний об'єм карти пам'яті | до 2 ТБ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android (One UI) |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5.3 |
| GPS | Немає |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Можливість здійснювати дзвінки | Є |
| Підтримка eSim | Немає |
| Живлення та акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 8000 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Реверсивна зарядка | Немає |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Немає |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Сканер відбитка пальця | У кнопці блокування |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | |
| Розміри | 254.3 х 165.8 х 6 мм |
| Вага | 497 г |
| Додатково | |
| Мікрофон | Є |
| Стилус | Є |
| Комплектація | Планшет • кабель USB-C - USB-С • стілус • інструмент для виймання картки пам'яті • документація |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Діагональ екрану | 10.9 дюйм |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S10 |
| Модель процесора | Samsung Exynos 1580 |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Операційна система | Android |
| Процесор планшета | Samsung |
| Роздільна здатність екрану | 2304×1440 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Сірий |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 497 г |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12.0 |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Зв'язок та комунікації | |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
- Ціна: 21 061,80 ₴







