
Смартфон Cubot A40 4/256GB Black, NFC, 48+2/16Мп, 6.88" IPS, Tiger T606, 5100 мАг
6 178 ₴
- Немає в наявності
- Код: Cub1140
- +380 (95) 538-87-64
Cubot A40 4/256GB Global NFC Black
Cubot A40 4/256GB — сучасний смартфон для активного життя!
Cubot A40 — це поєднання стильного дизайну, потужної продуктивності та великих можливостей. Він створений для тих, хто хоче отримати максимум від свого смартфона щодня — працювати, навчатися, спілкуватися, знімати й розважатися без обмежень.

Великий та яскравий дисплей відкриває новий рівень комфорту. Кольори насичені, зображення чітке, а перегляд відео, соцмереж або ігор приносить справжнє задоволення.


Потужний процесор і 4 ГБ оперативної пам’яті забезпечують стабільну роботу системи навіть при запуску кількох додатків одночасно.
256 ГБ вбудованої пам’яті вистачить для сотень відео, тисяч фотографій та улюблених додатків, а при потребі пам’ять можна розширити картою microSD.

Основна камера дарує чіткі та яскраві фото в будь-яких умовах освітлення, а фронтальна камера чудово підходить для якісних селфі та відеодзвінків.





Ємний акумулятор дозволяє користуватися смартфоном цілий день без підзарядки — переглядати відео, слухати музику, користуватись інтернетом і месенджерами.

Cubot A40 працює на новій версії Android, має зручний інтерфейс, швидкий доступ до всіх функцій і підтримує найпопулярніші додатки.
Додатково смартфон підтримує 2 SIM-карти, 4G-зв’язок і всі основні бездротові технології — Wi-Fi, Bluetooth, GPS.
Cubot A40 4/256GB — це оптимальне поєднання дизайну, продуктивності та доступної ціни.
Він стане твоїм надійним помічником у роботі, навчанні та розвагах, завжди готовим до будь-яких викликів дня!

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Дисплей | |
| Основний дисплей | 6.88 " 1640x720 260 ppi IPS 120 Гц |
| Співвідношення дисплей/корпус | 84 % |
| Апаратна частина | |
| Операційна система | Android 15 |
| Модель процесора | Unisoc Tiger T606 |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Ядер процесора | 8 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MP1 |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Слот для карт пам’яті | microSD |
| Результати тестів | |
| Тест AnTuTu Benchmark | 256 000 points |
| Тест Geekbench | 1328 points |
| Тест Wild Life (Extreme) | 133 points |
| Основна камера | |
| Кількість об'єктивів | 3 модулі |
| Основний об'єктив | 48 МП |
| Ультраширокий об'єктив | 2 МП |
| Допоміжний об'єктив | |
| Зйомка Full HD (1080p) | 30 к/с |
| Спалах | |
| Фронтальна камера | |
| Форм-фактор | краплевидна |
| Основний селфі-об'єктив | 16 МП |
| Комунікація і порти | |
| Зв'язок | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | nano-SIM |
| Кількість SIM | SIM + SIM/microSD |
| Комунікації | Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth v 5.0 NFC-чип |
| Порти підключення | USB C |
| Функції і навігація | |
| Функції та можливості | стереозвук датчик освітлення |
| Навігація | aGPS GPS-модуль ГЛОНАСС Galileo цифровий компас |
| Живлення | |
| Ємність батареї | 5100 мАгод |
| Швидка зарядка | відсутня |
| Інше | |
| Матеріал рамки/кришки | пластик |
| Комплектація | чохол зарядний пристрій |
| Розміри (ВхШхТ) | 172.3x78.1x8.8 мм |
Технічні характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки товару. Згідно із закаоном України "про права споживачів".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubot |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.88 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1640x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус, Ультраширококутний об'єктив |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | micro USB, Type-C, Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Аудіоплеєр, Диктофон, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Сканер особи, Відеоплеєр, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5100 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 10 В |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 1600 МГц |
- Ціна: 6 178 ₴



