
Планшет Blackview OSCAL Pad 80 6/256GB Iceberg Blue, 13/8Мп, 8 ядер, 8200 mAh, 10.5", IPS, Unisoc Tiger T606
7 072 ₴
- Немає в наявності
- Код: 43216435
- +380 (95) 538-87-64
Blackview OSCAL Pad 80 6/256GB Iceberg Blue
Pad 80 – стильний, потужний і універсальний планшет для будь-яких завдань
Pad 80 привертає увагу своїм витонченим і легким дизайном. Плоскі краї, закруглені кути та ергономічна конструкція забезпечують комфортне використання, роблячи планшет одночасно стильним і практичним.

10,51-дюймовий FHD+ дисплей
Насолоджуйтеся захопливими візуальними враженнями з 10,51-дюймовим надвеликим екраном. Висока чіткість і яскраві кольори забезпечують реалістичне відтворення зображень і відео, перетворюючи перегляд у справжнє задоволення. Ідеально підходить для фільмів, ігор, роботи та навчання.

Widevine L1 – якість без компромісів
Pad 80 підтримує технологію Widevine L1, що дозволяє транслювати відео у високій роздільній здатності на таких платформах, як Amazon Prime Video, Disney+, HBO GO та YouTube. Насолоджуйтесь улюбленим контентом з неймовірною якістю, де б ви не були.
Подвійні динаміки Smart-K
Вбудовані динаміки Smart-K забезпечують чистий і насичений звук, що ідеально підходить для ігор, музики чи перегляду фільмів. Чіткість та об’ємність звуку дозволяють повністю зануритися в атмосферу контенту.

Потужний акумулятор на 8200 мАг
Pad 80 оснащений акумулятором великої ємності, який забезпечує понад 15 годин активного використання. Незалежно від того, чи дивитеся ви фільми, працюєте або граєте, планшет буде готовий до дії протягом усього дня.

8 МП фронтальна камера
Фронтальна камера Pad 80 на 8 МП дозволяє створювати чіткі селфі, проводити якісні відеодзвінки та брати участь в онлайн-конференціях із високою деталізацією. Вона стане вашим надійним інструментом для спілкування та роботи.

Восьмиядерний процесор UNISOC T606
Pad 80 оснащений потужним восьмиядерним процесором UNISOC T606, який забезпечує високу продуктивність і швидкість. Легко справляйтеся з багатозадачністю, запуском вимогливих додатків і плавним відтворенням мультимедіа.

До 18 ГБ оперативної пам’яті для безперебійної роботи
Pad 80 пропонує до 18 ГБ оперативної пам’яті, що гарантує безперебійну роботу. Швидке перемикання між додатками, ігри без лагів та продуктивна робота з файлами забезпечують комфорт і ефективність у будь-яких завданнях.

Характеристики
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 14 |
Дисплей |
|
| Діагональ дисплея | 10.51" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1200 |
| Матриця | IPS |
| Тип дисплея | Ємнісний |
| Щільність пікселів | 215 ppi |
Пам'ять |
|
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
Процесор |
|
| Процесор | SpreadTrum (Unisoc) T606 (2.0 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G57 |
Функції телефону |
|
| Можливість здійснювати дзвінки | Немає |
| Тип sim-карт | Немає |
Бездротові комунікації |
|
| 2g | Немає |
| 3g | Немає |
| 4G/LTE | Немає |
| NFC | Немає |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Gps | GPS / A-GPS |
| Wi-fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| ГЛОНАСС | Немає |
Камера |
|
| Основна камера | 13 Мп |
| Спалах | Є |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Аудіо |
|
| Мікрофон | Є |
| Динаміки | Стерео |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення | USB Type-С |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технології |
Акселерометр Сканер обличчя |
| Колір | Синій |
Акумулятор |
|
| Ємність аккумулятору, мАгод | 8200 мАгод |
| Швидка зарядка | Немає |
Габарити і комплектація |
|
| Розміри і вага | 246.77 x 161.88 x 9.1 мм 495 г |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Комплектація | Планшет Кабель USB Зарядний пристрій Керівництво |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Діагональ екрану | 10.5 дюйм |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Unisoc Tiger T606 |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Операційна система | Android |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Мультимедіа | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Формати аудіо | MP3, AAC, FLAC |
| Функції камери | Автофокус |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 495 г |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Датчик освітленості, Датчик наближення, Акселерометр |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8200 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
- Ціна: 7 072 ₴







