
Смартфон OnePlus 9 Pro 12/256 GB Morning Mist Global NFC, 48+50+8+2/16 Мп, Snapdragon 888, AMOLED 6.7", 4500 мА·год
18 346 ₴
15 345,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3426865
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Смартфон OnePlus 9 Pro 12/256GB Morning Mist
Смартфон OnePlus 9 Pro

Флагманська камера, розроблена спільно з компанією Hasselblad ексклюзивно для OnePlus, пропонує вам провідні інновації в галузі мобільної фотографії. Вона поєднує в собі безкомпромісну продуктивність з передовими технологіями обробки зображень, включаючи 2x2 OCL, 12-бітний RAW, подвійний ISO і 3-HDR. І забезпечує інтуїтивно зрозумілий, а також точний контроль над кожним кадром як для новачків, так і для найвибагливіших професіоналів. Розблокуйте свою уяву та створюйте дивовижні фото з OnePlus 9 Pro.

OnePlus 9 Pro забезпечує безпрецедентну серед смартфонів перенесення кольорів. За допомогою калібрування Natural Color Calibration від Hasselblad ви зможете насолодитися неймовірно автентичними кольорами та максимально природним відображенням тілесних тонів для своїх мобільних фотографій. У той час як спеціальний режим Hasselblad Pro забезпечує детальний контроль над ключовими елементами і дозволяє самостійно налаштовувати ISO, час експозиції та баланс білого.

Перетворіть дорогоцінні моменти на спогади на все життя з OnePlus 9 Pro. Ультрасучасний надширококутний сенсор Sony IMX766 з роздільною здатністю 50 Мп подбає про те, щоб ваші знімки були просто чудовими. Збільшений розмір сенсора забезпечує кращу якість зображення та нижчий рівень шуму. А новаторський 14-міліметровий об'єктив Freeform гарантує неперевершену чіткість та деталізацію ширококутних зображень. Розширте свій світогляд і знімайте все від безмежних морських просторів до крутих групових фото.

Розширте свій світ за допомогою чудових надшироких фото, робіть реалістичні портрети з природними квітами або відкрийте для себе вічну красу природи з макрозйомкою. Камера OnePlus 9 Pro із чотирма різними об'єктивами дозволить вам створювати справжні шедеври.

У надгладких та гіперреалістичних 8K-відео кожен знятий вами момент буквально оживає. Знімайте та редагуйте свої кінематографічні шедеври на ходу за допомогою потужних ефектів. Розвивайте свою уяву та розкажіть свою історію з OnePlus 9 Pro.6,7-дюймовий дисплей Fluid AMOLED 2.0 у OnePlus 9 Pro це флагман серед мобільних дисплеїв. Завдяки революційній технології LTPO, фірмовій опції Smart 120 Гц та високій точності кольору цей екран встановлює новий стандарт якості. Побачте та відчуйте різницю завдяки реалістичним деталям та надгладкій чуйності, які буквально змушують зображення оживати.

OnePlus 9 Pro із найпотужнішим у світі процесором Snapdragon 888 забезпечує вам безкомпромісну міць, що відкриває нові можливості. Створений на основі передового 5 нм технологічного процесу, цей чіп має на 25% більшу продуктивність ЦП, ніж у Snapdragon 865. А флагманська графіка Adreno 660 у поєднанні з оперативною пам'яттю нового покоління забезпечує чудову швидкодію в іграх та інших завданнях. Випробуйте новий рівень швидкості та плавності.

Завдяки швидкій зарядці нового покоління Warp Charge 65T залишатися на зв'язку весь день безперервно не складе труднощів. Це розумніше, безпечніше та універсальне рішення, яке здатне забезпечити запас енергії на цілий день лише за 15 хвилин. Або повністю зарядити смартфон лише за 29 хвилин. А найшвидша бездротова зарядка Warp Charge 50 Wireless дозволяє за 30 хвилин отримати до 70% заряду, тим самим перевершуючи навіть деякі провідні рішення. Причому неважливо, як ви розмістите телефон на майданчику горизонтально або вертикально. Що забезпечує ще більше комфорту у повсякденному використанні. Фірмова OxygenOS 11, створена спільно з спільнотою користувачів OnePlus, робить використання смартфона ще комфортнішим. Вона отримала нові функції і покращений інтерфейс користувача, більш інтуїтивно зрозумілий і захоплюючий. Щоб ви змогли випробувати всі переваги цієї найшвидшої та найплавнішої ОС OnePlus.

Виходьте на новий рівень у мобільних іграх із OnePlus 9 Pro. Кращий у своєму класі дисплей Fluid Display 2.0 з частотою 120 Гц та величезна міць Qualcomm Snapdragon 888 забезпечують неймовірну чуйність та наднизьку затримку для більш плавного та комфортного геймплею. З OnePlus ви точно не захочете зупинятися на досягнутому. Ексклюзивна революційна технологія Hyper Touch від OnePlus скорочує затримки, роблячи геймінг плавнішим навіть у найвибагливіших мобільних іграх. Ця функція забезпечує до 6 разів швидше синхронізацію між дисплеєм і процесором, а також більш чуйне ігрове управління. Випробуйте надшвидке прицілювання і точність у різних іграх, включаючи League of Legends: Wild Rift, PUBG Mobile, Call of Duty Mobile і Brawl Stars.
Характеристики
| Екран | |
| Діагональ: | 6,7 (Fluid AMOLED) |
| Розширення: | 3216х1440 |
| Процесор | |
| Процесор: | восьмиядерний Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 |
| Частота: | 1,8-2,8 ГГц |
| Графічний процесор: | Adreno 660 |
| Пам'ять | |
| ОЗП: | 12 Гб |
| Пам'ять: | 256 Гб |
| Апаратні функції | |
| Зв'язок: | GSM, WCDMA, CDMA, LTE-FDD, LTE-TDD, 5G |
| Передавання даних: | HSPA 42,2/5,76 Мбіт/с, LTE-A (CA) Cat20 2000/200 Мбіт/с, 5G |
| Комунікації: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, дводіапазонний, Wi-Fi Direct, DLNA, точка доступу; Bluetooth 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| 5G: | є |
| NFC: | є |
| Підтримка двох SIM-карток: | так |
| Тип SIM-картки: | Nano-SIM |
| Інтерфейсний роз'єм: | USB Type-C |
| Слот розширення: | ні |
| GPS: | A-GPS, ГЛОНАСС, BDS, GALILEO, SBAS |
| Камера | |
| Основа (квадро): | 48 Мп, f/1,8, 23 мм (широкий), 1/1,43 дюйма, 1,12 мкм, всеспрямований PDAF, лазерне автофокусування, OIS + 8 Мп, f/2,4, 77 мм (телефото), 1,0 мкм, PDAF, OIS, 3,3-кратний оптичний зум + 50 Мп, f/2,2, 14 мм (надширокий), 1/1,56 дюйма, 1,0 мкм + 2 Мп, f/2 ,4, (глибина) / Hasselblad Color Calibration, подвійний світлодіодний спалах, HDR, панорама; відео: 8K при 30 кадрах за секунду, 4K при 30/60/120 кадрах за секунду, 1080p при 30/60/240 кадрах за секунду, Auto HDR, gyro-EIS |
| Фронтальна: | 16 Мп, f/2,4, (широкий), 1/3,06 дюйма, 1,0 мкм/Авто-HDR; відео: 1080p/30 кадрів за секунду, гіроскоп-EIS |
| Додатково | |
| Датчики: | Відбиток пальця (під дисплеєм, оптичний), акселерометр, гіроскоп, наближення, компас, кольорова гама |
| ОС: | Android 11, OxygenOS 11 |
| Батарея | |
| Акумулятор: | 4500 мАг, швидка зарядка 65 Вт, 1-100% за 29 хв |
| Розміри та вага | |
| Габарити: | 163,2 x 73,6 x 8,7 мм |
| Вага: | 197 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Модель телефону | OnePlus 9 Pro |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Блакитний |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 660 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 2840 МГц |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | Type-C, USB, Wi-Fi, Bluetooth, Wi-Fi Hotspot, NFC |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 15 345,80 ₴




