
Смартфон Samsung Galaxy A07 4/128GB Light Violet, 50/2 Мп, 6.7", 5000 mAh, Helio G99
6 209 ₴
5 308,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6453243
- +380 (95) 538-87-64
Описсмартфон Samsung Galaxy A07 4/128Gb Light Violet (SM-A075FZKGSEK)
Імерсивний дисплей 6.7|
Занурюйтеся в яскраві враження з 6.7-дюймовим безрамковим дисплеєм і плавною частотою оновлення 90 Гц для бездоганного перегляду та скролінгу без перешкод.

Стильні та тонкі
Відкрийте для себе неймовірний досвід користування Galaxy A07. Доступні в чорному, фіолетовому та зеленому кольорах.

Потужність для ігор, потокових трансляцій і багатозадачності
Завдяки новому процесору Galaxy A07 миттєво запускає застосунки, забезпечує бездоганну плавність роботи в іграх, а також підтримує потокові трансляції, ігри та перегляд вебсторінок одночасно, без збоїв.

Отримуйте до 6 років оновлень ОС і системи безпеки, щоб завжди бути на крок попереду
Залишайтеся на крок попереду та майте максимальний захист. Galaxy A07 отримає 6 основних оновлень ОС та 6 оновлень системи безпеки, тому ваш смартфон залишатиметься актуальним і надійно захищеним упродовж багатьох років.

Захист від пилу та води класу IP54
Завдяки класу захисту IP54 ваш смартфон не боїться пилу та витримує водяні бризки з будь-якого напрямку, що робить його ідеальним для запиленого середовища, поїздок під дощем або розваг біля басейну.
.jpg)
Камера професійного рівня
Основна камера Galaxy A07 на 50 МП забезпечує професійну якість знімків із насиченими кольорами та чудовою деталізацією. Потужний процесор оброблення зображень точно балансує світло та тіні, щоб забезпечити чіткі результати за будь-яких умов. Робіть яскраві кадри з бездоганною різкістю й професійною чіткістю.

Новий інтерфейс One UI
Завдяки новому інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та покращеній зручності використання One UI 7 робить Galaxy A07 простим у використанні.

Миттєво обмінюйтеся файлами
Використовуйте функцію Quick Share, щоб легко обмінюватися файлами між пристроями — як у межах екосистеми Galaxy, так і поза нею, включно з iOS і ПК.

Легкий перехід з iOS
Перехід з iOS так просто! Завдяки функції Smart Switch ви можете легко переносити свої світлини, відео, контакти та програми.

Основні характеристики
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Тип зв'язку | 2G, 3G, 4G (LTE) |
| Операційна система | Android |
| Версія ОС | Android 15 |
Загальні характеристики
| Модель | Samsung Galaxy A07 |
| Модельний ряд | Galaxy A |
| Рік випуску | 2025 |
| Клас | Для роботи, для читання, Ігрової, недорогий, Фаблет |
| Призначення | Для дівчат, для чоловіків |
Дисплей
| Діагональ екрана | 6.7 |
| Тип матриці екрана | PLS |
| Роздільна здатність екрана | 1600x720 |
| Дисплей (щільність пікселів на дюйм), ppi | 262 |
| Частота оновлення екрана, Гц | 90 |
Процесор
| Виробник процесора | MediaTek |
| Модель процесора | Helio G99 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2*2,2 + 6*2,0 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Графічний процесор | Mali-G57 MC2 |
Камера
| Кількість камер в основному блоці | 2 |
| Основна камера, Мпікс | 50+2 |
| Основна камера — додатково | 10-кратний цифровий зум, f/1.8, f/2.4, Автофокус, спалах, уповільнене знімання |
| Записування відео | FHD (1920x1080), 30 fps |
| Фронтальна (селфі) камера, Мпікс | 8 |
| Фронтальна камера — додатково | f/2.0 |
Бездротові технології
| Бездротові технології | Bluetooth, GPS, Wi-Fi |
| Навігація система | Beidou (BDS), Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Wi-FI | 802.11 a/b/g/n/ac, Direct, dual-band |
| Bluetooth | A2DP, LE (Low Energy), v5.3 |
Живлення
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Ємність акумулятора, мА·год | 5000 |
| Технології заряджання | Функція швидкого заряджання |
| Максимальна потужність зарядного пристрою, Вт | 25 |
Додаткові характеристики
| Безпека | Сканер відбитка пальця |
| Функції та можливості | Підтримка карт пам'яті, З радіо |
| Інтерфейси | 3,5 mm, USB Type-C |
| Обсяг карт пам'яті, до | microSD до 2 Тб |
| Датчики | Датчик освітленості, Датчик положення екрана, Датчик наближення |
| Комплектація (зміни зміни в різних постачаннях) | Документація, Інструмент для вилучення Sim-карти, Кабель USB-C/USB-C, Смартфон |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна виробник | Китай |
Фізичні характеристики
| Клас захисту | IP54 |
| Особливості конструкції | Безрамковий, Пило/вологозахищений, з великим екраном, З потужним акумулятором, Тонкий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Фіолетовий |
| Загальна ширина виробу, мм | 77,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 167,4 |
| Товщина, мм | 7,6 |
| Вага, грам | 184 |
Інші характеристики
| Рейтинг AnTuTu, балів | 413198 |
Інші
| Габарити в пакованні (ВхШхГ), см | 3x9x18 |
| Вага в пакованні, кг | 0,26 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Алюміній, Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Фіолетовий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | PLS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 262 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 184 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 642L |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Helio G99 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 25 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас |
- Ціна: 5 308,80 ₴









