
Зарядна станція BLUETTI AC180
44 399 ₴
36 398,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12439786
- +380 (95) 538-87-64
BLUETTI AC180
AC180: потужність, на яку завжди можна покластися
Розроблена для використання як у приміщенні, так і на вулиці, електростанція AC180 є дуже потужною, оскільки має ємність 1152 Вт*год і безперервну вихідну потужність 1800 Вт. Завдяки надшвидкій зарядці та портативній конструкції, це ідеальна електростанція для багатьох застосувань. Додаток BLUETTI також доступний для неймовірно зручного дистанційного керування та моніторингу в режимі реального часу кількома дотиками.

Живлення майже будь-чого.
Компанія BLUETTI оснащує електростанцію AC180 постійною вихідною потужністю 1800 Вт і ємністю 1152 Вт*год, щоб задовольнити більшість потреб у живленні. Також є режим Power Lifting, який забезпечує вихідну потужність 2700 Вт для легкого живлення потужних пристроїв. Широкий діапазон виходів, включаючи розетку змінного струму, порти USB-A, USB-C, розетку постійного струму 12 В і бездротову зарядну панель, призначений для універсальної зарядки як під час автономного проживання, так і в дорозі.

Компактний та портативний
Для забезпечення портативності розміри AC180 становлять 340мм x 247мм x 317мм (Д x Ш x В), а вага - близько 16 кг (35.27 фунтів). Зручна ручка для перенесення дозволяє легко брати електростанцію з собою в наступну подорож.

Година на зарядку - цілий день роботи батареї
Завдяки високій ефективності зарядки акумулятор можна повністю зарядити за короткий проміжок часу. Всього за одне заряджання електростанція AC180 здатна забезпечити тривалий час роботи, живлячи ваші основні пристрої вдома чи на природі. Завдяки технології Turbo Charging з вхідною потужністю до 1440 Вт час заряджання з 0 до 80% становить лише 45 хвилин! Тепер ви можете розслабитися, знаючи, що готовий до використання джерело живлення завжди під рукою.

Живи впевнено, зберігаючи природу
Насолоджуйтесь розвагами за допомогою безмежної сонячної енергії. AC180 - це ідеальне рішення для економії електроенергії та скорочення бюджету. Максимальна вхідна потужність сонячної енергії 500 Вт дозволяє повністю зарядити AC180 всього за 3 години в сонячний день, що робить його дуже ефективним для доступу до відновлюваних джерел енергії.

Безпека, надійність, довговічність.
Безпека завжди є головним пріоритетом. AC180 оснащена найбезпечнішими акумуляторами LiFePO₄, що гарантують довговічність і понад 3500 циклів заряджання. Для вашого спокою також надається 5-річна гарантія та першокласне обслуговування.

Характеристики
Серія
- AC180
- 1152 Вт·год
- Для всього будинку
- Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4)
- Європейська
- USB Type A
- USB Type C
- Гніздо прикурювача
- Розетка 230 В
- 4
- 1
- 2
- 1800 Вт
- 2700 Вт
- Від мережі
- Заряджання від автомобіля
- Заряджання від сонячної панелі
- Додаток IOS/Android
- Швидке заряджання батареї
- 1440 Вт
- Power Delivery
- QC швидка зарядка 2.0
- QC швидка зарядка 3.0
- Qi стандарт
- Наскрізна зарядка
- Стандартна
- AC-роз'єм
- DC-роз'єм
- 1.5 А
- 10 А
- 2 А
- 3 А
- 5 А
- 12 В
- 15 В
- 20 В
- 230 В
- 5 В
- 9 В
- З дисплеєм
- 9
- Чиста синусоїда
- 12V В
- 60 В
- 10 А
- Короткого замикання
- Надлишкової напруги на виході
- Надлишкової напруги на вході
- Неправильного використання роз'ємів
- Перегрівання
- Перезаряджання
- Пластик
- 3500+ циклів зі збереженням 80% ємності
- 340 х 247 х 317 мм
- 500 Вт = 2.8-3.3 години
- 1.8 год
- 17 кг
- -20 - 40 °C
- Чорний
- USB Type-C х 1 шт. - до 100 Вт на 20 В до 5 А; USB A х 4 шт. – до 15 Вт на 5 В до 3 А;
Super DC-вихід на автоприкурювач х 1 шт. - на 12 В до 10 А; Мережева розетка х 2 шт. - PSW хвиля 230 В до 7.8 А (Загальний струм всіх розеток)
Бездротова зарядка x 1шт. - 15 Вт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 247 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки, Від мережі |
| Максимальна потужність W | 1440 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 317 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без упаковки) | 16 кг |
| Виробник (бренд) | Bluetti |
| Виходи змінного струму | 2 x AC output 230V 50-60Hz 1800W/2700W |
| Виходи постійного струму | Wireless Charging Pad 1 x 15W Max. |
| Вхідні інтерфейси | DC вхід: 12/24V |
| Вихідні інтерфейси | DC порт |
| Габарити (без упакування) | 340x247x317 мм (ДxШxГ) |
| Додатковий опціонал/можливості | Дистанційне керування через додаток |
| Комплектація | Кабель для заряджання від мережі змінного струму |
| Місткість батареї | 1440 Wh (40V/36Ah) |
| Порти USB | 1 x USB Type-C 100W (PD3.0) |
| Протоколи швидкої зарядки | QC Fast Charge 3.0 |
| Сертифікація | UL |
| Сумісність | Універсальний |
| Тип батареї | Літій-залізо-фосфатна батарея (LiFePO₄) |
| Колір | Black|Orange |
| Циклічний ресурс | 3500 циклів до 80% ємності |
- Ціна: 36 398,80 ₴






