
Зарядна станція Jackery Explorer 240EU
19 073 ₴
16 072,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65865231
- +380 (95) 538-87-64
Jackery Explorer 240EU


ДОСЛІДЖУЙТЕ БІЛЬШЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОРТАТИВНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ БАЗОВОГО РІВНЯ
• Велика ємність при невеликих розмірах
• Вихідна потужність 200 Вт (імпульсна 400 Вт)
• Літієва батарея потужністю 240 Вт*г (16,8 Аг)
• Розетка змінного струму 230 В з чистою синусоїдальною хвилею
• Автомобільна розетка 12 В та 2 USB порти
• Інтелектуальний дисплей показує вхідну потужність, вихідну потужність і заряд батареї, що залишився.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЕНЕРГІЇ ДЛЯ ВАШИХ ПРИСТРОЇВ

ЧОТИРИ СПОСОБУ ЗАРЯДУ ДЖЕКЕРІ EXPLORER 240
Заряджається від SolarSaga 100W протягом 5 годин
Заряджається від розетки протягом 5 годин
Заряджається від автомобільної розетки протягом 6,5 годин

ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ
Система управління акумулятором (BMS) забезпечує захист від короткого замикання, контроль напруги, температури та розширені функції безпеки.
Інші додаткові функції безпеки включають:
РК-екран з індикацією заряду/розряду та стану акумулятора.
Перемикач з індикатором увімкнення/вимкнення для вихідних роз’ємів.
Оснащений літієвою нікель-марганець-кобальт-оксидною батареєю (NMC) (тобто батареями того ж типу, що Tesla використовує у своїх блоках Powerwall).
ЕНЕРГІЯ НА ПРИРОДІ ТА ТУРБОТА ПРО СІМ’Ю
АВТОКЕМПІНГ / РИБАЛКА / БЕЗДОРІЖЖЯ / ПОЛЮВАННЯ / ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА / НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
З портативною електростанцією базового рівня Explorer 240 від Jackery ви зможете легко заряджатися на природі та й в дорозі. Заряджайте смартфони, планшети, ноутбуки, фотоапарати та підключайте інші малопотужні пристрої, такі як електроковдра, вентилятор тощо. Беріть легкий Explorer 240 із собою у поїздки на дачу, у походи, у кемпінг, у парк чи будь-яке інше місце, де опинитеся на вихідних. Зарядіть свої пригоди енергією за допомогою цього портативного сонячного кемпінгового генератора прямо зараз.
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
Загальна інформація:
WiFi: Ні
Сертифікати: UN 38.3 / RoHS / REACH / WEEE / CE
Гарантія: 12 місяців
Тип батареї: Li-ion NMC
Ємність батареї: 240 Вт-год
Термін служби батареї: ≥ 500 циклів до 80%
Час зарядки акумулятора: 5,5 годин (AC)
Потужність: 200 Вт
Максимальна потужність одночасно підключених пристроїв: 400 Вт
Бездротова зарядка: Ні
Розміри і вага:
Висота: 19,5 см
Ширина: 23,1 см
Глибина: 13,2 см
Вага: 3 кг
Вхідні параметри:
Вхід постійного струму: 12 В - 30 В (максимум 65 Вт)
Вихідні параметри:
Вихід змінного струму: 230 В / 200 Вт (максимум 400 Вт)
Вихід USB-A: 5 В/2,4 А
Автоматичний вихід: 12 В/10 А
Вихідні порти:
1x AC
2x USB-A
1x автомобільна розетка
Робочі умови:
Робоча температура: від -10 до 40°C
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 195 мм |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 200 |
| Довжина | 132 мм |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 240 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 400 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 231 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник (бренд) | Jackery |
| Тип батареї | Li-ion NMC |
| Колір | Black/orange |
- Ціна: 16 072,80 ₴










