
Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU (83CC002HUS), 15.6"TN+film, Core i7-13620H, Intel UHD Graphics, ОЗП 16ГБ, SSD 1ТБ
34 258 ₴
- Немає в наявності
- Код: LEN4154
- +380 (95) 538-87-64
Lenovo V15 G4 IRU (83CC002HUS)
Продуктивний ноутбук за доступною ціною
Ноутбук початкового рівня для вирішення бізнес-завдань в офісі та вдома
15,6-дюймовий дисплей FHD середнього розміру з низьким рівнем випромінювання синього світла
Продуктивний процесор Intel для ефективної роботи
Прекрасні візуальні ефекти завдяки вбудованій відеокарті Intel UHD
Підтримка Wi-Fi 6, комплектація безліччю портів та роз'ємів для периферійних пристроїв
Система безпеки ThinkShield для захисту даних
Чудове звучання завдяки аудіосистемі з підтримкою Dolby Audio та двом динамікам

Відкритість для бізнесу
Вас перестали задовольняти ноутбуки початкового рівня, які не мають потрібних для роботи інструментів? Тоді зверніть увагу на модель Lenovo V15 (4th Gen), що надає широкий спектр можливостей за вигідною ціною. Цей ноутбук укомплектований продуктивним процесором Intel, енергоефективною вбудованою відеокартою Intel та зручним 15,6-дюймовим дисплеєм – усім необхідним для організації гарної робочої зони. Також є великий обсяг оперативної пам'яті для ефективного виконання завдань та ємний накопичувач для зберігання файлів. До того ж, дизайн ноутбука відмінно гармонує з офісним середовищем: доступні варіанти з текстурованим оздобленням чорного кольору з двох сторін або спеціальним оздобленням сірого кольору з двох сторін.

Завжди на зв'язку та в безпеці
Неважливо, для кого ви купуєте ноутбук - тільки для себе або для цілої команди ІТ-фахівців, модель Lenovo V15 (4th Gen, 15) спочатку створена для вирішення бізнес-завдань. У ній є модуль WiFi 6 для підключення до високошвидкісних мереж передачі даних та повнофункціональний порт USB Type-C. Клавіатура оснащена гарячими клавішами, у тому числі кнопкою сервісного обслуговування для компаній малого та середнього бізнесу. Комплексна система безпеки ThinkShield забезпечує надійний захист даних. Є також інструменти спілкування в сучасному діловому світі, у тому числі програмне забезпечення Lenovo Smart Appearance, яке забезпечує високу якість відеодзвінків під час віртуальних нарад, а також підтримує спеціальні ефекти для камери, наприклад, розмиття фону для захисту конфіденційності.

Порти та роз'єми
1. Порт USB Type-A 3.2 Gen 1
2. Роз'єм Ethernet (RJ45)
3. Роз'єм для замка Kensington Nano Security Slot
4. Роз'єм живлення (порт потужністю 65 Вт)
5. Порт USB Type-A 3.2 Gen 1
6. Роз'єм HDMI 1.4b
7. Порт USB 3.2 Gen 1 Type-C (повнофункціональний)
8. Комбінований роз'єм для мікрофона та навушників

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | Lenovo |
| Артикул | 83CC002HUS |
| Клас | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Характеристики екрану | |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" дюймів |
| Тип матриці | TN |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920x1080) |
| Опис екрану | ➣ Антиблікове покриття ➣ Яскравість 250 nits ➣ NTSC 45% |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Частота | 3.6 GHz (Turbo Boost up to 4.9 GHz) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| Пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Gb (8 Gb onboard + 8 Gb) |
| Тип пам'яті | DDR4-3200 |
| Максимальний обсяг | 16 Gb |
| Накопичувач | |
| Тип | SSD (M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe) |
| Об'єм SSD | 1 Tb |
| Оптичний привід | - |
| Відеосистема | |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | |
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
| Комунікації | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Мережевий адаптер RJ-45 | Gigabit Ethernet |
| Акумулятор | |
| Кількість осередків | 2 |
| Потужність | 38 WHr |
| Час автономної роботи | ➣ Швидка зарядка Rapid Charge (80% за 60 хвилин) |
| Додаткові характеристики | |
| Картрідер | - |
| Зовнішні порти | ➣ USB-C 3.2 Gen 1 (передача данных, Power Delivery 3.0 та DisplayPort 1.2) ➣ USB 3.2 Gen 1 ➣ USB 2.0 ➣ HDMI 1.4b ➣ Комбінований аудіороз'єм |
| WEB-камера | HD (1280x720) із захисною шторкою |
| Підсвічування клавіатури | - |
| Сканер відбитка пальця | - |
| Додатковий опис | ➣ 2x 1.5W Стереодинаміки з підтримкою технології Dolby Audio ➣ Двонаправлені мікрофони ➣ Відповідає MIL-STD-810H |
| Фізичні параметри | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір | 359.2 x 235.8 x 19.9 мм |
| Вага | 1.65 кг |
| Колір корпусу | Business Black (Чорний) |
| Комплектація | ➣ Lenovo V15 Gen 4 (15" Intel) ➣ Адаптер живлення з круглим штекером потужністю 65 Вт ➣ Короткий посібник користувача |
Технічні характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки товару. Згідно із закаоном України "про права споживачів".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TN LED |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Металевий корпус |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 38 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Intel |
- Ціна: 34 258 ₴









